Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kolejorz Pogoni swoich rywali?

Lech Poznań – Pogoń Szczecin. W meczu 32. kolejki Ekstraklasy „Kolejorz” podejmie na swoim stadionie „Portowców”. Zdecydowanym faworytem jest drużyna Dariusza Żurawia.

LECH JEST NA RAZIE NIE DO ZATRZYMANIA

Trzy wygrane z rzędu zanotował Lech. W ostatniej kolejce – już w grupie mistrzowskiej – udało im się pokonać Piast Gliwice (2:0), a wcześniej pokonali Koronę Kielce (3:0) oraz… Pogoń. „Kolejorz” w tamtym meczu zdecydowanie przeważał, strzelając aż cztery gole i nie tracąc przy tym żadnej bramki. Trafienia zanotowali Jakub Moder, Christian Gytkjaer, Dani Ramirez oraz Jakub Kamiński. Zespół Kosty Runjaicia wówczas nie istniał. I wydaje nam się, że tym razem będzie dokładnie tak samo.

Lech jest w gazie, czego nie można powiedzieć o Pogoni, która w ostatnich trzech spotkaniach zdobyła tylko jeden punkt. Generalnie od kiedy z drużyny odszedł Adam Buksa, to „Portowcy” prezentują się dramatycznie. Wystarczy napisać, że w ciągu ostatnich dziesięciu meczów potrafili wygrać tylko z równie słabą Cracovią (1:0). I to w mało przekonującym stylu.

TRWA WALKA O PUCHARY

Dlatego analitycy BETFAN uważają, że na 56% to Lech wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Jakikolwiek punkt zdobyty przez Pogoń w Poznaniu będzie uznawany za sporą niespodziankę. Nie przez przypadek ten legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie zakład na to, że drużyna Runjaicia nie wygra żadnego meczu w grupie mistrzowskiej do końca obecnego sezonu Ekstraklasy. Wcale byśmy się nie zdziwili, gdyby faktycznie tak się stało. No, chyba że po raz kolejny przejadą się po „Pasach”, ale obecnie i na to się nie zanosi.

Jeśli Lech wygra, to umocni się na trzecim miejscu w tabeli, które gwarantuje grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. A kto wie, może nawet wyprzedzi drugiego Piasta, który zmierzy się na wyjeździe z Lechią? Wszystko jest możliwe. Sprawa mistrzostwa jest już właściwie rozstrzygnięta, ale walka o europejskie puchary nadal trwa. I wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie zagra w nich „Kolejorz”, ale Pogoń już nie.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021