Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Koniec świata, apokalipsa i inne dziwne zakłady bukmacherskie

Jeśli zapytałbyś większość typerów, jak wyobrażają sobie “dziwne zakłady u bukmachera“, prawdopodobnie większość wspomniełaby o postawieniu zakładu, kto wygra Oscary lub imię następnego dziecka urodzonego w Rodzinie Królewskiej. Prawda jest jednak taka, że ​​można obstawiać znacznie dziwniejsze zakłady, niż płeć dziecka celebryty.

Jak można się domyślić na podstawie tytułu tego artykułu, bukmacherzy na świecie oferują zakłady na koniec świat. Dziwne zakłady nie ograniczają się oczywiście do katastrof. Możesz rzucić okiem na wynik niektórych programów telewizyjnych, na przykład, gdy wielu ludzi obstawia u swoich bukmacherów, kto ma największe szanse zasiąść na Żelaznym Tronie pod koniec serialu Gry o Tron. Na szczęście nikt w Polsce nie wpadł na pomysł zakładów związanych z koronawirusem.

Możesz także znaleźć kursy na system w stylu „Deadpool” dla tego samego programu telewizyjnego, sprawdzając, kto umrze w trakcie 8.sezonu game of Thrones. Bukmacherzy nie są głupi, więc jeśli jest coś, na co ktoś chce postawić i myśli, że jest w tym wystarczająco dużo przewagi, to z pewnością zaoferuje kursy. Dobra wiadomość dla nas jest taka, że ​​daje nam to mnóstwo dziwnych zakładów, na które możemy patrzeć.

Obstawisz, kiedy świat się skończy?

Jeśli chodzi o obstawianie na końcu świata, istnieją dwa główne typy zakładów, które możesz postawić: kiedy świat się skończy i w jaki sposób to się stanie.

Najpierw spójrzmy na jeden z najgłośniejszych zakładów z ostatnich lat. W Wielkiej Brytanii gazeta Daily Express od czasu do czasu publikuje artykuły o zbliżającej się zagładzie na całym świecie. Wrzesień 2015 roku był doskonałym tego przykładem. Stało się tak z powodu Krwawego Księżyca, który miał miejsce 28 września 2018 roku, co doprowadziło wielu ludzi do spekulacji, że Chrystus powróci i świat się skończy. Niezależnie od szacunków i analiz, czy duży księżyc może spowodować koniec świata, irlandzki bukmacher Paddy Power wystawił kursy o wartości 200/1 na to, że październiku 2015 r. nastąpi zakłada Ziemi, Fakt, że wciąż tu jesteśmy, oznacza, że ​​każdy, kto obstawił w irlandzkiej firmie koniec świata, może czuć się rozczarowany przegraną.

W jaki sposób nastąpi koniec świata?

Jeśli pomyślałeś, że obstawianie, kiedy nastąpi koniec świata, jest to wszytsko co można wytypować, to pewnością zaskoczy Cię liczba scenariuszy, dla których zagraniczny bukmacher 888 zestawiło szanse na to, w jaki sposón nastąpi armagedon dla nas wszystkich:

Przydatne w tym momencie mogą okazać sie porównywalne zdarzenia, aby upewnić się, czy isntnieje odrobina szansy i prawdopodobieństwa, że ​​​​tak się właśnie stanie. Oto krótkie spojrzenie na zakończenie naszego losu i porównawcze zakłady według bukmachera:

METODASZANSAPORÓWNYWALNY ZAKŁAD
Plaga Zombie1000/1Mali odrobi straty w końcowych 11 minutach przy stanie 0-4 w meczu z Angolą w 2010 roku
Cudzoziemcy500/1Kolor w pokerze ma szanse 508/1
Rośliny stają się świadome600/1Mała asteroida uderzająca w ziemię w 2040 r
Wampiry35m / 1Posiadanie identycznych dzieci poczwórnych (13 m / 1)
Powstanie małpy4,600/1Leicester City wygra Premier League w 2016 r. (5000/1)

W 2015 roku Angola do 79. minuty spotkania niespodziewanie prowadziła 4:0 z … Na 11 minut przed końcem regulaminowego czasu do pracy wzięli się … stało się faktem – Mali zdołało w 15 minut odrobić czterobramkową stratę.

W tym samym roku bukmacherzy myśleli, że Leicester City ma mniejsze szanse na mistrzostwo Premier League w sezonie 2015-2016 niż rośliny i drzewa, które stają się świadome i zabijają nas wszystkich, w stylu Day Of The Triffids, ale tam właśnie jesteśmy.

Inne metody apokalipsy obejmują gigantyczne potwory, pandemię, czterech jeźdźców apokalipsy i Wielki Zderzacz Hadronów, tworząc czarną dziurę, która niszczy wszystko w pobliżu.

Jeśli chodzi o realistyczny zakład, gdyby coś takiego istniało, najgorsze jest to, że Słońce pochłania Ziemię. Szanse oferowane na to są 1/1 ,ponieważ naukowcy twierdzą, że na pewno to nastąpi…nie wiadomo tylko kiedy.

Inne dziwne zakłady

W czerwcu 2019 roku legalny polski bukmacher Betfan wystawił ofertę zakładu: “Czy do końca 2019 USA zniesie wizy dla Polaków?” Tak – kurs 3.0, Nie – kurs 1.29

O włączeniu Polski od 11 listopada 2019 do amerykańskiego programu ruchu bezwizowego poinformowali jesienią na wspólnej konferencji ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher i prezydent Andrzej Duda.

Najbardziej znana para spodziewa się drugiego dziecka? W wakacje 2019 ten sam bukmacher pytał, Czy Anna Lewandowska ogłosi w 2019 roku że jest w drugiej ciąży? TAK – kurs 2.50 NIE – kurs 1.40

Na początku listopada 2019 roku, podczas meczu Bayernu Monachium z Olympiakos, Robert Lewandowski po strzelonym golu wykonał tak zwaną cieszynkę oznaczającą, że piłkarz zostanie ojcem. Tego samego wieczoru informację o ciąży potwierdziła na swoim instagramie Anna Lewandowska. Do 4. miesiąca trenerce udało się utrzymać w tajemnicy ciążę.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021