Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kibicuj z nami: dzieci z Fundacji na Rzecz Rozwoju Piłki Nożnej pojadą na mecz reprezentacji na PGE Narodowym

Wychowankowie Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej pojadą na mecz Polska – Austria w ramach eliminacji mistrzostw Europy rozgrywany 9 września. Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła dzieci, wraz z opiekunami, do kibicowania reprezentacji Polski na żywo z trybun PGE Narodowego. Wyjście na mecz jest częścią inicjatywy „Kibicuj z nami”, w ramach której fundacja cyklicznie zaprasza dzieci na wydarzenia sportowe.

Przed nami kolejna już odsłona projektu „Kibicuj z nami”. Tym razem wychowankowie wrocławskiej szkółki piłkarskiej będą mieli okazję kibicować reprezentacji Polski podczas meczu eliminacyjnego do mistrzostw Europy. Wizyta na trybunach PGE Narodowego i możliwość kibicowania Biało-Czerwonym w tak ważnym spotkaniu, to dla dzieci duże przeżycie. Organizując takie inicjatywy fundacja realizuje misję dzielenia się sportowymi emocjami z młodym pokoleniem i stara się zarażać je pasją do aktywnego trybu życia – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Zaproszenie wychowanków Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej na mecz Biało-Czerwonych to kontynuacja wspólnych działań szkółki piłkarskiej z Fundacją Sport Twoją Szansą. Wrocławska akademia od września 2018 roku należy bowiem do grona podopiecznych fundacji.

Zaplanowana na poniedziałek wizyta wychowanków piłkarskiej akademii na stadionie narodowym to kolejna już inicjatywa w ramach organizowanego przez Fundację Sport Twoją Szansą projektu „Kibicuj z nami”. Do tej pory dzieci z Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast oglądały na żywo z trybun zabrzańskiego stadionu mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków, wychowankowie domów dziecka z Tanowa i Polic byli na meczu Pogoń Szczecin – Piast Gliwice, a podopieczni bokserskiej szkółki Global Boxing Tarnów pojechali do Krakowa na spotkanie Cracovii Kraków z Pogonią Szczecin.

Organizowane przez Fundację Sport Twoją Szansą wyjścia na wydarzenia sportowe skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w placówkach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres: kontakt@sporttwojaszansa.pl.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego.

Do grona podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą należą indywidualni sportowcy oraz organizacje sportowe. Nieprzerwanie od 2016 r. fundacja wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach. Od września 2017 r. patronuje reprezentacji Polski w rugby na wózkach, Pawłowi Juraszkowi oraz szkółce bokserskiej Global Boxing Tarnów. Od września 2018 r. do grona podopiecznych należy Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej organizująca darmowe zajęcia dla młodych piłkarzy, trenująca strzelectwo sportowe Aneta Stankiewicz, tenisista stołowy Rafał Czuper oraz lekkoatletka Kamila Przybyła. W 2019 roku patronatem została objęta Akademia Leszka Blanika.

Ponadto fundacja jest m.in.patronem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, wspiera niewidomą lekkoatletkę Joannę Mazur i jej przewodnika – Michała Stawickiego, pomaga Januszowi Rokickiemu oraz Kamilowi Popowskiemu. Organizacja wspierała reprezentację Polski ampfutbolistów, lekkoatletkę Magdalenę Stefanowicz, Kamelię Babicką trenującą jazdę konno oraz gimnastyczkę Julię Siepetowską. Fundacja nawiązała również współpracę ze Stowarzyszeniem Sportów Elektronicznych (Esport Association), w ramach której udzieliła wsparcia przy organizacji akademickiej ligi esportowej dla reprezentantów uczelni wyższych z całego kraju – Edu Esports League.

Organizacja nieprzerwanie przyjmuje wnioski o wsparcie przez stronę www.sporttwojaszansa.plW Radzie Honorowej fundacji zasiadają obecnie sportowcy, działacze oraz dziennikarze sportowi: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński oraz Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.

Nr konta Fundacji: 91 1140 1049 0000 4672 9600 1003

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021