Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jeszcze w tym roku zagramy w Lotto przez Internet

Totalizator Sportowy szykuje rewolucję w grach liczbowych.

Najpierw poinformował, że po testach do wszystkich kolektur wprowadzona będzie płatność bezgotówkowa. Jeśli zrealizuje swoje zapowiedzi, jeszcze w 2018 roku nie trzeba będzie iść do kolektury, aby zagrać w Lotto – pisze Business Insider. Oznacza to, że Totalizator Sportowy planuje wprowadzenie możliwości gry w Lotto przez Internet.

Celem Totalizatora Sportowego jest wprowadzenie płatności bezgotówkowych do wszystkich punktów sprzedaży oferujących gry Lotto w kanale stacjonarnym. Aktualnie trwają intensywne prace nad wdrożeniem tego rozwiązania.

Najprawdopodobniej w grudniu 2018 roku terminale w kolekturach sieci własnej zostaną zintegrowane. Od 2019 roku planowane jest sukcesywne ich wdrażanie do kolektur prawnych – cytuje Damiana Wiśniewski z biura rzecznika prasowego TS cashless.pl.

Od kiedy będzie można grać w Lotto przez Internet?

To może być przełom w historii gier Lotto. Jak informuje Business Insider – Totalizator Sportowy planuje uruchomić opcję gry w Lotto przez Internet. Cytowana przez portal Aida Bella, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego tłumaczy, że ten rok jest przełomowy dla Totalizatora i głównym celem polskiego przedsiębiorstwa w 2018 roku jest wprowadzenie produktów do Internetu.

Do końca roku Totalizator Sportowy chce uruchomić również 50 salonów gier na automatach. Pierwsze z nich już otwarto w ramach pilotażu.

Jak zagrać w Lotto przez internet?

Jak na razie chcąc zagrać w Lotto, trzeba kupić blankiet w jednym z salonów Lotto. Jego cena zależna jest od gry jaką wybierzemy. Zakład Lotto (dawniej Duży Lotek) kosztuje tylko 3 złote, z kolei Eurojackpot – 12,50. Obecnie Lotto prowadzi następujące gry: Lotto – losowanie we wtorek, czwartek oraz sobotę Lotto Plus – losowanie we wtorek, czwartek oraz sobotę Eurojackpot – losowanie w piątek Ekstra pensja – losowanie odbywa się codziennie Mini Lotto – losowanie odbywa się codziennie Multi Multi – losowanie odbywa się codziennie o 14 i 21.40 Super Szansa – losowanie odbywa się codziennie 14 i 21.40

Rewolucja w grach Totalizatora Sportowego

Ten rok jest dla spółki przełomowy, ponieważ dzięki znowelizowanej ustawie o grach hazardowych, realizujemy wiele nowych projektów. Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internet – zapowiada Aida Bella, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego.

Jako jedni z pierwszych w Europie 27 lat temu wprowadziliśmy system online do sprzedaży gier loteryjnych i był to duży przełom w funkcjonowaniu Totalizatora Sportowego. Wcześniej, aby zagrać w nasze gry, trzeba było wypełnić kupon odręcznie. Potem były one przez kolektorów pakowane i wysyłane do centrali w Warszawie. Zanim wszystko zostało sprawdzone – kto wygrał i gdzie – mijało kilka dni. Po wprowadzeniu systemu online jest prościej, ponieważ w naszych przeszło 17 tys. punktów wszystko jest scentralizowane, wszystkie informacje są przekazywane na bieżąco – przekonuje Aida Bella.

Aplikacja Lotto na smartfony?

Szczegóły rozwiązania nie są jeszcze znane, nie wiadomo więc, w jaki sposób prowadzona miałaby być sprzedaż – czy będzie możliwa tylko na stronie Totalizatora Sportowego, czy niezbędne będzie posiadania konta w serwisie, jakie będą opcje płatności.

Wśród pomysłów, które mogły zostać zrealizowane, może być na przykład skanowanie papierowych formularzy za pomocą aplikacji na smartfona i wykupywanie zakładów wprost z jej poziomu.

Źródło: dziennikzachodni.pl/spiderweb.pl/Business Insider

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021