Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

Krakow 30.09.2017 Pilka nozna LOTTO Ekstraklasa mecz 11 kolejka Wisla Krakow - Jagiellonia Bialystok LOTTO Ekstraklasa Professional Polish football league Wisla Krakow - Jagiellonia Bialystok NZ stadion wisla krakow reymonta 22 livepark kamera FOT. MACIEJ GILEWSKI / 400mm.pl

W nawiązaniu do wczorajszej decyzji Zarządu PZPN w zakresie rozgrywania meczów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi zgodnie z terminarzem rozgrywek, Polski Związek Piłki Nożnej podkreśla, iż zdrowie zawodników i wszystkich uczestników rozgrywek zawsze było i jest dla PZPN najwyższą wartością.

Jednocześnie przypominamy, że umocowani formalnoprawnie reprezentanci środowisk klubów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi podczas czwartkowego (12 marca) posiedzenia Zarządu PZPN, opowiedzieli się za kontynuowaniem rozgrywek zgodnie z terminarzami. Tym samym wyrażamy szczere zdziwienie i zaniepokojenie nagłą zmianą stanowiska przez dużą część klubów drugiej ligi, dotyczącą omawianego problemu, jednocześnie w najmniejszym stopniu nie bagatelizując sprawy.

W związku z powyższym, mając na uwadze zdrowie uczestników wszystkich ligowych meczów i stanowisko klubów informujemy, że mecze 23. kolejki pierwszej oraz drugiej ligi zostają odwołane i odbędą się w najbliższym możliwym terminie.

PZPN zwraca się do Spółki Ekstraklasa S.A. o przeanalizowanie aktualnej sytuacji i podjęcie stosownych decyzji w zakresie rozgrywek prowadzonych przez Spółkę.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021