Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Komunikat w sprawie umowy licencyjnej na korzystanie z marki w Rumunii

Fortuna Entertainment Group N.V., wiodący operator zakładów sportowych w Europie Środkowej, podpisał umowę licencyjną na korzystanie z marki z FORTUNA GAME a.s. przyznającej licencję na korzystanie z marki przez operatorów zakładów i gier sportowych BET ACTIVE CONCEPT S.R.L. i BET ZONE S.R.L. w Rumunii.

Na podstawie umowy licencyjnej na korzystanie z marki, Fortuna przyznaje spółkom BET ACTIVE CONCEPT S.R.L. i BET ZONE S.R.L. prawo do używania jej znaku towarowego FORTUNA w odniesieniu do zakładów i gier sportowych w Rumunii na standardowych warunkach rynkowych. Obie rumuńskie firmy należą do Grupy Inwestycyjnej Penta, większościowego udziałowca Fortuny.

Rumunia jest jednym z rynków Europy Środkowo-Wschodniej o dużym potencjale rozwojowym w sektorze zakładów i gier sportowych. Oprócz korzystnych uwarunkowań makroekonomicznych i 20 milionów mieszkańców, od niedawna obowiązują tu nowo wdrożone pozytywne warunki regulacyjne oraz stabilne opodatkowanie zakładów i gier sportowych.

Fortuna to nadal silna i zaufana marka na rynku zakładów sportowych w Europie Środkowej i Wschodniej, a ta umowa podkreśla tylko jej dużą wartość“, stwierdził Per Widerström, dyrektor generalny i prezes zarządu Fortuna Entertainment Group N.V. „Przyznanie licencji na naszą markę otwiera nam nowe możliwości dalszej współpracy na polu wielokanałowych usług zakładów i gier sportowych w Rumunii i doskonale wpisuje się w naszą strategię, zmierzającą do objęcia pozycji lidera wśród operatorów zakładów i gier sportowych w Europie Środkowej i Wschodniej, posiadającego najbardziej zaufaną i atrakcyjną, wielokanałową markę zakładów i gierdodał Widerström.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021