Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Już 28 domen bet-at-home w Rejestrze Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą

Od wczoraj na liście Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą znajduje się aż 28 domen bukmachera bet-at-home.

Już 28 domen bet-at-home w Rejestrze Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą

Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że bukmacher Bet-at-home wszczyna postępowanie wobec Polski do trybunału, a głównym argumentem są obecne przepisy, które są niezgodne z prawem europejskim.
Bet-at-home to niemiecka spółka zależna francuskiego operatora gier hazardowych Betclic Everest Group. Zagraniczny bukmacher postanowił iść sladem innej zagranicznej firmy bukmacherskiej, czyli Unibet która wygrała sprawę z państwem węgierskim. Trybunał wówczas stwierdził, iż regulacje panujące na Węgrzech są niezgodne z przepisami Unii Europejskiej.

„Bet-at-home określił regulacje hazardowe wprowadzone przez Polskę, jako ‚pogwałcające europejskie regulacje’ i godzące w swobodny przepływ dóbr i usług pomiędzy krajami Unii Europejskiej” – czytamy na stronie Pokerstrategy. Firma ogłosiła, że podjęła zakrojone na szeroką skalę działania prawne przeciwko państwu polskiemu.

Pełną listę Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą znajdziecie pod adresem https://hazard.mf.gov.pl/

 

Zagraniczny bukmacher Bet-at-home, w lipcu br. poinformował swoich partnerów, iż działa legalnie, posiadając ważną licencję wydaną na kraje Unii Europejskiej przez Malta Gaming Authority.

Pełna treść wiadomości przesłana zainteresowanym partnerom:

Drogi Partnerze,

1 lipca 2017 roku w Polsce weszła w życie nowa ustawa hazardowa. Jednakże różne jej zapisy naruszają podstawowe zasady prawa Unii Europejskiej.

Uważamy, że obecne regulacje obowiązujące w Polsce naruszają prawo Unii Europejskiej. Bet-at-home.com posiada ważną licencję na oferowanie zakładów oraz gier kasynowych wydaną przez rząd Malty, państwa członkowskiego UE, jak również licencje Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Irlandii.
Na podstawie tej licencji będziemy kontynuowali oferowanie naszych usług.

Nasz serwis posiada ważne licencje dla kasyna, pokera i zakładów sportowych wydane przez Malta Gaming Authority i uprawniające nas do oferowania usług na terenie Unii Europejskiej, a w tym także w Polsce.

Na tej podstawie bet-at-home.com nie akceptuje nowego ustawodawstwa i pozostaje aktywne na polskim rynku!

Jeśli pojawią się nowe kwestie, dołożymy wszelkich starań, aby je jak najszybciej wyjaśnić. Naszym celem jest dalsze dostarczanie usług graczom z Polski oraz kontynuowanie współpracy z partnerami w zakresie promowania bet-at-home.com wśród polskich użytkowników.

Będziemy informowali Cię na bieżąco o dalszym rozwoju sytuacji.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Affilaite bet-at-home

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021