Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kobieta i stawianie zakładów bukmacherskich

Jak wynika z badań CBOS, obstawianie wydarzeń sportowych jest jedną z najpopularniejszych odmian hazardu.

Wśród graczy wciąż dominują mężczyźni, jednakże na grę u bukmacherów zaczynają coraz częściej decydować się także kobiety. Panie lubią stawiać nietypowe zakłady bukmacherskie jak np. kto zdobędzie Oscara czy jakie imię otrzyma dziecko brytyjskiej pary książęcej (źródło)

Jeżeli chodzi o klientów firm bukmacherskich, to kobiety są w zdecydowanej mniejszości (realna liczba kobiet stawiających zakłady to 4% do 15% w zależności od badań). Większe zainteresowanie kobiet zakładami jest ponadto podyktowane coraz szerszą ofertą tych niezwiązanych ze sportem, dotyczących np. show – biznesu bądź polityki

Bukmacherka i kobiety

Dlaczego kobieta gra u bukmachera

Kobieta myśli o wygranej, jako możliwości zrealizowania jej osobistych celów. Wśród kobiet graczy rozróżnia się typy: do pierwszego należą panie pochodzące z niezamożnych rodzin marzące o życiu na poziomie. Drugi typ to kobiety, u których chęć gry jest często związana z chęcią podniesienia własnej wartości. Podłożem kobiecego hazardu są niejednokrotnie problemy rodzinne (m.in. niespełniony związek) – perspektywa wygranej jest dla niej synonimem szczęścia. Targają nią wewnętrzne konflikty i uczucie bycia niekochaną – wygrana to sposób, aby odmienić swoje życie Trzeci typ stanowią kobiety, które hazard traktują, jako wyłącznie dobrą rozrywkę – stawiają w zakładach drobne kwoty, a ewentualną wygraną przeznaczają na przyjemności. Zabawą w stawianiu zakładów jest dla nich samo ich stawianie.

Czytaj więcej na stronie: Puellanova.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021