Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kalendarz Adwentowy w zakładach bukmacherskich

Kalendarz Adwentowy – bukmacherzy odliczają do świąt

Kalendarz adwentowy ma wyjątkową historię i może wprowadzić magiczny nastrój przed świętami, aby czas oczekiwania na Boże Narodzenie był wyjątkowy

Już od końca listopada rozpoczynamy gorączkowe odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. W telewizyjnych reklamach rozbrzmiewają wesołe, świąteczne piosenki, sklepy kuszą nas pięknymi dekoracjami i oferują ciekawe promocje. Dzień za dniem mija, a my przytłoczeni codziennymi obowiązkami i przygotowaniami do świąt, często ograniczamy swój czas spędzany z dzieckiem.

W zeszłym roku bukmacher forBET przygotował nie lada gratkę dla swoich graczy dając im możliwość korzystania z promocji codziennie aż do Wigilii. Każdego dnia w na podstronie „Kalendarz Adwentowy” była prezentowana oferta, w której do wygrania mieliśmy bonusy lub darmowe zakłady. Jak będzie w tym roku?

  1. LV BET – Kalendarz Adwentowy 2018 i codzienna niespodzianka – czytaj więcej
  2. forBET – Kalendarz Adwentowy + grudniowe maratony – czytaj więcej
  3. ETOTO – Misja Grudzień czyli codziennie freebety i bonusy – czytaj więcej
  4. STS – Święta Twoich emocji – czytaj więcej

…w skrócie wygląda to tak:

  • ETOTO przygotowało Misję grudzień, czyli codzienne atrakcyjne oferty, z których skorzystać może każdy gracz Etoto. Promocja rusza już jutro i potrwa aż do 26 grudnia!
  • Adwentowy Kalendarz LV BET w którym codziennie bukmacher dorzuci się do Twoich wygranych! Sprawdzaj kalendarz regularnie!
  • Codziennie, w trakcie kolejnych dwudziestu czterech dni adwentu na graczy forBET czekają zakłady specjalne, promocje, bonusy i wiele, wiele innych. Dla tych, którzy uwielbiają celebrować ten okres przygotowano specjalny maraton adwentowy, w którym do zgarnięcia jest nawet 700 PLN pod choinkę. Śledźcie wydarzenia i otwierajcie kolejne okienka Kalendarza Adwentowego

UWAGA! Wyłącz Adblocka i włącz powiadomienia “PUSH” aby być na bieżąco z ofertami (nie spamujemy):

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021