Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto awansuje do Ekstraklasy według analityków?

Często bitwa o awans do Ekstraklasy przypominała wyścig żółwi, z których nikt nie chciał dostać się do najwyższej klasy rozgrywkowej. Teraz może nie ma zdecydowanych liderów, ale mniej więcej wiemy już, kto może liczyć na promocję.

BEZPOŚREDNI AWANS DLA PODBESKIDZIA I STALI?

Za nami 30 kolejek, do końca sezonu zostały już tylko cztery. Pierwsze dwa miejsce uzyskają awans bezpośredni. Spodziewalibyśmy się, że średnia punktów lidera będzie przekraczać co najmniej 2 pkt na mecz, tak jak to jest w najsilniejszych europejskich ligach i powinno być właściwie wszędzie. Na razie jednak tak nie jest, bo pierwsze Podbeskidzie ma na swoim koncie 59 punktów, a druga Stal Mielec – 58. Mimo wszystko te zespoły mogą być niemal pewne bezpośredniego awansu, bo mają bezpieczną przewagę nad trzecią Wartą Poznań (53 pkt).

Warta spartaczyła sprawę. Wydawało się, że jest pewniakiem do awansu, ale po wznowieniu sezonu zaczęła grać zdecydowanie gorzej. Promocję do Ekstraklasy może jednak uzyskać dzięki play-offom. Ekipy z miejsc 3-6 powalczą o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W gronie tych ekip na pewno znajdą się Warta i Radomiak Radom (50 pkt).

PÓŁ LIGI WALCZY O EKSTRAKLASĘ I JEDNOCZEŚNIE BRONI SIĘ PRZED SPADKIEM

A dla kogo będą dwa pozostałe miejsca? Tabela jest tak spłaszczona, że połowa ligi się o nie bije. Wystarczy napisać, że piąta Miedź Legnica ma tylko osiem punktów przewagi nad szesnastą Odrą Opole, która zajmuje miejsce zagrożone spadkiem. Mimo wszystko dzięki temu emocje będą z pewnością do ostatniej kolejki.

Tak jak właściwie wiadomo już, komu uda się bezpośrednio awansować do Ekstraklasy, tak możemy się spodziewać, że dwa z trzech miejsc spadkowych zajmą Chojniczanka Chojnice i Wigry Suwałki. Z ostatnią lokatą jest tak jak z awansem z szóstego miejsca do play-offów – może się tam znaleźć każda z drużyn.

BETFAN już teraz możecie typować wyniki 31. kolejki 1. Ligi. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie mecze.

Szanse na miejsca 3-6 w I lidze:

 1. Radomiak 99,3%
 2. Warta 85,1%
 3. Miedź 64,7%
 4. Tychy 48,4%
 5. Bruk-Bet 39,0%
 6. Jastrzębie 13,2%
 7. Zagłębie 11,9%
 8. Podbeskidzie 8,6%
 9. Stomil 7,5%
 10. Stal 6,9%
 11. Olimpia 6,0%
 12. Sandecja 4,6%
 13. Puszcza 3,4%
 14. Bełchatów 1,0%
 15. Chrobry 0,4%
 16. Odra 0,2%

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021