Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

KSW: Walka pomiędzy Szymonem Kołeckim a Łukaszem Jurkowskim przeniesiona

Walka Łukasza Jurkowskiego (17-11, 7 KO, 4 SUB) z Szymonem Kołeckim (8-1, 8 KO), która miała się odbyć 10 października na KSW 55 została odwołanaPowodem jest kontuzja byłego olimpijczyka.

– Kiedyś mój znajomy powiedział, że jak wszystko się układa i wydaje się, że wszystko jest fajnie, to trzeba tylko czekać, z której strony ci przywalą. Tym ciosem jest kontuzja, której nabawiłem się w ostatnich dniach. Od kilku miesięcy jest w stałych i ciężkich przygotowaniach. Niestety, uraz nie pozwala mi aktywnie trenować i tym bardziej walczyć. To kontuzja szyi, a konkretnie naczyń krwionośnych – powiedział Kołecki.

Szymon Kołecki napisał na Facebooku:

Niestety, na gali KSW 55 nie zawalczę z powodu kontuzji. Kilka dni temu po wielu badaniach i konsultacjach zostało zdjagnozowane u mnie przemęczenie naczynia krwionośnego w szyi i do czasu pełnego wyleczenie lekarze nie dali mi zgody na treningi , a tym bardziej na walkę ponieważ w przypadku pogorszenie się stanu zdrowia mogłoby zrobić się niebezpiecznie. Badania kontrolne mam 1 października i mam nadzieję po tej dacie wrócić do pełnych treningów. Przepraszam wszystkich kibiców, których brak mojej walki zasmuci, ale zdrowie najważniejsze. Trzymajcie kciuki . Do zobaczenia na gali najszybciej jak się da.

https://www.facebook.com/szymonkolecki1/posts/1575523365941786

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021