Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kiedy Lech Poznań w końcu coś wygra?

To kolejny rok, w którym Lech Poznań nie zdobędzie mistrzostwa Polski ani nie wygra Pucharu Polski. Co prawda ten sezon miał być przejściowy, ale i tak fani „Kolejorza” mogą czuć się zawiedzeni. I mają do tego pełne prawo.

NIEZŁY SEZON, ALE CO Z TEGO?

Sezon 2014/15, kiedy Maciej Skorża trenował Lecha, wspominany jest z wielką nostalgią. Właśnie wtedy drużyna, w której występowali m.in. Kasper Hamalainen, Darko Jevtić, Szymon Pawłowski czy Karol Linetty zdobyła swoje ostatnie mistrzostwo Polski. Od tego pamiętnego dla fanów „Kolejorza” wydarzenia minęło pięć lat.

Następne sezony były już zdecydowanie gorsze. Nie udało się ani ponownie zdobyć mistrzostwa, ani nawet Pucharu Polski. Zamiast tego były same zawody. Dwa razy trzecie miejsce, raz siódme, raz ósme. W międzyczasie na stanowisku pierwszego trenera zatrudniono Jana Urbana, Nenada Bjelicę, Rafała Ulatowskiego, Ivana Djurdjevicia, Adama Nawałkę i Dariusza Żurawia, który pracuje do dziś.

Żuraw w tym sezonie spisał się nieźle. Półfinał Pucharu Polski, prawdopodobnie drugie lub trzecie miejsce w lidze. Ale dla klubu z takimi ambicjami to zdecydowanie za mało. W PP Lech trafił na słabą Lechię i powinien był awansować do finału. W Ekstraklasie liderem jest Legia, ale ten klub zdobywa tylko 1.91 pkt na mecz, a silny mistrz Polski, który musi zdominować ligę, powinien inkasować co najmniej średnio 2 punkty na spotkanie. Albo i więcej, tak jak to miało miejsce za czasów panowania w Polsce Wisły Kraków.

W NASTĘPNYM SEZONIE LECH ZNOWU POZA TOP 3?

Jeśli ten sezon faktycznie będzie uznawany wyłącznie za przejściowy, to celem na następny musi być mistrzostwo Polski. Nie ma innej opcji. Tylko że z klubu odejdzie najlepszy strzelec całej ligi, czyli Christian Gytkjaer i najpewniej czołowy skrzydłowy Ekstraklasy, a zatem Kamil Jóźwiak. Niełatwo będzie ich zastąpić, zwłaszcza jeśli spojrzymy na skuteczność skautów Lecha w ostatnich latach. W dodatku niepewna jest przyszłość Roberta Gumnego i jeszcze 2-3 graczy, którzy kręcą się wokół podstawowego składu.

Zmierzamy do tego, że w tym sezonie skład Lecha był naprawdę silny. A w przyszłym już wcale nie musi taki być, przez co sądzimy, że znowu mogą zająć miejsca poza TOP 3. W BETFAN z kolei możecie typować, czy w kampanii 2020/21 „Kolejorzowi” uda się wygrać albo Mistrzostwo Polski, albo Puchar Polski. Analitycy legalnego polskiego bukmachera na ten moment są co do tego sceptycznie nastawieni i sądzą, że mają 20% szans na to.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021