Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Koszulki piłkarskie w lidze horrorów

Wśród fanów piłki nożnej mozna znaleźć tych, którzy dodatkowo są miłośnikami kina grozy a wieści o lidze składającej się z postaci z horrorów, pewnie wprawiłaby ich w euforię.

 

 

Poniżej zobaczycie piłkarskie koszulki, które mogłyby spoczywać na piersiach kapitanów drużyn. Tymi byłyby ikoniczne postacie z horrorów. Czy szanse są równe? Grupa Ricka Grimesa z „The Walking Dead” udowodniła, że radzi sobie w każdej sytuacji, Jedenastka ze „Stranger Things” (choć to już bardziej przykład science fiction) ma telekinetyczne zdolności (może sędzie niczego nie zauważy), postacie z „Obecności” to duchy, a te raczej skutecznie obniżą morale oponentów. Trochę gorzej może mieć drużyna Laleczki Chucky i Jigsawa z „Piły”, nie są to zawodnicy mogący pochwalić się odpowiednim wzrostem i siłą mięśni.

 

 

Największym problemem wydaje się jednak to, że nie będzie komu grać w poszczególnych składach, skoro kapitanowie mają ciągoty do wyżynania wszystkich w pień. Twórcą projektów jest Jaza Romero, hiszpański artysta, a przy okazji wielki fan footballu.

 

 

Zobaczcie, jak wyglądają piłkarskie koszulki inspirowane horrorami:

 

koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-10 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-09 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-08 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-07 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-06 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-05 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-04 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-03 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-02 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow-01 koszulki-pilkarskie-w-lidze-horrorow

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021