„Jezioro Sportu” doczeka się kolejnej okładki?

„Jezioro Sportu” to prawdziwa rewolucja w polskich mediach sportowych. Ich konto na Twitterze prowadzone jest przez chłopaków z ogromną wiedzą oraz pasją do futbolu.

O CO CHODZI Z TYM JEZIOREM?

Uczestnicy Twittera wiedzą, o co chodzi. Tym, którzy nie do końca rozumieją fenomen „Jeziora Sportu” już wyjaśniamy: grupka osób, która na co dzień zajmowała się trollowaniem ludzi na TT postanowiła stworzyć konto, które będzie przypominało profil poważnej gazety. Ćwierkają głównie o tym, co się dzieje w futbolu. 90% ich informacji jest najzwyczajniej w świecie zmyślona.

Ale poważni dziennikarze i tak to łykają. Nawet ci z zagranicy. Kiedy „Jezioro Sportu” poinformowało o tym, że Michał Karbownik najpewniej przejdzie do Sportingu, to „A Bola”, jedna z największych portugalskich gazet zrobiła z tego okładkę. Z kolei o zmyślonym transferze Bartosza Białka do Olympiakosu Pireus już piszą greckie media. Tak jak tureckie o tym, że Christian Gytkjaer jest coraz bliżej Fenerbahce.

BĘDZIE KOLEJNA OKŁADKA?

W związku z tym BETFAN zastanawia się, czy największe europejskie gazety sportowe (La Gazetta dello Sport, Marca, L’ Equipe lub The Sun) powołają się na swojej okładce na „Jezioro Sportu”. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że druga taka historia nie ma prawa się wydarzyć, w związku z czym przygotowali naprawdę atrakcyjny kurs. Nic dziwnego, skoro ich zdaniem nie stanie się tak nawet na 1%.

Z drugiej strony – kreatywność „Jeziora Sportu” nie zna granic. Gdy dodamy do tego informację o tym, że jakakolwiek wiadomość zaczerpnięta z Internetu rzadko kiedy jest weryfikowana, możemy otrzymać kolejny taki rarytas.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Krzysztof Prencina

Pasjonat rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. W serwisie LegalnyBukmacher.com oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej niezbędnej początkującym, podzielę się z Wami swoim doświadczeniem typera, praktyczna wiedza i przemyśleniami na temat działających firm bukmacherskich. Legalnych ale też i z szarej strefy. Adres mailowy: kontakt@legalnybukmacher.com

Recent Posts

Podwyższone kursy w Totolotku na czwartkowe i piątkowe spotkania ME2020

Kolejny dzień, kolejne emocje związane z Euro 2020 przed nami a w związku z tym…

29 minut ago

W BETFAN wygrana Portugalii z Niemcami po kursie 10.00

Nowi gracze, którzy założą konto w Betfanie od dziś do 19.06 do godz. 16 oraz…

16 godzin ago

Jędrzejczyk i Mladenović z Legii Warszawa komentują wyniki losowania Ligi Mistrzów

We wtorek Legia poznała rywala w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Los skrzyżował warszawian z teoretycznie najmocniejszym na…

17 godzin ago

Końcowe odliczanie w Fortuna 1 Lidze. 4 (drużyny), 3 (mecze), 2 (półfinały), 1 (finał)

Przed nami ostatnia dawka emocji w Fortuna 1 Lidze. Stawką trzech spotkań barażowych, których zwieńczeniem…

20 godzin ago

1 400 700 PLN zawraca w bonusach Fortuna za przegraną Polski ze Słowacją na Euro2020

Blisko 15 tysięcy graczy Fortuny wierzyło w zwycięstwo Polski nad Słowacją podczas Mistrzostw Europy 2020…

2 dni ago

BETFAN: 5 zł freebetu za każdą „okazję” Szpakowskiego w meczu Francja – Niemcy

Jako że BETFAN słynie z niestandardowych działań i oryginalnych akcji, bukmacher ten postanowił przygotować na dzisiejszy hit…

2 dni ago