Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czy wiesz, że za łamanie wytycznych ustawy hazardowej grożą nam kary pieniężne? W szczególności powinny to wiedzieć osoby, które nadal na terytorium Polski korzystają z nielegalnych bukmacherów. Choć ich działalność jest zakazana to nadal owe firmy potrafią znaleźć luki, dzięki którym ich strony internetowe są dla nas dostępne. Jednym ze sposobów, jest dopisywanie przez zagraniczne firmy bukmacherskie, kolejnych numerów do adresów internetowych (np. Nielegalny01,com ; Nielegalny02,com ; Nielegalny03,com itd.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

STS Sieradz godziny otwarcia.

By nie stresować się konsekwencjami warto od razu zacząć korzystać z legalnych bukmacherów. Byśmy jak najmniej przeżyli rozczarowanie warto wybrać najlepszą polską firmę bukmacherską, czyli Star-Typ Sport. Gdzie jest STS w Sieradzu? Na ul. Jana Pawła II 52 lok. 5. Jakie są godziny otwarcia STS Sieradz? Bukmacher pracuje w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Sieradzki punkt stacjonarny jest klimatyzowany i wręcz idealny dla osób, które zajmują się obstawianiem meczy. Puszczając kupony możemy korzystać z terminala samoobsługowego. Możemy tu obstawiać sporty wirtualne, a także oglądać darmowe transmisje sportowe.

STS Skarżysko-Kamienna godziny otwarcia.

Od dłuższego czasu zastanawiasz się czy obecnie masz możliwość legalnego kupowania typów bukmacherskich? To ciekawe pytanie, ponieważ od czasu głośnej ustawy hazardowej wielu typerów nie do końca zna swoje prawa. Mówimy przede wszystkim o tym czego nam NIE wolno.

Jeśli chodzi o wspomniane pytanie to odpowiedź brzmi – TAK. Możemy bez większych przeszkód i strachu kupić legalne typy bukmacherskie. Jeśli jeszcze nie mamy swojej strategii, która na dłuższą metę gwarantowałaby nam zarobek to możemy ze sprawdzonego źródła pokusić się o taką inwestycję. Takie kupony najlepiej puszczać w lokalach stacjonarnych. Gdzie jest STS w Skarżysku-Kamiennej? Na ul. Sokola 10 Paw. 13. Jakie są godziny otwarcia STS Skarżysko-Kamienna? Oto one:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

W Skarżysku-Kamiennej placówka STS jest klimatyzowana. Będąc tam możemy mieć wgląd na darmowe transmisje sportowe. Obstawimy tam sporty wirtualne i skorzystamy z terminala samoobsługowego.

STS Skawina godziny otwarcia.

Podatek od gier w wysokości 12% dotyczy każdego naszego zakładu. Mając wgląd na swój kupon często od razu widzimy naszą wygraną pomniejszoną właśnie o tę wartość. To niejako cecha charakterystyczna legalnych bukmacherów w Polsce. Nie unikniemy tego.

Wyjątkiem mogą być promocje organizowane przez firmy bukmacherskie. Jeśli jesteś ciekaw tego mechanizmu warto odwiedzić pobliski punkt naziemny STS. Ten najlepszy bukmacher w Polsce również odprowadza podatek od gier do Skarbu Państwa. Gdzie jest STS w Skawinie? Na ul. Rynek 4. Jakie są godziny otwarcia STS Skawina? Przedstawiają się one następująco:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

W Skawinie możemy liczyć na szereg udogodnień w owej placówce. Zacznijmy od tego, że jest ona klimatyzowana i posiada terminal samoobsługowy. Dodatkowo możemy tam obstawiać sporty wirtualne – te są już dostępne w większości punktach stacjonarnych tego bukmachera. Jako klienci tego lokalu możemy oglądać darmowe transmisje sportowe.

STS Siedlce godziny otwarcia.

Brak reklam gier hazardowych to jedna z wielu regulacji ustawy hazardowej z 2017 roku. To właśnie od tego czasu jest całkowity zakaz ich emitowania. Nie da się ukryć, że to sprawiło, iż zakłady bukmacherskie w Polsce jeszcze bardziej straciły na wartości.

Możemy nadal typować, ale tylko u legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencje z Ministerstwa Finansów. A takim jest STS. Jego oferta w Internecie jest bardzo dobrze znana zarówno początkującym jak i zaawansowanym typerom. To samo powiemy o ich punktach stacjonarnych. W Siedlcach jest ich aż 3! Gdzie jest STS w Siedlcach i jakie są godziny otwarcia STS Siedlce? W razie braku możliwości puszczenia kuponu online czy przez aplikację warto znać poniższe informacje.

STS Siedlce ul. Floriańska 20/1, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Przy ul. Floriańskiej znajdziemy pierwszy klimatyzowany lokal STS, który posiada wiele udogodnień. Przede wszystkim posiada darmowe transmisje sportowe i terminal samoobsługowy. Dodatkowo w ofercie znajdziemy sporty wirtualne.

STS Siedlce ul. Armii Krajowej 13, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Terminal samoobsługowy znajdziemy i w tej placówce. Również jest ona klimatyzowana i posiada sporty wirtualne i darmowe transmisje sportowe.

STS Siedlce ul. Rynkowa 12a, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

W Siedlcach ostatni już punkt jest klimatyzowany, posiada terminal samoobsługowy i darmowe transmisje sportowe.
Reklamy w przypadku tego legalnego bukmachera nie są wymagane. Posiada ona tak duże doświadczenie na polskim rynku, iż większości z nas kojarzyło go jeszcze za czasów „nielegalnych” bukmacherów. Z pewnością duże znaczenie ma tu liczba punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju, które niejako wpisują się w skuteczny marketing. STS ma ich obecnie najwięcej i wydaje się, że pozycję lidera utrzyma na dłuższy czas.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021