Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

KSW 46 w Gliwicach 1 grudnia 2018 – karta walk

Federacja KSW zaprezentowała ostateczną kolejność walk, które odbędą galą w Gliwicach, 1 grudnia. W walce wieczoru Tomasz Narkun zmierzy się w rewanżu z Mamedem Chalidowem. Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV.

Tomasz Narkun jako pierwszy zawodnik w Polsce był w stanie pokonać legendarnego Mameda Khalidova. Już 1 grudnia na KSW 46 w Gliwicach najdłużej panujący mistrz KSW i fenomenalny olsztynianin znów wejdą do klatki, by stanąć do największego rewanżu w dziejach KSW. Transmisja KSW 46 w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym, sieciach kablowych oraz w Internecie na Ipla KSWtv. Ostatnie bilety na galę KSW 46 dostępne na w serwisie eBilet

Pełna karta walk KSW 46

Pojedynek wieczoru:

  • 92,0 kg: Mamed Khalidov (34-5-2) vs Tomasz Narkun (15-2)

Pojedynek o wakujący pas w wadze piórkowej:

  • 65,8 kg: Mateusz Gamrot (14-0) vs Kleber Koike Erbst (24-4-1)
  • 65,8 kg: Marcin Wrzosek (13-4) vs Salahdine Parnasse (11-0-1)
  • 77,1 kg: Borys Mańkowski (19-7-1) vs Bruce Souto (12-3)
  • 65,8 kg: Roman Szymański (10-4) vs Daniel Torres (8-3)
  • 70,3 kg: Gracjan Szadziński (8-2) vs Marian Ziółkowski (19-7-1)
  • 70,3 kg: Artur Sowiński (18-10) vs Kamil Szymuszowski (16-5)
  • 61,2 kg: Antun Racić (21-8-1) vs Sebastian Przybysz (4-1)
  • 77,1 kg: Krystian Kaszubowski (6-0) vs Michal Michalski (6-3)

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun

Na gali KSW 42 Tomasz Narkun pokonał Mameda Khalidova. Narkun to mistrz wagi półciężkiej, a Mamed do niedawna był mistrzem wagi średniej. Do pierwszego starcia „Żyrafy” z „Kanibalem” doszło w marcu na gali KSW w Łodzi. Wówczas przez pierwsze dwie rundy pojedynek układał się pod dyktando Chalidowa, jednak w trzeciej odsłonie Narkun ruszył do ataku i osiągnął cel. 28-latek zmusił utytułowanego przeciwnika do poddania, stosując technikę duszenia trójkątnego.

Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst,

W klatce spotkają się niepokonany jak dotąd Mateusz Gamrot (14-0, 4 KO, 4 Sub) – mistrz w kategorii lekkiej oraz Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 Sub) – były mistrz w wadze piórkowej.

Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse

Marcin Wrzosek (13-4) czyli „The Polish Zombie” ostatnią swoją walkę stoczył na gali KSW 41 w Katowicach, gdzie pokonał na punkty Romana Szymańskiego (10-4). Salahdine Parnasse (11-0-1) w ostatniej swojej walce pokonał przez decyzję na gali KSW 43 we Wrocławiu byłego mistrza kategorii lekkiej – Artura Sowińskiego (18-10-2NC), a w swoim debiucie na tej samej gali, na której bił się jego przyszły rywal, wypunktował Łukasza Rajewskiego (8-3-1NC).

Borys Mańkowski – Bruce Souto

Aktualizacja! walka anulowana

Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub) czyli popularny „Diabeł Tasmański” zmierzy się na KSW 46: Khalidov vs Narkun 2 w Gliwicach z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce’em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub). Uwaga: O urazie Mańkowskiego poinformował portal mmafighting.com. Zamiast starcia Polaka z Brazylijczykiem w Gliwicach ma dojść do pojedynku obecnego mistrza kategorii półśredniej, Roberto Soldica z Viniciusem Bohrerem (16-6). Walka ma obyć się w limicie do 80 kg.

Roberto Soldić vs Vinicius Bohrer

Pojedynek Soldić (14-3, 12 KO, 1 Sub) vs Bohrer (16-6, 2 KO, 13 Sub) wskakuje w miejsce pojedynku Borys Mańkowski vs Bruce Souto, do którego nie dojdzie na gali KSW 46 z powodu kontuzji Polaka. Chorwacki „Robocop” uznawany jest za jeden z największych talentów na Starym Kontynencie. 23-latek trenujący na co dzień w UFD Gym zadebiutował w KSW na gali KSW 41 w Katowicach. Soldić również w ostatniej chwili wskoczył do walki wieczoru i stanął naprzeciw ówczesnego mistrza Borysa Mańkowskiego i spektakularnie go zdetronizował. Jego rywalem będzie brazylijski specjalista od duszeń, Vinicius Bohrer. 30-latek z Volta Redonda ma na koncie 15 wygranych przed czasem, z czego aż 13 przez poddania. Zawodnik Tata Figh Team jest niezwykle niebezpieczny od pierwszych minut starcia, o czym świadczy aż 12 zwycięstw w pierwszej rundzie. Posiadacz czarnego pasa w BJJ

Roman Szymański – Daniel Torres

Niepokonany w starciach z Polakami zawodnik z Kraju Kawy, Daniel Torres skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Kostrzyna Wlkp., Romanem Szymańskim. Szymański zadebiutował w KSW w grudniu 2016 roku, kiedy to na KSW 37 poddał w trzeciej rundzie Sebastiana Romanowskiego i zdobył bonus za najlepszą walkę gali z podtytułem „Circus of Pain”. Torres to kolejny utalentowany i młody zawodnik, który dołączył w ostatnim czasie do KSW. 24-latek z Kraju Kawy może pochwalić się znakomitą passą 8 wygranych w ostatnich 9 starciach. „Lyoto” zadebiutował w KSW na gali KSW 44 w Gdańsku. Po fenomenalnym i bardzo wyrównanym boju pokonał na punkty cenionego Filipa Wolańskiego.

 

Grzegorz SzuLi Szulakowski – Marian Ziółkowski

w miejsce walki Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski

Gracjan Szadziński (8-2) pierwszy raz dał się poznać fanom KSW podczas gali w z numerem 38, gdzie wszedł na zastępstwo i przegrał niejednogłośnie na punkty z Kamilem Szymuszowskim (16-5). Marian Ziółkowski (19-7-1, 1 NC) czyli „Golden Boy” na gali KSW 44 zaledwie debiutował w organizacji i szybko został poddany przez Klebera Koike Erbsta (24-4-1).  Reprezentant Berkut WCA Fight Team ma za sobą występy głównie w FENie czy PLMMA.

Aktualizacja! Gracjana Szadzińskiego z powodu kontuzji ten perspektywiczny zawodnik wagi lekkiej musiał wycofać się z walki z Marianem Ziółkowskim, a jego miejsce zajął nieprzewidywalny Grzegorz SzuLi Szulakowski.

Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski

Były mistrz kategorii piórkowej, Artur Sowiński (18-10, 6 KO, 7 Sub) zmierzy się niedaleko rodzinnego Radzionkowa z Kamilem Szymuszowskim (16-5, 2 KO, 4 Sub). Artur Sowiński będzie chciał odbudować się po trudnym okresie w swojej karierze. Kamil Szymuszowski po passie 9 walk i 3 lat bez porażki na KSW 41 w końcu został zatrzymany. Już w pierwszej rundzie starcia z Grzegorzem Szulakowskim reprezentant Shark Top Team musiał odklepać dźwignię na nogę.

Antun Racić – Sebastian Przybysz

Starcie chorwackiego Zabójcy Antuna Racića (21-8-1) z reprezentantem Gdyni, Sebastianem Przybyszem (4-1-0). Chorwacko-polski bój otworzy imprezę gliwickiej Areny. Killer z UFC Gym ma już na koncie dwa występy dla KSW, gdzie zdobył dwa cenne zwycięstwa z polskimi zawodnikami. W debiutanckim występie na KSW 40 w Dublinie niejednogłośnie wypunktował Pawła Polityło. Reprezentujący Mighty Bulls Gdynia Przybysz, ma dopiero jedną walkę w KSW, gdzie w niecałe dwie minuty znokautował Dawida Gralkę podczas KSW 44.

Krystian Kaszubowski – Michal Michalski

Krystian Kaszubowski trafił do KSW w marcu tego roku i podczas gali KSW 42 stanął naprzeciwko niepokonanego Christophera Henze, gdzie już w pierwszej rundzie znokautował Henze potężnymi łokciami.  Michał Michalski w debiucie dla polskiej organizacji wystąpił przed własną publicznością i podczas KSW 43 zmierzył się z mocnym i doświadczonym Davidem Zawadą. Michalski te starcie przegrał, jednak walka było tak efektowna i emocjonująca, że Michał wraz ze swoim rywalem został nagrodzony bonusem za najlepszą walkę wieczoru.

KSW 46 – jak typują bukmacherzy 

Mamed Chalidow (34-5-2) jest faworytem bukmacherów w pojedynku rewanżowym z Tomaszem Narkunem (15-2). Aktualny kurs na zwycięstwo „Żyrafy” kształtuje się w okolicach 2.38. Z kolei współczynnik przy nazwisku Chalidowa oscyluje w granicach 1.5. W starciu Krystiana Kaszubowskiego  z Michałem Michalskim bukmacherzy wskazują na tego drugiego (kurs na Kaszubowskiego to 2.61 przy 1.42 na Michalskiego. Z kolei w starciu Antun Racić – Sebastian Przybysz, bukmacherzy upatrują jako faworyta tej walki Racića (kurs 1.52 przy 2.33 na Przybysza). Kurs na Kamila Szymuszowskiego wynosi 1.55 przy kursie 2.26 na Artura Sowińskiego. W kolejnych starciach w nawiasie podajemy kursy bukmacherów:  Gracjan Szadziński (1.45) – Marian Ziółkowski (2.52). Roman Szymański (2.16) – Daniel Torres (1.6). Borys Mańkowski (1.3) – Bruce Souto (3.15). Marcin Wrzosek (2.05) – Salahdine Parnasse (1.67). Mateusz Gamrot (1.42) – Kleber Koike Erbst (2.61).

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021