Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kolejny krok Legii w kierunku tytułu

Mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa. W 32. kolejce Ekstraklasy Jagiellonia podejmie na swoim stadionie Legię, czyli aktualnego wicemistrza kraju, który jest na dobrej drodze do tego, by w tym sezonie zdobyć mistrzostwo Polski.

MECZ JAGIELLONIA – LEGIA. ZAKŁADY, TYPY, KURSY

Wydaje się, że kwestia tytułu została już rozstrzygnięta. Na sześć kolejek przed końcem sezonu Legia ma aż dziesięć punktów przewagi nad drugim Piastem Gliwice. Scenariusz sprzed roku, kiedy to „Piastunki” dogoniły „Wojskowych” na ostatniej prostej właściwie nie ma prawa się powtórzyć. Nie dlatego, że nie wierzymy w zawodników Waldemara Fornalika. Po prostu stołeczny klub jest najzwyczajniej w świecie zbyt silny. Może nie porywa swoją grą, lecz w naszym kraju – przynajmniej na ten moment – nie ma konkurencji.

W ostatniej kolejce Legia pokonała na swoim stadionie Śląsk Wrocław 2:0 po dwóch golach Waleriana Gwilii. Jagiellonia z kolei wygrała 2:1 z Cracovią po trafieniach Ivana Runje oraz Bartosza Bidy. Honorową bramkę dla „Pasów” zdobył Rafael Lopes. Białostocczanie wcale nie byli drużyną szczególnie lepszą, ale dzięki temu, że zdobyli komplet punktów, awansowali na piątą lokatę w tabeli. Na pierwszą trójkę właściwie nie mają szans, tak samo wydaje się, że nie powinni doścignąć czwartego Śląska Wrocław, przez co marzenia o europejskich pucharach mogą raczej odłożyć na bok.

Zwłaszcza że w najbliższym meczu raczej nie uda im się poprawić swojego dorobku punktowego. Analitycy BETFAN – czyli legalnego polskiego bukmachera – szacują, że Legia na 53% wygra to spotkanie. Jeśli Jagiellonia wygra, będzie to naprawdę spora niespodzianka. Ten oraz wszystkie inne mecze w Ekstraklasie możecie typować TUTAJ.

JAGIELLONIA – LEGIA. TRANSMISJA W TV I ONLINE

Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa? Odbędzie się on w środę, 24 czerwca o godzinie 20:30. Transmisja w TV odbędzie się na kanale Canal+ Sport. Sędzią tej potyczki Jarosław Przybył z Kluczborka.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021