Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kadencja Zbigniewa Bońka dobiega końca. Kto zostanie nowym prezesem PZPN?

Kadencja Zbigniewa Bońka powoli dobiega końca. 80-krotny reprezentant Polski, który jest jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii naszego futbolu, może być zadowolony z efektów swoich rządów, choć oczywiście pojawiały się też minusy. Czas jego pracy jest oceniany niejednoznacznie.

Kto zostanie nowym prezesem PZPN? (Inny na życzenie w BETFAN)

  • Marek Koźmiński – kurs 1.60
  • Cezary Kulesza – 3.65
  • Radosław Michalski – 4.50
  • Maciej Sawicki – 12
  • Bogusław Leśnodorski – 12
  • Roman Kosecki – 14
  • Kazimierz Greń – 30
  • Zdzisław Kręcina – 250
  • Krzysztof Stanowski – 500

Następca będzie rozliczany ze szkolenia

Boniek jest prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej od 26 października 2012 roku. Od tego czasu – a właściwie od momentu, w którym Adam Nawałka został selekcjonerem – reprezentacja Polski zaczęła grać zdecydowanie lepiej. Najbardziej udany był 2016 rok, kiedy to „Biało-Czerwoni” zagrali w ćwierćfinale Euro 2016, a  Legia Warszawa awansowała do Ligi Mistrzów. Od tego czasu kadra osiągnęła stabilizację, kwalifikując się na każdy możliwy turniej, natomiast mocny zjazd w dół zaliczyła Ekstraklasa, która w rankingu UEFA jest coraz niżej.

wejdź i sprawdź ofertę

Na pewno za jego kadencji zapanowała normalność, o której nie można było mówić, kiedy tę funkcję piastował Grzegorz Lato, który na „setkę” potrzebował trzech sekund. Zarzuca mu się jednak przede wszystkim brak postępów w szkoleniu dzieci i młodzieży. Nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej będzie rozliczany głównie z tego, co zrobi, by Polska miała następców Roberta Lewandowskiego czy Wojciecha Szczęsnego.

Polska zostanie organizatorem lub współorganizatorem Mistrzostw Świata w piłce nożnej do 2050 roku? (dostępne w BETFAN)

  • Tak – kurs 250

Marek Koźmiński, Radek Michalski lub Cezary Kulesza

Wybory nowego prezesa odbędą się 26 października 2020 roku. Niewykluczone, że na około dwa-trzy miesiące przed wyborami wyklarują się kandydaci, o których na ten moment nawet nie pomyśleliśmy. W tej chwili głównym faworytem według nas jest Marek Koźmiński. To 45-krotny reprezentant Polski, który grał dla takich klubów jak Udinese czy Brescia. Wywalczył srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, a także uczestniczył w MŚ 2002 w Korei Południowej i Japonii. Ponadto nieustannie od 2012 roku pracuje z Bońkiem. W latach 2012-2016 był wiceprezesem ds. zagranicznych, natomiast obecnie jest wiceprezesem ds. szkoleniowych.

Kto, jeśli nie Koźmiński? Bez szans nie są też Cezary Kulesza Radosław Michalski. Pierwszy z nich jest obecnie prezesem zarządu Jagiellonii Białystok, natomiast drugi to aktualny prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W gronie potencjalnych zastępców Bońka wymieniany jest też Roman Kosecki, będący w latach 2012-16 wiceprezesem zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkolenia. On jednak nie kojarzy się dobrze ze względu na swoją pracę w tamtym okresie. Swego czasu dużo mówiło się o tym, że to stanowisko idealnie pasuje do Bogusława Leśnodorskiego, ale wydaje się, że on sam nie jest zainteresowany tą funkcją. 

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021