Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kod promocyjny w STS zakłady bukmacherskie

STS to największy polski bukmacher przyjmujący zakłady. Powstał on w 1997 roku i od wtedy działa na terenie całego kraju. Z usług tego bukmachera można skorzystać nie tylko w 420 punktach stacjonarnych czy też poprzez stronę Internetową, ale także dzięki aplikacji mobilnej. STS stawia także na nieustający rozwój swojej oferty, co pozwala cieszyć się nam na przykład 2000 wydarzeń sportowych, których transmisje możemy oglądać na STS TV.

JAKI BONUS OPIS BONUSU
 Kod Promocyjny STS: BETSTS
Zakłady:  Ekskluzywna oferta: bonus 1 000 PLN
Bez Depozytu:  Ekskluzywna oferta: 29 PLN za darmo
Mobile: Wypłata w 15 minut, Bezpłatne transmisje i specjalne promocje
Legalny Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 15 lutego 2018 r. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

STS Kod Promocyjny

Bukmacher także wspiera krajowy sport. To oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale także główny sponsor Jagiellonii Białystok. Oferuje on także szeroką ofertę bonusów zarówno dla graczy zaczynających przygodę z zakładami, ale także dla tych, którzy zajmują się tym od dłuższego czasu.

 

Utworzenie konta w STS

Założenie konta u bukmachera jest bardzo proste i trwa tylko chwilę. Jest tak dzięki niedawno wprowadzonej możliwości rejestracji bez dowodu. To sprawia, że tworząc nowe konto w serwisie tego bukmachera, nie musimy robić już zdjęcia lub skanów naszych dokumentów osobistych oraz czekać na ich weryfikację. To rozwiązanie sprawdza się świetnie, gdy chcemy założyć konto specjalnie z okazji jakiegoś wydarzenia i zależy nam na czasie. Każdego pewnie spotkała sytuacja, że w trakcie trwania ważnych wydarzeń sportowych pracownicy bukmachera byli obciążeni wiadomościami od graczy, a na tym cierpiała weryfikacja nowo założonych kont. Teraz także nie musimy martwić się także o zakładanie kont nocą. Wcześniej, gdy trzeba było przebyć weryfikację, nie było możliwości, by nasze konto zostało szybko zweryfikowane. W nocy bowiem nikt nie pilnuje przesłanych do bukmachera dokumentów.

Jak wygląda jednak sam proces rejestracji? Jest on banalny. Podczas tworzenia konta podajemy wyłącznie nasze podstawowe dane, co pozwala nam na utworzenie tak zwanego konta tymczasowego. To posiada jednak pewne ograniczenia, które zostaną zdjęte dopiero po weryfikacji, która może zostać dokonana w dowolnym momencie. Jakie to ograniczenia? Maksymalna suma stawek nie może być wyższa niż 5000 zł, a nasza wygranie nie może być większa niż 2280 zł. Najbardziej dotkliwym ograniczeniem jest jednak brak możliwości wypłaty wygranych przez nas środków do momentu weryfikacji. Jeśli jednak przegramy wszystkie dostępne środki i uznamy, że nie planujemy już grać, możemy zostawić nasze konto niezweryfikowane. To sprawi, że zostanie ono po jakimś czasie zablokowane, a nasze dane usunięte z bazy danych bukmachera.

Bonus powitalny

Dla graczy zaczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi dedykowana jest promocja „1000 PLN na start”. Robiąc pierwszą wpłatę u tego bukmachera, otrzymamy jej równowartość (nawet 1000 zł) na konto bonusowe. By otrzymać ten bonus podczas rejestracji, musimy wybrać opcję „Chcę otrzymać mój bonus startowy!”, a sam bonus zostanie przyznany nam automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. By wypłacić otrzymane środki, musimy wykonać trzy obroty przyznaną kwotą, a kurs kuponu, by ten był zaliczony do promocji, powinien wynosić minimum 1.91. Należy pamiętać, że do obrotu zaliczają się tylko stawki z kuponów wygranych. W każdej chwili możemy sprawdzić ten obrót, który pozostał nam do spełnienia warunków promocji. Wystarczy w zakładce „Moje konto” wybrać opcję „Obór pozostały do transferu środków na konto depozytowe”. Ważne jest też to, że do obrotu nie liczą się kupony typu Zakład bezpieczny, Hit Dnia, Maxikombi czy kupony rozliczone jako zwrot.

FREEBET 29 PLN

To kolejna promocja dla osób, które chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Po wykorzystaniu kodu promocyjnego STS, który otrzymasz po założeniu konta. Wystarczy, że w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpiszesz „BETSTS”, a twoje konto po weryfikacji zostanie zasilone przez tę kwotę w ciągu najbliższych 3 dni. Promocja ta, jak inne bonusy STS charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu. By wypłacić ten bonus, wystarczy, że dokonamy obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty. Tak jak w przypadku innych promocji do obrotu liczą się wygrane kupony, które mają kurs całkowity na nie mniej niż 1.91. Do udziału w tej akcji uprawnione są osoby, które nie posiadały wcześniej konta w STS.pl, a sama akcja trwa od początku tego roku do odwołania.

Ligowe emocje rządzą

W tej promocji naszym zadaniem jest dokonanie zawarcia zakładu AKO na kwotę minimum 10 złotych, który obejmować będzie wyniki (1 × 2) czterech spotkań z Ekstraklasy, Bundesligi czy też Premier League lub pięciu spotkań jednej kolejki z Serie A, Ligue 1 lub La Liga. Mowa tutaj o:
-29 kolejce Ekstraklasy,
-31 kolejce Serie A,
-33 kolejce Premier League,
-31 kolejce Ligue 1,
-28 kolejce Bundesligi,
-31 kolejce La Liga.
W tej promocji może brać udział każdy klient STS, który postawi kupony, które będą zawierać wyłącznie mecze z rozgrywek biorących udział w promocji. Aby kupon był jednak ważny, musi znajdować się na nim odpowiednia ilość spotkań z lig, które biorą udział w promocji. Do akcji zaliczone zostanie jedynie 15 pierwszych kuponów, które zostaną zawarte. Nagrodą za poprawne wytypowanie będzie aż 50 000 zł, które zostanie równi podzielone na wszystkie kupony spełniające warunki promocji. By wypłacić te środki, będziemy musieli wykonać obrót o równowartości trzech otrzymanych bonusów. Do obrotu zaliczać będą się jedynie stawki wygranych kuponów, których kurs będzie powyżej 1.91. W 6. edycji promocji nagroda dla każdego uczestnika wynosiła aż 220 zł! Obecna, 8. edycja będzie trwać od 01.04.2019 (godzina 1:00) do 07.04.2019 do godziny 15.

Twoja Gra Pewna Kasa

Grając za minimum 25 PLN dziennie w dowolnym punkcie STS, jesteś w stanie otrzymać bonusowo aż 100 PLN w miesiącu! Jak? Wystarczy, że będziesz zawierał dzienne zakłady na minimalną kwotę przez 10., 20. i 25. dni danego miesiąca! Twoje bonusy będą obliczane w bardzo prosty sposób:
– 5% sumy stawek z pierwszych 10 dni, w których obstawiałeś za minimalną kwotę,
– 5% sumy stawek z kolejnych 10 dni,
– 5% z kolejnych 5 dni miesiąca.
To zaś pozwoli Ci zgarnąć aż 100 zł każdego miesiąca, w którym złożysz zakłady. Każdy z otrzymanych bonusów będzie ważny przez 30 dni liczonych od dnia po jego przyznaniu. Otrzymane środki nie mogą jednak zostać wykorzystane do dalszego uczestnictwa w tej promocji.

Zaproś kumpla

Zapraszając znajomego do gry w STS, każdy z was może otrzymać bonusowe 50 PLN. Jak? Wystarczy, że twój znajomy zarejestruje się z linku na stronie sts.pl (nie można zarejestrować się z urządzenia mobilnego), a następnie wpłacić minimum 50 zł oraz zagrać za 150 zł. By ten warunek został spełniony, minimum jedno ze spotkań zawartych na kuponie musi mieć kurs minimum 1.5. Bonus zostanie wysłany na twoje konto email w postaci vouchera do 24h od momentu, w którym promocja zostanie spełniona. W każdej chwili możesz sprawdzić aktualny status obrotu. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Moje konto” na stronie internetowej, a następnie w sekcji „Zaproś kumpla” będziesz mógł sprawdzić aktualny status obok adresu mailowego zaproszonej osoby. Aby móc wypłacić środki otrzymane z tej promocji, musimy wykonać obór na trzykrotność tego bonusu. Zaliczane będą do niego jedynie stawki z wygranych kuponów, których kurs łączny nie będzie mniejszy niż 1,91. Gdy spełnimy te warunki, będziemy mogli przypisać te środki do naszego konta depozytowego, a z niego przeznaczyć je na dalszą grę lub je wypłacić.

Wirtualny tydzień

Promocja ta przeznaczona jest dla osób, które stawiają swoje kupony na sporty wirtualne. Na czym polega ta promocja? STS zwraca nam połowę stawki z maksymalnie trzech przegranych kuponów każdego tygodnia. Maksymalnie możemy odzyskać aż 30 zł! By wziąć udział w tej akcji, wystarczy, że zawrzemy kupon AKO lub SOLO z naszego konta depozytowego, na którym będą jedynie wydarzenia związane ze sportami wirtualnymi. Środki, które otrzymamy, doładują nasze konto bonusowe najpóźniej pierwszego dnia następnego tygodnia. Aby wypłacić te pieniądze, musimy wykonać obrót równy trzykrotności otrzymanego bonusu. Będą do niego zaliczać się jedynie stawki wygranych kuponów, których kurs całkowity nie będzie mniejszy niż 1.91.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021