Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kibice Górnika Zabrze wygrali zakład z bukmacherem. STS „dorzucił” się do sektorówki

Efektowna oprawa kibiców Górnika przy wsparciu STS

Efektowna oprawa kibiców Górnika przy wsparciu Sts-u

Podczas piątkowego spotkania pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechią Gdańsk, kibice Trójkolorowych zaprezentowali nową sektorówkę w kształcie klubowego trykotu.

W lipcu br. STS – największy bukmacher w Polsce – wspomógł finansowo jej powstanie, po tym jak Sts przegrał zakład z kibicami o to czy spotkanie Górnika Zabrze i Wisły Kraków w dniu 29 lipca 2017r. zostanie rozegrane przy komplecie widzów. Wówczas na stadionie w Zabrzu odnotowano 100% frekwencję. Koszt uszycia sektorówki w kształcie koszulki zabrzańskiego klubu wyniósł dokładnie 42.500 zł. Lwia część środków pochodzi od kibiców Górnika. Do puli zebranych pieniędzy STS „dorzucił” dokładnie 8.600 zł.

Efektowna oprawa kibiców Górnika przy wsparciu STS
Efektowna oprawa kibiców Górnika przy wsparciu Sts-u

– STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Nasze aktywacje zawsze kierujemy do kibiców, bo to oni są dla nas najważniejsi. Staramy się angażować w różne inicjatywy i przedsięwzięcia, bez względu na barwy klubowe. Zależy nam na tym, aby mecze były pełne pozytywnych emocji – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS dołoży się do sektorówki Górnika? #ZakładSTS w Zabrzu!

– STS to zaangażowany sponsor polskiego sportu, który wspiera wszystkich kibiców bez względu na barwy klubowe. Zależy nam na akcjach skierowanych bezpośrednio do fanów sportu, ponieważ to oni tworzą wyjątkową atmosferę podczas rozgrywek i są ich najważniejszą częścią. Takie inicjatywy sprawiają, że mecze mają więcej pozytywnych emocji – mówił w lipcu br. Mateusz Juroszek, prezes STS.

Kibice Górnika Zabrze wygrali zakład z największym bukmacherem STS

Aktywność sponsorska STS zdecydowanie wykracza poza ekspozycję logotypu. Wspólnie z kibicami zrealizowali wiele unikatowych projektów: kolorujeMY, Koszulka na Basel czy wymiana trykotów K. Hamalainena. Akcje pod hasłem #ZakładSTS znane są już w wielu częściach Polski – poza akcją z kibicami Górnika Zabrze – bukmacher bił rekord głośności w hali Podpromie w Rzeszowie oraz założył się z Lechem Poznań o to, czy drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Polski w poprzednim sezonie Ekstraklasy.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021