Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kilka słów o Superbet tuż przed otwarciem pierwszego punktu przyjmowania zakładów bukmacherskich

Jak wiadomo, od czwartku 19 pażdzienika 2017

kolejnym legalnym bukmacherem w Polsce została firma SUPERBET

Superbet to jedna z nowych firm bukmacherskich na rynku polskim, która posiada także kilkaset punktów stacjonarnych w Rumunii, gdzie jest jedną z liderów w tej branży – nasz zespół tworzy ponad trzy tysiące doskonale wyselekcjonowanych i przygotowanych pracowników w biurach. Firma bukmacherska rozszerzyła także swoją działalność na teren Serbii, Chorwacji, Malty i Wielkiej Brytanii, otworzone zostało także biuro na Gibraltarze. Dyrektorem zarządzającym oddziałem firmy Superbet mającej tam swoją siedzibę będzie Stuart Weston – były dyrektor działu handlowego w William Hill. Została utworzona nowa platforma internetowa, która będzie działać na licencji od 2018 roku, która obecnie jest już w fazie finalizacji i ostatnich testów jakościowych.

Punkty naziemne przyjmowania zakładów bukmacherskich

Superbet w Polsce planuje otworzyć pomiędzy 100 a 150 punktów stacjonarnych do końca 2017 roku, a planowaną liczbą punktów przyjmowania zakładów jest 250 lokali. Pierwszym, najważniejszym celem nowego bukmachera mają być piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji w 2018 roku. Co więcej, bukmacher zamierza rozwijać się również na sąsiednich rynkach, między innymi w Europie Zachodniej. Przyjmując zakłady na wyniki najważniejszych wydarzeń sportowych, stawia na dynamiczny rozwój oraz dokładamy wszelkich starań, aby zawsze zapewniać swoim Klientom jak najbardziej atrakcyjne usługi, dopasowane do indywidualnych preferencji każdego z nich. Nieprzerwane inwestycje w rozwój najbardziej nowoczesnych oraz innowacyjnych technologii, dzięki czemu SuperBet jesteś liderem w branży przyjmowania zakładów sportowych.

Rumuński bukmacher w Polsce

Patrząc pod kątem rynku rumuńskiego, Superbet wyróżnia profesjonalne wyposażenie punktów przyjmowania zakładów, doświadczenie w branży i bardzo dobrze zorganizowana obsługa Klienta. Oferta opiera się na kursach w najważniejszych dyscyplinach sportowych, takich jak koszykówka, siatkówka, tenis czy też piłka nożna – jest to standardowy zakres zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Bogata jest także oferta na wydarzenia długoterminowe i specjalne.

Naziemny punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich SUPERBET

Warto wiedzieć, że konferencja Central and Eastern Gaming Conference, która odbyła się we wrześniu zakończyła się dla firmy Superbet wyjątkowo korzystnie – rumuński bookmacher zdobył nagrodę dla najlepszego bukmachera w Europie Środkowo-Wschodniej, wyprzedzając konkurencję. Dwudniowa konferencja międzynarodowa zgromadziła około 79 firm z 29 krajów oraz 50 prelegentów. Nominowanymi do nagrody firmami oprócz Superber były Betfair, Fortuna, NetBet i Unibet. Podczas konferencji eksperci branżowi oddali swoje głosy w zamkniętych kopertach, po których podliczeniu okazało się, że zwycięzcą zostają zakłady bukmacherskie Superbet. To tylko potwierdzenie ciężkiej pracy oraz poświęcenia w budowaniu swojej pozycji na rynku.

Wpłaty i wypłaty w zakładach sportowych Superbet

Zakłady sportowe Superbet proponą także szeroką ofertę metod wypłacania zgromadzonych środków, takie jak przelewy, portfele elektroniczne Skrill i Neteller, karty kredytowe, między innymi Visa i MasterCard oraz karty przedpłacone Paysafecard. Jedną z bardziej popularnych metod wypłacania pieniędzy jest przelew za pomocą serwisu Przelewy24 – w przypadku wybrania takiej formy minimalną kwotą wypłaty jest tylko 1 zł.

Na rynku rumuńskim istnieje także mobilna wersja Superbet, która powstaje również w Polsce. Wiemy, że jest to niezwykle ważna usługa dla każdego użytkownika w dzisiejszym świecie, gdy zakłady przez telefon są tak powszechne. Aplikacja mobilna Superbet będzie też dodatkowym ułatwieniem dla osób korzystających z usług Superbet.

Praca w Superbet

Kadrę zakładów bukmacherskich SuperBet tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w branży, od dawna kojarzeni z zakładami sportowymi. Do zespołu dołączyły takie osoby, jak Antonin Las, Jamie Hart, Stuart Weston czy też Maciej Nowak. Wciąż intensywnie poszukiwani są nowi pracownicy do punktów w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Opolu, Gdańsku i Łodzi. Trwają poszukiwaniay między innymi osoby na stanowisko Trenera Wewnętrznego, do którego obowiązków należało będzie na przykład prowadzenie szkoleń wstępnych i doskonalących dla innych pracowników, przygotowywanie nowych produktów szkoleniowych czy też opracowywanie materiałów szkoleniowych. Co do wymagań, przyszły Trener Wewnętrzny musi posiadać przynajmniej średnie wykształcenie i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, a także wykazywać umiejętności budowania partnerskich relacji i wysokie zdolności interpersonalne. Możliwości rozwoju, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz zapewniamy narzędzia pracy, takie jak telefon czy kompute – o wszystko oferuje swoim pracownikom firma Superbet – nowy bukmacher w Polsce.

Kolejnym stanowiskiem, które Super Bet może zaoferować jest Menadżer Regionalny. Do jego obowiązków będzie należało między innymi kontrolowanie przestrzegania procedur oraz zasad pracy, weryfikacja wiedzy pracowników, dbałość o wizualizacje podległych punktów, czy też organizacja, koordynowanie i nadzór pracy pracowników poszczególnych punktów. Osoby zainteresowane pracą na opisywanym stanowisku powinny wykazywać się wysokimi zdolnościami interpersonalnymi, dobrą organizacją pracy, bardzo dobrą znajomością obsługi komputera i umiejętnością pracy w zespole. Mile widziane jest także prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jak Menadżer Regionalny Superbet. Osobom, które spełniają powyższe warunki oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju osobistego, stabilną pracę, odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Bonusy i promocje w SuperBet

Najprawdopodobniej zaproponowana zostanie klientom zakładów bonusy od depozytu. Pierwsza wpłata zostaje pomnożona oraz dodana do salda jako bonus. Co więcej, do zaoferowania będzie także tak zwany cashback – czyli zwrócenie części zainwestowanej sumy w przypadku porażki podczas stawiania zakładu. Ta forma bonusu jest wyjątkowo korzystna dla użytkowników.

Oficjalnie: SUPERBET 8 legalnym bukmacherem w Polsce na liście Ministra Finansów

To jeszcze nie koniec zachęty dla nowych klientów, jakie przygotowano w punktach przyjmowania zakładów bukmacherskich. Specjalnie dla ułatwienia korzystania z usług zakładów Superbet, zostanie uruchomiona całodobowa infolinia oraz został stworzony czat online, na którym klienci mogą kontaktować się z pracownikami Superbet. Jest to najlepszy i najszybszy sposób otrzymania pomocy od specjalistów, w dodatku nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Co więcej, istnieje także specjalny adres mailowy, skierowany do klientów, których spotkała jakakolwiek kłopotliwa sytuacja – na podanego maila można wysyłać wiadomości, dokumenty czy też screeny ekranu. Pracownicy Superbet po zapoznaniu się z wiadomościami odpowiadają na nie w przeciągu kilkunastu godzin. Wszystkie powyższe możliwości kontaktu stworzyliśmy, aby jak najbardziej ułatwić klientom korzystanie z naszych usług. Misją nowego bukmachera Superbet jest tworzenie dobrych relacji z każdym z nich – dołozono wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z jakości pracy i chętnie do nas wracał.

Tak więc odliczamy dni do otwarcia pierwszego punktu przyjmowania zakładów bukmacherskich SuperBet


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.