Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Komu tytuł, komu spadek? Typujemy Ekstraklasę w BETFAN

To się dzieje naprawdę. Ekstraklasa wraca wielkimi krokami. W 27. kolejce, czyli pierwszej po wstrzymaniu sezonu czeka nas naprawdę sporo ciekawych meczów, które mogą mieć ogromne znacznie dla układu sił w tabeli. Już teraz zastanawiamy się nad kilkoma ważnymi kwestiami.

Legia najbliżej mistrzostwa

Przede wszystkim – kto zostanie mistrzem Polski? Teoretycznie największe szanse na to ma Legia Warszawa, która jest liderem i ma osiem punktów przewagi nad drugim Piastem Gliwice. No ale właśnie, rok temu „Piastunki” potrafiły odrobić wielką stratę do Legii oraz Lechii Gdańsk, dzięki czemu zdobyły tytuł. Z jednej strony to mało prawdopodobne, by historia mogła się powtórzyć. Z drugiej jednak nie sposób przewidzieć, w jakiej formie będą wszystkie drużyny po tej przymusowej przerwie.

Według analityków BETFAN, czyli legalnego polskiego bukmachera, Legia nie będzie miała sobie równych w walce o mistrzostwo, mając około 90 procent szans na końcowy triumf w Ekstraklasie. O pozostałych drużynach w tym wypadku lepiej nie wspominać, choć jeśli dojdzie do niespodzianki, to sympatycy Piasta, Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin czy Śląska Wrocław dorobią się konkretnej sumy. Jeśli oczywiście zaryzykują.

Bardzo ciekawi nas to, jak potoczy się walka o pozostałe miejsca pucharowe. O ile jesteśmy pewni tego, że Legia znajdzie się w pierwszej trójce, o tyle zastanawiamy się, kto do niej dołączy i w następnym sezonie zagra w eliminacjach europejskich pucharów. Napisać, że rywalizacja jest zacięta, to jak nic nie napisać. Drugi Piast ma tylko dwa punkty przewagi nad szóstą Pogonią. A pomiędzy tymi ekipami są jeszcze Cracovia, Śląsk i Lech.

Spadek bez niespodzianek?

Na zupełnie innym biegunie znajdują się ŁKS Łódź, Arka Gdynia i Korona Kielce. Tym ekipom jest zdecydowanie najbliżej do spadku. BETFAN daje możliwość również wytypowania, czy na pewno najwyższą klasę rozgrywkową w Polsce opuszczą właśnie te drużyny, czy może dojdzie do niespodzianki i pożegnamy się z Wisłą Kraków, Górnikiem Zabrze lub Zagłębiem Lubin. Pozostałe zespoły mogą czuć się raczej w pełni bezpiecznie.

Ekstraklasa wraca i to jest fakt. A wraz z nią ponowie wiele pytań i – miejmy nadzieję – sporo emocji.

wejdź i sprawdź ofertę

Najlepszy kod promocyjny BetFan

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021