Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kinga Rusin podbija Hollywood! Wystąpi w teledysku Jaya Z ?

Pewnie do Was doszła informacja o podbojach Kingi Rusin w Los Angeles. A jeśli nie, to zacytujemy poniżej post, który niestety już usunęła. Post był na tyle mocny, że podchwyciły go zachodnie media…i legalny polski bukmacher Betfan!

Co przeżyła Kinga Rusin?

„Na wczorajszej prywatnej imprezie Beyonce i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30 kg!), a Jay Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu… kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa… Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z Rihanną. A później już było totalne szaleństwo! Jay Z uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), Beyonce patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego, że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. Kanye West i Travis Scott wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam.,Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon, Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee... Ot, takie zwykłe przyjęcie. Do hotelu wróciłam o 7:00” 

– takim wyznaniem podzieliła się prezenterka na swoim Instagramie.

Nie wiemy jak Wy, ale my do teraz nie możemy podnieść naszych szczęk z podłogi.

Co zrobi Kinga? Zakłady bukmacherskie z kursami

Uważacie, że Rusin skorzysta, z którejś z okazji? Jeśli tak, to już dziś możecie na to zagrać w zakładach bukmacherskich BETFAN! Ostrzegamy, taka okazja może się dwa razy nie powtórzyć!

wejdź i sprawdź ofertę
  • Kinga Rusin wystąpi w filmie Spike Lee do końca 2022 roku – Tak
    (kurs 1000)
  • Kinga Rusin wystąpi w teledysku Jaya Z do końca 2020 roku – Tak
    (kurs 1000)
  • Kinga Rusin otworzy pizzerię razem z Charlize Theron do końca 2020 roku – Tak (kurs 1000)
  • Kinga Rusin wyjdzie za mąż za Bradleya Coopera do końca 2020 roku – Tak (kurs 1000)
  • Kinga Rusin zaprojektuje kolekcję ubrań razem z Beyonce do końca 2020 roku – Tak (kurs 1000)

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021