Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

„Jezioro Sportu” doczeka się kolejnej okładki?

„Jezioro Sportu” to prawdziwa rewolucja w polskich mediach sportowych. Ich konto na Twitterze prowadzone jest przez chłopaków z ogromną wiedzą oraz pasją do futbolu.

O CO CHODZI Z TYM JEZIOREM?

Uczestnicy Twittera wiedzą, o co chodzi. Tym, którzy nie do końca rozumieją fenomen „Jeziora Sportu” już wyjaśniamy: grupka osób, która na co dzień zajmowała się trollowaniem ludzi na TT postanowiła stworzyć konto, które będzie przypominało profil poważnej gazety. Ćwierkają głównie o tym, co się dzieje w futbolu. 90% ich informacji jest najzwyczajniej w świecie zmyślona.

Ale poważni dziennikarze i tak to łykają. Nawet ci z zagranicy. Kiedy „Jezioro Sportu” poinformowało o tym, że Michał Karbownik najpewniej przejdzie do Sportingu, to „A Bola”, jedna z największych portugalskich gazet zrobiła z tego okładkę. Z kolei o zmyślonym transferze Bartosza Białka do Olympiakosu Pireus już piszą greckie media. Tak jak tureckie o tym, że Christian Gytkjaer jest coraz bliżej Fenerbahce.

BĘDZIE KOLEJNA OKŁADKA?

W związku z tym BETFAN zastanawia się, czy największe europejskie gazety sportowe (La Gazetta dello Sport, Marca, L’ Equipe lub The Sun) powołają się na swojej okładce na „Jezioro Sportu”. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że druga taka historia nie ma prawa się wydarzyć, w związku z czym przygotowali naprawdę atrakcyjny kurs. Nic dziwnego, skoro ich zdaniem nie stanie się tak nawet na 1%.

Z drugiej strony – kreatywność „Jeziora Sportu” nie zna granic. Gdy dodamy do tego informację o tym, że jakakolwiek wiadomość zaczerpnięta z Internetu rzadko kiedy jest weryfikowana, możemy otrzymać kolejny taki rarytas.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021