Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jóźwiak i Marchwiński odejdą z Lecha Poznań?

Letnie okno transferowe uderzy w polską piłkę klubową. Odejdzie sporo wyróżniających się postaci. Wiadomo już, że Radosław Majecki przejdzie do AS Monaco, Michał Karbownik najpewniej trafi do Hiszpanii, a Christian Gytkjaer, który jest bliski zdobycia tytułu króla strzelców odejdzie z Lecha Poznań. „Kolejorza” opuścić mogą także Kamil Jóźwiak i Filip Marchwiński.

NA RAZIE SĄ NA INNYCH ETAPACH KARIERY

Ba, Jóźwiak już latem mógł zmienić barwy klubowe. Pomocnikiem Lecha, który zadebiutował już w reprezentacji Polski poważnie interesowały się kluby z MLS. Ostatecznie do transferu nie doszło, ale latem temat jego odejścia najpewniej wróci. Nic w tym dziwnego. To jeden z najlepszych graczy w Ekstraklasie, który w tym sezonie łącznie rozegrał 28 meczów, strzelił siedem goli i zaliczył sześć asyst. Jasne, 22-latek mógłby być nieco bardziej efektywny, ale wierzymy, że z czasem będzie miał jeszcze lepsze liczby.

Sytuacja Filipa Marchwińskiego jest inna. On ma dopiero 18 lat, wchodzi na murawę głównie z ławki rezerwowych, ale to nie przeszkodziło mu rozegrać łącznie 19 meczów, strzelając w tym czasie czterech goli. Regularnie jest umieszczany w przeróżnych zestawieniach dotyczących najbardziej perspektywicznych młodych zawodników. Dlatego też łączony jest z takimi klubami jak chociażby Borussia Dortmund, która – jeśli wierzyć niemieckim mediom – jest najbliżej zakontraktowania tego zawodnika.

MOŻE DZIĘKI TEMU PRACĘ ZNAJDZIE KOZULJ?

BETFAN możecie obstawić, który z tych zawodników zostanie sprzedany drożej w letnim oknie transferowym. Sądzimy, że odejdą obaj. Analitycy legalnego polskiego bukmachera typują, że Lech zarobi więcej na Jóźwiaku, choć szanse są równe, bo oceniane w stosunku 60 do 40 procent na korzyść 22-latka.

Jeśli obaj odejdą, Lech koniecznie będzie musiał wzmocnić linię pomocy. Kto wie, może dołączy do nich Zvonimir Kozulj, który rozwiązał wcześniej kontrakt z Pogonią Szczecin? Mamy nadzieję, że ten zawodnik znajdzie zatrudnienie w Ekstraklasie, bo zdążył się już zaprezentować z bardzo dobrej strony. A czy w „Kolejorzu”? To już czas pokaże.

wejdź i sprawdź ofertę

Bonusowy kod BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021