Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Krakowianie przełamia fatalną serię?

Cracovia – Jagiellonia Białystok. Bezpośredni mecz drużyn, których dzieli pięć pozycji w tabeli i tyle samo punktów. „Pasy” chcą przerwać swoją fatalną serię, lecz przyjezdni zamierzają pójść za ciosem.

PRZED PAUZĄ TE DRUŻYNY BYŁY W ZUPEŁNIE INNEJ FORMIE

Jakkolwiek to zabrzmi, wstrzymanie sezonu trafiło się Cracovii w dobrym momencie. Zespół Michała Probierza w rundzie wiosennej grał słabo, przegrał cztery ostatnie mecze, przez co praktycznie wypadł z walki o mistrzostwo Polski. Mimo wszystko wicemistrzostwo wciąż jest w ich zasięgu, bo reszta ekip prezentowała nierówną formę w Ekstraklasie. Obecnie „Pasy” zajmują trzecie miejsce, mając tylko jedno „oczko” straty do drugiego Piasta Gliwice.

Jak wygląda sytuacja Jagiellonii? Od trzech meczów są niepokonani. W tym czasie zremisowali 1:1 z Lechem Poznań oraz pokonali Śląsk Wrocław (1:0) oraz Pogoń Szczecin (2:1). Czyli zespoły, które są wyżej w tabeli. „Jaga” z nowym trenerem grała coraz lepiej, aż w końcu nadeszła przymusowa przerwa. Przez to nie wiemy, czy kontynuowanie przez nich tej niezłej serii jest możliwe.

PROBIERZ SIĘ NIE ZAŁAMUJE

– Jeżeli ktoś długo pracuje w piłce, to dzisiaj nie może powiedzieć, czy będą jakieś zaległości czy nie, bo nie może tego ocenić. Nie będziemy mieli nawet meczu sparingowego, dlatego wszystko będzie wielką niewiadomą. Nie ma co się przejmować, trzeba robić swoje i przygotować zespół do meczu – mówił niedawno Michał Probierz na łamach gol24.pl odpowiadając na pytanie, czy widzi u swoich piłkarzy jakieś zaległości. No i ma rację. Dopiero w meczu z Jagiellonią zobaczymy, na co stać jego podopiecznych. Wtedy też poznamy nowego kapitana „Pasów”. Wiadomo już, że tę funkcję przestanie pełnić Janusz Gol.

Jaki typujecie wynik tego meczu? W BETFAN możecie obstawić wszystkie scenariusze, analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę szeroką ofertę na to spotkanie. Ich zdaniem to Cracovia jest faworytem i na 44 procent zdobędzie komplet punktów. Z tego powodu ich ewentualna wpadka będzie bardzo opłacalna dla osób, który obstawią zwycięstwo Jagiellonii.

wejdź i sprawdź ofertę

Bonusowy kod BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021