Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

TO JUŻ DZIŚ! Kto zostanie czwartym Mistrzem Polski w obstawianiu na żywo?

IV Mistrzem Polski w obstawianiu na żywo

Już dziś (14 października) w Warszawie zostaną rozegrane IV Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo.

W turnieju zmierzy się 36 najlepszych graczy z całej Polski. Kto wygra?

Podczas Mistrzostw zawodnicy będą typowali wyniki wydarzeń sportowych za pośrednictwem strony internetowej STS.. Zwycięzca zdobędzie główną nagrodę o wartości aż 30 000 złotych. Organizatorem zawodów jest STS, największy bukmacher w Polsce.

– Przed nami już IV edycja turnieju dla najlepszych typerów w kraju. Nasze Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo wpisały się już w kalendarz cyklicznych wydarzeń sportowych. STS znany jest z organizacji unikatowych akcji skierowanych do kibiców i fanów polskiego sportu. Mistrzostwa to kolejna inicjatywa, która wyróżnia nas spośród pozostałych firm z branży – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Warszawski hotel Sheraton już 14 października będzie gościł najlepszych graczy z całej Polski. Zwycięzca Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo wygra nie tylko 30 000 złotych, ale  zdobędzie również statuetkę i oficjalny tytuł Mistrza Polski. Ranking 30 zakwalifikowanych zawodników powstał na podstawie osiąganych wyników w obstawianiu na żywo. Dołączy do nich sześciu najlepszych graczy z zeszłego roku, w tym dotychczasowy mistrz Polski – Dawid Gołojuch.

Turniej wystartuje w sobotę 14 października br. o 16:30 i będzie trwał ok. 5 godzin. Zawody są podzielone na 3 etapy, w których przy 6 stolikach zasiądą najlepsi gracze w Polsce. Każdy z nich otrzyma 1 000 złotych na konto i specjalnie przygotowany panel zakładów na www.sts.pl. Zadaniem zawodników jest powiększenie kwoty w ograniczonym czasie przez trafne obstawienie prawdziwych wydarzeń sportowych na żywo. Jednocześnie warunkiem koniecznym do spełnienia jest zawarcie w każdej rundzie minimum 20 zakładów o kursie nie mniejszym niż 1.40 na łączną kwotę przekraczającą 500 złotych. Bukmacherzy STS zadbają o zapewnienie graczom odpowiednio rozbudowanych ofert.

W ramach IV Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo w specjalnym turnieju zmierzą się również dziennikarze sportowi. Podobnie jak zawodnicy będą typować wyniki wydarzeń sportowych. Ich wygrane zostaną przekazane na wsparcie podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą.

– Zakłady na żywo to najszybciej rosnący segment rynku bukmacherskiego. Notujemy w tym obszarze trzycyfrowe tempo wzrostu. W związku z tym cały czas nie tylko poszerzamy naszą ofertę, ale wprowadzamy nowe funkcjonalności dla użytkowników. Mamy dedykowaną aplikację mobilną, z której korzysta coraz więcej graczy. Dysponujemy własnym i szybkim systemem wypłat oraz szeregiem usług dodatkowych – takich jak STS TV, gdzie można śledzić transmisje ok. 2 000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca – dodaje Mateusz Juroszek.

Zobacz film z zeszłorocznej, trzeciej edycji Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo:

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021