Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Komu bocian przyniesie dziecko?

Bocian, bocian, długi nos, przynieś dziecko dam ci grosz.

BETFAN, jak doskonale wiecie, rozrywka stoi na naprawdę wysokim poziomie. Potrafimy się bawić. Udowadniamy to m.in. tym, że nie ograniczamy się do dwóch czy trzech specjalnych lub nietypowych zakładów pozasportowych. Mamy ich mnóstwo. Znajdziecie u nas nawet te, które dotyczą plotek dotyczących narodzin dziecka.

BETFAN OFERUJE BOGATĄ OFERTĘ ZAKŁADÓW

Mówi się, że na tym świecie pewne są tylko dwie rzeczy: śmierć i podatki. Wszyscy jakoś zapominają o tym, że aby takie podatki płacić, najpierw trzeba się urodzić. Autor tego legendarnego już cytatu – Benjamin Franklin – po naszej argumentacji może i by się z nami zgodził. No ale dobrze, nie wywołujmy polityków z XVIII wieku do tablicy. Przyjrzyjmy się lepiej naszym zakładom.

BETFAN, jako legalny polski bukmacher, oferuje możliwość typowania, czy do x czasu dana para ze świata sportu lub show-biznesu oznajmi światu, że spodziewa się dziecka, jaka będzie jego płeć czy kiedy dokładnie się urodzi. W bardziej hardcorowych przypadkach możemy nawet obstawiać, jak ich potomek będzie miał na imię. Przykładowo czy w polskich realiach będzie pospolicie, czyli chociażby Jan lub Andrzej, czy jednak Asher lub Dexter.

MOŻECIE NAM POMÓC UROZMAICIĆ ZAKŁADY!

Nie zamykamy się na żadne propozycje. Jeśli uważacie, że macie jeszcze jakieś pomysły dotyczące przyszłego potomka danej pary lub wydaje Wam się, że któraś zagraniczna gwiazda może niebawem spodziewać się dziecka, a my o tym nie pomyśleliśmy – walcie śmiało i proponujcie swój zakład. Nie po to stworzyli My BET, żeby się kurzył i byście z tego nie korzystali.

Gdzie znajdzie ofertę na to wszystko? Wystarczy, że przejdziecie prostą drogę: Rozrywka -> Showbiz -> Plotki – Narodziny Dziecka. I gotowe. Nawet podaliśmy link, żebyście mieli łatwiej, choć zachęcamy do przejścia tą dłuższą drogą, bo z pewnością zainteresuje Was jeszcze sporo innych zakładów. U nas znajdziecie wszystko. Sport, filmy, seriale, pogoda, ekonomia czy polityka – nic z tego nie jest nam obce.

To co, komu według Was bocian przyniesie dziecko? Jakimś polskim celebrytom lub sportowcom, czy jednak zagranicznym gwiazdom? Oferta jest bogata, więc nie musicie się ograniczać.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021