Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Karta walk Fame MMA 4

Lil Masti zawalczy z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski w walce wieczoru. SexMasterka, znana też jako Lil Masti, będzie drugą po Esmeraldzie Godlewskiej konkurentką Marty Linkiewicz w walce w oktagonie. Wojtek Gola wraz z Boxdelem poinformowali podczas poprzedniej gali w Łodzi, że następne Fame MMA odbędzię się w Częstochowie oraz ogłosili dokładną datę: Fame MMA 4 odbędzie się już 22 czerwca

Sponsorem 4 gali, tak jak i poprzednich, będzie bukmacher LVBET ✅ (pamietaj o oferce: darmowe 20 PLN za rejestrację), który posiadał kursy na wszystkie walki, które  toczyły się na gali Fame MMA 1, 2 i 3. Sprawdź kursy bukmachera na FAME MMA 4 już teraz.

Sprawdż czy Twój legalnie działający bukmacher w Polsce oferuje FREEBETy:

BukmacherKwota bonusuOkres ważności
Fortuna20 PLN bez wpłaty własnejbezterminowo
Totolotek25 PLN bez wpłaty własnejbezterminowo
LV BET20 PLN bez wpłaty własnejbezterminowo
STS29 PLN bez wpłaty własnej. Kod: BETSTSdo 31.05.2019
ETOTO20 PLN bez wpłaty własnejdo 31.05.2019
PZbuk50 PLN freebet od depozytubezterminowo

FAME MMA ✅ – (Fight Card) karta walk

 • Marta Linkiewicz – Aniela Bogusz aka Lil Masti „SexMasterka”

Aniela Bogusz, czyli SexMasterka a od niedawna Lil Masti swoją popularność w sieci zdobyła za pomocą takich filmów jak Głębokie Gardło SexMasterki, czy też hitu „Poka Sowę”.  Marta Linkiewicz zdobyła popularność dzięki wpisowi w mediach społecznościowych. Pochwaliła się w nim zbliżeniem ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd w listopadzie 2015 roku. Sama siebie określa mianem „patoinfluencerki” lub „patostreamerki”.

 • Adrian Salamon „Medusa” – Piotr Knaś „Knaziu”

Medusa, a właściwie Adrian Salamon to YouTuber, który swoją przygodę w sieci zaczął 2 lata temu od nagrywania śmiesznych telefonów. Z miesiąca na miesiąc liczba jego fanów wzrasta, a ostatnio coraz bardziej zbliża się do upragnionego miliona subskrypcji na YouTube. Piotr Knaś pseudonim Knaziu bardziej znany jako Murderer Tommy lub kto jak woli Klaun z Koszalina. W styczniu tego roku stworzyłem postać klauna – Tommiego, która z czasem zyskała na popularności

 • Michał Baron „Boxdel” vs Kubańczyk, ochroniarz Kruszwila

Boxdel czyli tak naprawdę Michał Baron, jest to youtuber i jednocześnie streamer. Jest też jednym z „włodarzy” Fame MMA. Kubańczyk to raper którego Lord Kruszwil mianował na swojego ochroniarza.

 • Dawid „Ambro” Ambroziak” – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Dawid „Ambro” Ambroziak i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński  to celebryci, którzy wspólnie wystąpili w programie MTV „Ex na plaży”. Obaj panowie od dłuższego czasu mieli ze sobą na pieńku. Zaczęło się jeszcze w trakcie programu. W trakcie jednej ze sprzeczek doszło nawet do rękoczynów. Kasjusz łatwo zgasił Dawida. Pomogła mu w tym przeszłość bokserska. Życiński przed próbami zostania celebrytą miał dość bogatą przeszłość w bokserską, głównie w boksie olimpijski

 • Filip Marcinek „Filipek vs TBA

Filipek to polski raper i freestyler oraz autor tekstów. Były zawodnik bitew typu freestyle. Dwukrotny zwycięzca WBS (Wielka Bitwa Szczecińska)

 • Patryk Woziński „Kizo” – Makowski

Kizo to raper z Gdańska (Polska). Nagrywa gansta rap. Jest kibicem Lechii Gdańsk.
Nagrywał z takimi raperami jak: BARTEK BORUTA, MDM, KISZŁO, BRAHU, OŚWA czy Chipsu928.
Należy do Ciemnej Strefy. Makowski…kto to jest ten Makowski? Podobno kolegą Isamu…i tyle

 • Adrian „Polak” Polański – Amadeusz Roślik „Ferrari”

Kim jest Amadeusz Ferrari? Najbardziej znany jest ze swojej niechęci względem Adriana Polaka i występu w YouTube Shore, w którym dochodziło między nimi do spięć. Jedno z nich skończyło się bójką. Adrian „Polak” Polański to youtuber, były (?) przyjaciel Rafonixa i wróg Daniela. Mieszka na Grochowie, w prawobrzeżnej części Warszawy. Walczył na I gali FAME MMAz Danielem, na której wygrał swoją walkę decyzją sędziów. Na konferencjach prasowych przed galą zachowywał się kontrowersyjnie w stosunku do innych uczestników. Pod koniec czerwca 2018 pogodził się z Danielem. Adrian Polak Polański, bo o nim mowa, sławę zdobywa za pomocą ask.fm – stosunkowo nowego serwisu społecznościowego, na którym można zadawać dowolne pytania i uzyskiwać na nie odpowiedź.

 • Krystian Brzeziński „Jongmen” – Kamil Stępiński „Kasti”

Jongmen właściwie Krystian Brzeziński jest raperem i członek kolektywu DIIL Gang.

Kamil Stępiński – Trener Personalny.

FAME MMA to pierwsza w Polsce organizacja z walkami “freak fight” w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji. Za organizację gal odpowiedzialny jest duet Michał Baron i Wojciech Gola. Podczas drugiej gali  FAME MMA 2 mieliśmu okazję zobaczyć między innymi długo wyczekiwane starcie Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego z Marcinem “Rafonixem” Krasuckim, konfrontację Dawida Malczyńskiego z Adrianem PolakiemDawida “Surfera” Ozdoby z ???, Amadeusza “Ferrari” Roślika z Sylwestrem “Bystrzakiem” Tkoczem a także legendę z łazarskiego rejonu Bonusa BGC,

Pierwsza edycja Fame MMA odbyła się 30 czerwca w Koszalinie. W klatce pojawili się między innymi sam organizator – Michał „Boxdel” Baron, znani z social mediów Adrian „Polak” Polański i Dawid „Ambro” Ambroziak, a także patostreamer Daniel „Magical” Zwierzyński. Wydaje się, że najbardziej związaną z profesjonalnym MMA postacią wtedy był… Dawid Ozdoba. Tancerz erotyczny, który padł na deski już w pierwszej rundzie.

Fame MMA 4 – gdzie oglądać, PPV

Gdzie oglądać Fame MMA 4 online? PPV czy za darmo? Podobnie jak w poprzednich edycjach, oprócz możliwości zajęcia miejsca na widowni organizatorzy przygotowali możliwość wykupienia wejściówki na internetową transmisję online w systemie PPV (pay per view). Walki freaków internetowych będziemy mogli śledzić na żywo dopiero po wykupieniu PPV. Najtańszy koszt streamu 4. edycji Fame MMA  opiewa na kwotę 19,99 złotych.

 • HotPay (e-przelew/BLIK) – 19,99 PLN
 • PayPal – 23,99 PLN
 • paysafecard – 19,99 PLN
 • HotPay SMS – 30,75 PLN

Fame MMA 4: BILETY – jakie ceny? Gdzie kupić?

Ceny wejściówek wydają się adekwatne do poziomu widowiska które czeka nas 30 marca. Najtańszy bilet został wyceniony na 70 zł, a najdroższa wejściówka będzie kosztowała 700 zł. Bilety na te wydarzenie dostępne są na plaformie Ticketos. Rozpiska prezentuje się następująco:

 • TRYBUNY – 110,00 PLN
 • TRYBUNY – 90,00 PLN
 • TRYBUNY – 70,00 PLN
 • PŁYTA – 700,00 PLN
 • PŁYTA – 600,00 PLN
 • PŁYTA – 500,00 PLN
 • PŁYTA – 400,00 PLN
 • PŁYTA – 350,00 PLN
 • PŁYTA – 300,00 PLN
 • PŁYTA – 250,00 PLN
 • PŁYTA – 240,00 PLN
 • PŁYTA – 220,00 PLN
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021