Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Konferencja o przeciwdziałaniu manipulowania zawodami sportowymi na Stadionie Narodowym

Konferencja pod nazwą „Przeciwdziałanie manipulowaniu zawodami sportowymi”

Ministerstwo Sportu i Turystyki organizuje międzynarodową konferencję naukową pn. „Przeciwdziałanie manipulowaniu zawodami sportowymi”, która odbędzie się 17 listopada 2017 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1.

Konferencja dotyczy zagadnień związanych z przeciwdziałaniem i zwalczaniem zjawiska manipulowania zawodami sportowymi, zwłaszcza w powiązaniu z udziałem w zakładach wzajemnych dotyczących zawodów sportowych.

Celem konferencji jest podnoszenie świadomości środowiska sportowego na temat zjawiska korupcji w sporcie, przede wszystkim w zakresie manipulowania zawodami sportowymi oraz negatywnego wpływu przypadków manipulowania zawodami sportowymi na wizerunek sportu.

Zagadnienia te zostaną omówione i pogłębione między innymi przez ekspertów Rady Europy oraz francuskiej agencji ARJEL, nadzorującej zakłady bukmacherskie, przedstawicieli Policji, Ministerstwa Finansów, a także specjalistów reprezentujących Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Ministerstwo Sportu i Turystyki

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Rejestracja będzie otwarta do 9 listopada 2017 r.

Osoby zarejestrowane na konferencję otrzymają potwierdzenie uczestnictwa do 10 listopada 2017 r.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021