Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Konkurs: Wymyśl mobilną grę losową dla Totalizatora Sportowego

Fundacja Indie Games Polska oraz Totalizator Sportowy zapraszają do udziału w konkursie, którego celem jest promocja wiedzy na temat rynku gier losowych oraz stworzenie konceptu gry przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Gry hazardowe to jeden z komercyjnie najatrakcyjniejszych obszarów rynku elektronicznej rozrywki. Z tego względu organizatorzy poszukują pomysłów innowacyjnych, odważnych, wykorzystujących nie tylko wiedzę z dziedziny tworzenia gier losowych, ale też czerpiących pełnymi garściami z warsztatu designerów “tradycyjnych” gier wideo.

Na autorów najlepszych pomysłów czekają nagrody rzeczowe oraz zaproszenia od partnera konkursu, tj. Totalizatora Sportowego, do podjęcia rozmów na temat stworzenia prototypów oraz pełnoprawnych, komercyjnych gier opartych na wybranych pomysłach.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Zapoznać się z materiałem wideo, w którym ekspert Totalizatora Sportowego tłumaczy podstawowe zasady, jakimi rządzi się rynek gier losowych. (wideo na oficjalnej stronie konkursu.)
2. Stworzyć własny, autorski koncept na grę hazardową przeznaczoną na urządzenia mobilne, wykorzystującą w podstawowej mechanice elementy losowe.
3. W razie potrzeby skonsultować w czasie trwania konkursu swój pomysł z ekspertem Totalizatora Sportowego.
4. Przesłać zgłoszenie na adres konkurs@indiebooster.pl do dnia 14.07.2020 r.

Zgłoszenie w konkursie powinno zawierać:

1. dokument zawierający opis pomysłu na rozgrywkę,
2. szkice koncepcyjne przynajmniej części interfejsu gry (podstawowych ekranów gry),
3. opis sposobu monetyzacji,
4. opis podstawowych wyzwań technologicznych związanych z realizacją konceptu,
5. formularz zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem konkursu oraz akceptacji jego zapisów.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy Twój pomysł zostanie wyróżniony, czy też nie: pełnia majątkowych oraz osobistych praw autorskich do konceptu pozostaje przy Tobie. Podjęcie rozmów z partnerem konkursu na temat stworzenia prototypu lub pełnoprawnego produktu opartego na Twoim pomyśle jest opcjonalne, a decyzję, czy chcesz do nich przystąpić, będziesz mógł podjąć po zakończeniu konkursu.

Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę konkursu.

źródło:indiebooster.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021