Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Już teraz kibice wrócą na stadiony?!

Ekstraklasa wróci do gry już 29 maja. Nie możemy się doczekać, aż ponownie zobaczymy, w jakiej kondycji jest polska piłka klubowa. Choć każdy z nas zna odpowiedz na to pytanie i wie, czego może się spodziewać, to i tak będziemy znowu regularnie oglądali najwyższą klasę rozgrywkową w Polsce. Na razie tylko w telewizji, ale możliwe, że jeszcze w tym sezonie na stadiony będą mogli wejść kibice.

PZPN PISZE DO MORAWIECKIEGO

No ale jak to? Przecież jeszcze przez długi czas mecze miały odbywać się bez fanów na obiektach. Jak informuje „Super Express”, PZPN wysłał do premiera Mateusza Morawieckiego pismo z prośbą o powrót kibiców. Maksymalnie 999 osób mogłoby wejść na stadion, jednak miałby być on zapełniony tylko do 20 procent. Takie są warunki. W dokumencie przedstawione są również środki bezpieczeństwa, jakie musiałyby zostać spełnione w tym wypadku.

Oficjalne decyzja nie jest jeszcze znana, ale chodzą już słuchy, że Morawiecki zgodzi się na takie warunki. Choć nie wiadomo, czy już od 29 maja. Do końca sezonu pozostało jednak jeszcze jedenaście kolejek, więc kibice mieliby szansę nacieszyć się przynajmniej kilkoma meczami na trybunach. Kibicujemy temu projektowi, bo dzięki niemu Ekstraklasa mogłaby się wyróżnić. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy fani będą stosować się do obowiązujących reguł.

LECH – LEGIA I DERBY POMORZA

BETFAN możecie typować, czy kibice będą mieli szansę wrócić na stadiony. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali na ten zakład naprawdę atrakcyjny kurs. Podobnie jak na całą 27. kolejkę Ekstraklasy, którą macie szansę obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera BETFAN.

Czeka nas sporo ciekawych meczów już od samego początku. Kolejkę zainauguruje spotkanie Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa, w sobotę czeka nas wielki hit, czyli potyczka Lecha Poznań z Legią Warszawa, natomiast w niedzielę Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok, a w derbach Pomorza Lechia Gdańsk stoczy walkę z Arką Gdynia. To będzie mocny początek. Mamy tylko nadzieję, że piłkarze sprostają naszym oczekiwaniom.

wejdź i sprawdź ofertę

Najlepszy kod promocyjny BetFan

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021