Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kibice i bukmacherzy zgodni – po tym meczu musimy awansować na mundial

Niedzielny mecz z Czarnogórą będzie niezwykle ważny dla reprezentacji Polski, ponieważ może przesądzić o naszym awansie na przyszłoroczne mistrzostwa świata. Rywal wymagający, ale własny stadion i forma podopiecznych Adama Nawałki powinny znacząco ułatwić nam drogę na mundial.

Tego samego zdania są legalni bukmacherzy, którzy dają Czarnogórcom nikłe szanse na korzystny wynik.

Podobnie jak w meczu z Armenią, stawiając na Polskę w starciu z Czarnogórą niewiele jest do zarobienia. Wszystkie zakłady bukmacherskie oferują za zwycięstwo naszej drużyny kurs około 1.35. Najmniej jest w LV BET (1.31), najwięcej można zaś zyskać w Forbecie (1,40) – za przykładowe postawione 10 zł, można tu wygrać „aż”… 2,32 zł.

Jak widać, wszyscy będziemy kibicować naszej reprezentacji, ale na jej zwycięstwo nie opłaca się za bardzo stawiać. Co innego w przypadku Czarnogóry. Gościom nie daje się zbyt wielkich szans na korzystny wynik, dlatego jeśli ktoś przeczuwa niespodziankę, może się skusić na odmienny krok. Najwięcej za zwycięstwo gości płacą Totolotek i Etoto (po 9.50), na remis opłaca się zaś postawić w LVBet, gdzie kurs na podział punktów wynosi 5.20.

Bardzo prawdopodobną sytuacją jest ta, że na listę strzelców wpisze się Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium prezentuje kapitalną formę i walczy o koronę króla strzelców całych eliminacji. STS za jedną bramkę Polaka daje kurs 1.50, inne zakłady jeszcze mniej (m.in. Fortuna1.45, czy Milenium1.42). Jego dwie bramki wahają się od 2.30 (w Fortunie) do 2.50 (w STS i Forbecie).

Bukmacherzy nie są do końca pewni, kto ma większe szanse na gola dla Czarnogórców. Pod nieobecność największej gwiazdy zespołu, Stefana Joveticia, głównymi armatami zespołu mają być Stefan Mugosa i Luca Djordjević, trudno jednak wskazać, który z nich jest pewniejszy. Fortuna (5 do 5.50), Milenium (5 do 6) i Totolotek (5.50 do 6) wskazują nieznacznie na Mugosę, STS stawia natomiast na Djordjevicia (4 do 5).

Zakłady są zaś zgodne, jeśli chodzi o pozostałych strzelców dla naszej drużyny. Oprócz Lewandowskiego na listę strzelców może się też wpisać Kamil Grosicki (najkorzystniejszy kurs w Totolotku – 2.80) oraz Jakub Błaszczykowski (również Totolotek – 3.70). Forbet proponuje natomiast ciekawy zakład, w którym bramkę zdobędzie i Lewandowski i Grosicki. Za taką sytuację oferowany jest kurs 4.50.

Mecz będzie najprawdopodobniej bardzo zacięty i możemy w nim zobaczyć kilka kartek. Możliwe, że otrzyma ją Michał Pazdan lub Kamil Glik (po 3.60 w Totolotku), czerwień jest już mniej realna (18 i 19 w Milenium).

Mecz eliminacji MŚ 2018 Polska – Czarnogóra odbędzie się w niedzielę 8 października o godz. 18:00. Relacja na żywo w Sport.pl

źródło: sport.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021