Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kod promocyjny w ETOTO zakłady bukmacherskie

Etoto to jeden z mniejszych polskich bukmacherów. Swoje usługi, po raz pierwszy, zaoferował użytkownikom już w 2011 roku. Początkowo eToto nie był zbyt dopracowanym bukmacherem, przez co aż do 2016 roku mało kto z niego korzystał. Wszystko zmieniło się się w 2016 roku, kiedy to strona internetowa przeszła poważne zmiany, a bukmacher podpisał umowy z czołowymi polskimi komentatorami i byłymi sportowcami.

JAKI BONUS OPIS BONUSU
 Promocyjny Kod Etoto: brak
Zakłady:  Ekskluzywna oferta: bonus 1 000 PLN
Bez Depozytu:  Ekskluzywna oferta: 20 PLN za darmo
Mobile: Promocje i bonusy
dostępne tylko w aplikacji, Szybkie wpłaty
i wypłaty
Legalny Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

ETOTO Kod Promocyjny

Czym jeszcze eToto zachęca nowych graczy? Jakie są promocje bukmachera i czy podczas rejestracji trzeba wpisywać kod promocyjny? Przyjrzyjmy się dokładnie temu jakie bonusy i promocje znajdziemy u tego bukmachera i zobaczmy czy jest po co zakładać tam nowe konto (o ile jeszcze nie mamy).

Promocyjne kody w eToto

Zanim założymy nowe konto w eToto, powinniśmy sprawdzić czy bukmacher ten oferuje swoim użytkownikom kod promocyjny, który pozwoli na zwiększenie bonusów powitalnych dla nowych użytkowników.

Okazuje się, że bukmacher eToto nie chce dzielić użytkowników na tych specjalnie uprzywilejowanych, którzy dostają dodatkowe bonusy i tych, którzy otrzymują tylko standardowe. Oznacza to, że nie musimy szukać i wpisywać kodu promocyjnego podczas rejestracji u bukmachera eToto, gdyż… kodu po prostu nie ma. Bukmacher szanuje po równo wszystkich swoich użytkowników. Z drugiej zaś strony nie ma żadnej możliwości na poprawienie bonusu powitalnego, który choć nie jest zły, to mógłby być zdecydowanie lepszy. Jak otrzymać bonus startowy u bukmachera eToto?

Rejestracja u bukmachera eToto

W celu założenia nowego konta u bukmachera eToto musimy wejść na jego stronę internetową i poszukać przycisku z napisem „Załóż konto”. Znajduje się on w prawym górnym rogu witryny. Po kliknięciu pojawi się okno, w którym musimy wpisać swoje podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, datę urodzenia oraz płeć. Warto dwa razy sprawdzić wszystkie podane bukmacherowi informacje, gdyż w przypadku błędów mogą pojawić się problemy z weryfikacją naszej tożsamości, a tego byśmy przecież nie chcieli.

W kolejnym oknie musimy podać nieco bardziej szczegółowe informacje. Bukmacher musi wiedzieć z jakiego kraju pochodzimy i gdzie obecnie przebywamy. Musimy tu także podać swój numer PESEL, a także numer dowodu osobistego lub paszportu wraz z jego datą ważności. W kolejnych polach wpisujemy także swój dokładny adres zamieszkania.

Ambasadorzy marki E TOTO czyli: Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Michał Pol

 

Na kolejnej, ostatniej stronie rejestracji podajemy bukmacherowi nasze dane logowania, czyli login i hasło, a także mamy możliwość ustalenia limitów na grę. Nie ma jednak potrzeby tego robić i jeśli nie jesteśmy uzależnieni od obstawiania to można na spokojnie pominąć ten krok.

Wiele osób zapewne zdziwi się, widząc wolne pole nazwane „kod promocyjny”. Okazuje się jednak, że jest to zwykły kod polecający (możemy go wpisać w momencie, kiedy o bukmacherze powie nam nasz znajomy i zarejestrujemy się z jego polecenia. Dostaje on wtedy kilkanaście złotych na obstawianie). Jeśli nie mamy kodu promocyjnego, nie musimy się niczym martwić. To czy go podamy, czy nie, nie wpływa w żaden sposób na bonus powitalny, który otrzymamy.

Zanim uzyskamy całkowity dostęp do usług bukmachera eToto, musimy jeszcze przejść przez weryfikację naszej tożsamości. W tym celu musimy zrobić zdjęcie dokumentu, którego dane wpisywaliśmy w trakcie rejestracji i wysłać go do bukmachera. W ciągu dnia weryfikacja zajmuje nie więcej jak kilkanaście minut. Dużo więcej problemów możemy mieć w nocy, kiedy obsługa bukmachera nie pracuje.

Rejestrację mamy już za sobą. Przyjrzyjmy się teraz temu jakie bonusy czekają na nas po rejestracji.

Bonus powitalny eToto – powiększenie depozytu

Pierwszy bonus

Bukmacher eToto oferuje nam w sumie cztery bonusy powitalne. Pierwszym z nich jest bonus w wysokości 200% od pierwszej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 1zł, klient otrzymuje dodatkowe 200% wpłaty. Jest to największa tego typu oferta wśród polskich bukmacherów, ale niestety jest także mocno limitowana. W taki sposób możemy zdobyć nie więcej niż 100 złotych. W celu uzyskania maksymalnej kwoty bonusu musimy wpłacić 50 złotych. Nie warto na razie wpłacać większej kwoty do bukmachera, gdyż eToto oferuje nam jeszcze dobry bonus od drugiej wpłaty, którym zainteresujemy się zaraz.

Bonus powitalny eToto musimy dokonać obrotu czterokrotnością sumy depozytu i otrzymanej dodatkowej kwoty. W celu lepszego zrozumienia tego zdania dokonamy zaraz obliczeń wyjaśniających. Wpłacając do bukmachera 50 złotych, otrzymujemy dodatkowe 100 złotych. Do obrotu liczy nam się więc kwota 150 złotych. Czterokrotność tej kwoty to 600 złotych i tyle właśnie będziemy musieli obrócić. Dopóki łączna suma stawek nie przekroczy tej kwoty, nie będziemy mogli wypłacić naszego bonusu. Przyjrzyjmy się teraz jakie warunki musi spełniać kupon, by mógł on zostać zaliczony do sumy obrotu:

  • Wszystkie zakłady na kuponie muszą dotyczyć sportowej oferty przedmeczowej lub live. Na kuponach nie można stawiać żadnych sportów wirtualnych
  • Łączny kurs wszystkich zdarzeń na kuponie musi wynosić co najmniej 2,20. Możemy zagrywać kupony pojedyncze i akumulowane, nie ma to większego znaczenia
  • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić co najmniej 1,30
  • Jeśli kupon zostanie anulowany, nie jest wliczany do obrotu. Zakłady muszą zostać rozliczone jako wygrane lub przegrane.

Na wykonanie całego obrotu mamy tylko 30 dni. Jeśli nie uda nam się jej wypełnić, bonus niestety przepada.

Drugi bonus

Wspominaliśmy wcześniej o tym, żeby nie wpłacać zbyt dużej ilości pieniędzy w pierwszym depozycie. Oto jest odpowiedź, dlaczego. Okazuje się, że bukmacher eToto powiększa także drugi depozyt. Niestety, w tym przypadku mamy do czynienia tylko z powiększeniem wpłaty o 100%, ale za to możemy otrzymać aż 900 złotych. Wystarczy tylko wpłacić co najmniej 1 zł, by wziąć udział w promocji. Oczywiście, dużo lepiej będzie wpłacić 900 złotych, po to by otrzymać maksymalną kwotę bonusu.

Otrzymane pieniądze podlegają takim samym warunkom obrotu jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty. Znacząco zwiększa się jednak kwota. Suma drugiego bonusu i naszego depozytu wyniesie maksymalnie 1800 złotych, co oznacza, że do obrotu będziemy mieli przerażającą wręcz kwotę 6400 złotych. Na wykonanie obrotu mamy tylko 30 dni od momentu zaakceptowania oferty.

Bonus powitalny eToto – freebet

Każdy nowy klient, który zarejestruje się u bukmachera eToto dostaje również freebet o wartości 20 złotych. I to nie jeden! Pierwszy freebet otrzymujemy za sama rejestrację i potwierdzenie swojej tożsamości. Nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy. Naszym jedynym zadaniem jest zaakceptowanie oferty wyświetlającej się w okienku pop-up bezpośrednio po rejestracji.

Niestety, freebet ma pewne ograniczenia. Można go wykorzystać tylko i wyłącznie używając aplikacji mobilnej bukmachera. Na szczęście można obstawiać także korzystając ze specjalnej mobilnej wersji strony internetowej, ale jest to nieco mniej praktyczne. W celu wykorzystania freebetu musimy postawić zakład akumulowany o łącznym kursie 2,20, w którym pojedyncze zdarzenie ma kurs przynajmniej 1,30. Ostateczna wygrana jest także pomniejszana o stawkę freebetu.

Oznacza to, że jeśli obstawimy trzy wydarzenia o łącznym kursie 3,00 za pomocą otrzymanego freebetu to otrzymamy zaledwie 32,80 zł. Nie brzmi to zbyt atrakcyjnie, ale weźmy pod uwagę, że są to pieniądze otrzymane za darmo/

Jeśli kwota drugiej wpłaty będzie równa lub większa niż 40 złotych, to otrzymamy drugiego freebeta również o wartości 20 złotych. Możemy go wykorzystać stawiając kupon na takich samych warunkach jak w przypadku pierwszego freebetu. Drugi freebet zostaje dopisany do konta od razu po dokonaniu drugiej wpłaty i zaakceptowania oferty w okienku pop-up.

Oferta powitalna w eToto – podsumowanie

Oferta powitalna w eToto jest niezwykle atrakcyjna. Łączna kwota bonusu, którą możemy otrzymać to aż 1040 złotych (1000 złotych od wpłat oraz 40 złotych w postaci freebetów). O ile bonusy od depozytu nie szokują, gdyż większość bukmacherów oferuje podobne kwoty, ale dwa freebety o łącznej wartości 40 złotych to już coś co zasługuje na uwagę.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021