Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Koszykarz Marcin Gortat ambasadorem eWinner zakłady bukmacherskie!

Ujawniamy najważniejszy transfer początku roku – Marcin Gortat dołącza do eWinnera! Ambasador marki eWinner zakłady bukmacherskie wcieli się w rolę multi-playera, którego zobaczycie w wielu wcieleniach. Dodatkowo, Marcin ma dla Was bonusy na start, promocje i wybrane przez siebie zakłady. Bądźcie czujni!

Akcja promocyjna eWinner: Załóż się z Gortatem

Rok 2020 bukmacher eWinner zaczyna mocnym otwarciem: rozpoczęciem współpracy z Marcinem Cortatem. Czeka Was emocjonująca przygoda. eWinner pokaże, jak grać na wysokim poziomie.
Zobaczycie Marcina grającego dla eWinner… wiele ról. Jako doświadczony zawodnik wprowadzi Was w świat wielkiego sportu od kulis. Taktyka, analiza rozgrywek, tajemnice NBA – wszystko, aby grać jak mistrz. Gracze zyskają dostęp do wyjątkowych bonusów i zakładów specjalnych firmowanych przez samego Marcina

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w eWinner? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!

Marcin Gortat 28 czerwca 2005 w nowojorskiej Madison Square Garden wziął udział w drafcie NBA, zostając wybrany w II rundzie z numerem 57. przez Phoenix Suns (z Dallas Mavericks przez New Orleans Hornets). Nowy klub szybko oddał go jednak do Orlando Magic. W rozgrywkach NBA zadebiutował 1 marca 2008 przeciwko New York Knicks (118:92), przebywając na boisku przez 2 minuty i 21 sekund, zdobywając 2 punkty, zaliczając zbiórkę i faul.

0 0 votes
Article Rating

About Post Author

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
2 lat temu

Zakłady bukmacherskie to hazard, hazard to wyciąganie pieniędzy od naiwniaków i naciąganie ludzi słabych mentalnie na bezsensowne wydawanie pieniędzy. Jednym słowem jest to wpędzanie ludzi w kłopoty finansowe. Szanuję Marcina Gortata ale nie podoba mi się jego zaangażowanie w taką formę działalności. On rozsądnie prowadził swoje interesy i teraz cieszy się zasobną sportową emeryturą, ale mnóstwo zawodników NBA staje się bankrutami przed 40-ką. Dobrze, że Marcin Gortat nie stawiał na hazard, tylko mądrze wydawał i inwestował swoje pieniądze. Szkoda, że mając autorytet, namawia innych do popadania w kłopoty…

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021