Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Klich i Grosicki coraz bliżej Premier League. Kto awansuje z Championship?

Mateusz Klich i Kamil Grosicki są coraz bliżej awansu do Premier League. Ich drużyny zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w Championship, które daje bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

LEEDS I WBA JUŻ RACZEJ NIC NIE ZAGROZI

Mowa oczywiście o Leeds United i West Bromwich Albion. Pierwsza z tych drużyn od początku sezonu spisywała się znakomicie. Złapała na chwilę zadyszkę, ale na pięć kolejek przed końcem rozgrywek ma na swoim koncie 78 punktów, czyli o sześć „oczek” więcej od trzeciego Brentford. WBA (77 pkt) też może być względnie spokojne o awans, bo ma bezpieczną przewagę nad resztą stawki.

Mamy tylko nadzieję, że w Premier League statusy Polaków nie ulegną zmianie. Od kiedy Marcelo Bielsa prowadzi Leeds, to Klich jest pewniakiem do pierwszego składu. Warto dodać, że w tym klubie jest jeszcze Mateusz Bogusz, jednak on częściej występuje w młodzieżowych drużynach. Z kolei Grosicki po transferze z Hull City jest natomiast coraz ważniejszym piłkarzem WBA. Ma już na swoim koncie pierwszego gola, a także dwie asysty. Z czasem jego liczby powinny być jeszcze lepsze.

KTO JESZCZE MA SZANSE NA AWANS?

Do Premier League awansuje jeszcze jedna drużyna – ta, która uplasuje się na trzecim, czwartym, piątym lub szóstym miejscu w Championship i okaże się najlepsza w play-offach. Na ten moment pewniakami do barażów są Brentford, Fulham i Nottingham Forest. Szóstą ekipą będzie najpewniej Cardiff City (64 pkt). Zespół z Walii walczy jeszcze z takimi ekipami jak Derby (61 pkt) czy Swansea City (60 pkt). Reszta raczej już wypisała się z walki o awans.

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy najbliższej kolejki Championship. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali atrakcyjne kursy na wszystkie mecze. W 42. rundzie gier będzie kilka hitów. Warto zwrócić uwagę na takie mecze jak West Bromwich Albion – Derby, Cardiff City – Blackburn Rovers czy Leeds – Stoke City.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021