Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kolejne nowości w zakładach na żywo Milenium

Przejrzysta, intuicyjna i pełna użyteczności dla graczy – oto nowa odsłona zakładów na żywo w Milenium.

Od dziś obstawianie zakładów LIVE jest jeszcze wygodniejsze niż dotychczas. Jeśli zajrzałeś już na stronę zakładów bukmacherskich Milenium, z pewnością zauważyłeś zmianę estetyki zakładów na żywo. Ale wiemy też, że nie szata zdobi bukmachera. Dlatego do nowego wyglądu dołożono szereg użytecznych rozwiązań dla graczy, które mają sprawić, że typowanie meczów na żywo będzie jeszcze prostsze.

Co znajdziesz w nowej odsłonie ZAKŁADÓW NA ŻYWO?

Wyszukiwarkę zdarzeń. Wpisz nazwę ligi lub zdarzenia, a po chwili pojawi się na Twoim ekranie bez konieczności przeszukiwania całej oferty.
Przejrzysty podział dyscyplin. Każda dyscyplina sportu do śledzenia w osobnej zakładce, z opcją zwijania i rozwijania zdarzeń dla całej dyscypliny lub konkretnych rozgrywek. W intuicyjny i przejrzysty sposób możesz przeglądać całą ofertę zakładów LIVE w poszukiwaniu najlepszych zdarzeń i kursów.

Możliwość usuwania zdarzeń z kuponu bezpośrednio z ekranu zakładów na żywo. Nie musisz już przechodzić do okna ze swoim kuponem, by usuwać zdarzenia. Wystarczy, że w ofercie LIVE klikniesz na wcześniej dodane zdarzenie, a zniknie z Twojego kuponu.
Ulubione zdarzenia i ligi w jednym miejscu. Dodawaj pojedyncze mecze lub całe rozgrywki do zakładki ULUBIONE, by wygodniej je śledzić i obstawiać na żywo.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021