Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kiedy kierowcy przejadą całą nową Zakopianką? Analitycy STS typują prawdopodobny termin

W minioną sobotę otwarto pierwszy górski odcinek nowej zakopianki. Kierowcy mogą już podróżować malowniczą trasą S7 ze Skomielnej Białej do Rabki Zdroju oraz dalej dwujezdniową drogą główną przyspieszoną do Chabówki. Jest to pierwszy z trzech odcinków budowanej S7 na południe od Krakowa, od Lubnia do Rabki Zdroju, który został oddany do użytku.

Prace na obszarze całej inwestycji rozpoczęły się w połowie 2016 roku i miała zakończyć się do końca 2020 r. roku, co jednak nie nastąpi. Kiedy faktycznie kierowcy pojadą do stolicy polskich gór całkowicie nową trasą S7? Według analityków STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, realnym terminem jest I kwartał 2021 roku.

Spośród pojawiających się w wypowiedziach medialnych dat, bukmacherzy STS skupili się w swoich analizach na realnych możliwościach budowlanych. Jeżeli ktoś trafnie obstawi 100 zł na zakończenie budowy do 1 marca 2021 r., to wówczas może zdobyć 440 zł – kurs 5.00. Zdecydowanie niżej wyceniane jest przedłużenie inwestycji po tym okresie, które legitymuje się kursem 1.12. Tym samym gracze mogą łatwo zauważyć, że analitycy STS nie dają wiary zapewnieniom decydentów i typują przedłużenie terminu zakończenia inwestycji.

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Słowacji Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które obecnie wynoszą ponad 47%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021