Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kamil Wilczek w Gliwicach oraz harmonogram Amber CUP

Jeden z najlepszych napastników ligi duńskiej i reprezentant Polski Kamil Wilczek będzie kapitanem jednej z drużyn podczas turnieju Amber Cup w Gliwicach (4-5 stycznia). – Szykuje się fantastyczna zabawa – zapowiada piłkarz.

31-letni Wilczek na co dzień występuje w barwach Brøndby IF. W Danii przeżywa najpiękniejsze momenty w sportowej karierze. Dzięki 70 golom strzelonym w Superligaen stał się niedawno najlepszym strzelcem w historii klubu z Kopenhagi.

Polak wyprzedził w tej klasyfikacji słynnego Ebbe Sanda. Fani Brøndby IF nadali Wilczkowi przydomek “Legenda”. W grudniowym meczu z FC Kopenhaga przygotowali nawet specjalną oprawę poświęconą polskiemu napastnikowi.

– Jestem tu bardzo popularny. W Kopenhadze rozpoznają mnie prawie wszyscy kibice. Dobrze mi w Brøndby, czuję wsparcie ludzi z klubu, osób z zewnątrz – mówił niedawno napastnik.

31-letni Wilczek to reprezentant Polski i jeden z najlepszych graczy w historii ligi duńskiej, ale jego kariera rozpędu nabrała w Gliwicach. W sezonie 2014/2015 w barwach Piasta wbił aż 20 goli i został królem strzelców ekstraklasy.

Teraz Wilczek wraca do Gliwic, by 5 stycznia poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa w turnieju Amber Cup. – Zabawa będzie fantastyczna. Miałem okazję zbudować własny zespół. Oparłem go na graczach z regionu – ze Śląska, z Gliwic. To znane nazwiska – mówi.

Wilczek zapowiada, że jego drużyna będzie musiała postarać się, aby wyjść zwycięsko z rywalizacji w Arenie Gliwice. Przeciwnicy będą równie mocni, a znanych nazwisk na murawie nie zabraknie.

Do walki o zwycięstwo staną cztery drużyny: #WilczekTeam, #PolskaStars, TVP Sport oraz KTS Weszło. W Gliwicach wystąpią m.in. bramkarz Artur Boruc, reprezentant Polski w zespole Jerzego Brzęczka Jacek Góralski oraz byli kadrowicze – Sebastian Mila, Tomasz Frankowski, Kamil Kosowski czy bracia Żewłakowowie.

Ambasadorzy i zawodnicy Amber Cup będą dostępni dla kibiców – będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcie, wziąć autograf, porozmawiać w strefie mieszanej czy wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Dzień wcześniej na boisko wyjdą najsilniejsze drużyny dziecięce rocznika 2007 z całej Polski i zagranicy.

Więcej informacji o turnieju Amber Cup na Facebooku. Patronat nad imprezą objął Polski Związek Piłki Nożnej oraz TVP Sport. Partnerem wydarzenia jest Arena Gliwice, Fundacja Radan, Miasto Gliwice i Śląski Związek Piłki Nożnej.

Arena Gliwice to halowy obiekt o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym. To także jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Na Śląsku nie ma sobie równych.

555 tys. M3 EMOCJI

Arena Gliwice to blisko 555 tys. m3 do wykorzystania na bardzo wiele sposobów. Obiekt składa się z dwóch hal: głównej (dominującej zarówno w bryle budynku, jak i w organizacji wewnątrz) i Małej Areny oraz budynku fitness. Obydwie hale są wyposażone w najnowocześniejsze i elastyczne systemy, dające możliwość zmiany przeznaczenia hal w sposób niemal dowolny: od imprez o charakterze sportowym (spełniających wymagania dla wydarzeń o randze międzynarodowej), przez imprezy rozrywkowe i rodzinne, po wydarzenia muzyczne światowego formatu.

Poza imprezami o charakterze masowym Arena Gliwice zaprasza organizatorów wydarzeń, gromadzących mniejszą widownię. Mała Arena, ze względu na doskonałą akustykę, jest doskonale przygotowana na przyjęcie publiki z wyrafinowanym gustem muzycznym.

Pomiędzy wydarzeniami Arena Gliwice tętni życiem miasta, zapraszając kluby sportowe do trenowania w murach obiektu. Dla amatorów sportu atrakcją jest też najwyższa w Europie ścianka wspinaczkowa.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021