Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jeszcze łatwiejszy Early Cash-Out w Fortunie!

Fortuna udoskonala opcję wcześniejszego wypłacania kuponów. Teraz Early cash-out dostępny jest zarówno w kuponach AKO, jak i SOLO, w ofertach prematch i LIVE. Czołowe rozwiązanie na polskim rynku!

Nowy early cash-out daje możliwość zamykania zakładów, gdy kurs zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza, również na kuponach SOLO

Przede wszystkim możliwość minimalizowania ryzyka przegrania całej stawki, gdy przebieg obstawionego zdarzenia zmienia w sposób niekorzystny dla typującego. Ma to szczególne znaczenie w zakładach na żywo, gdzie kursy zmieniają się z sekundy na sekundę. Klienci Fortuny mogą rzecz jasna zamykać również kupony w momencie, gdy ich typ wciąż ma szansę powodzenia, wygrana przekracza stawkę, ale istnieje duża szansa, że zdarzenie może „nie wejść”.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Przykład:

 • Gracz obstawia LIVE mecz hokeja Polska-Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
 • Zawiera zakład w drugiej tercji, przy stanie 6:0 i typuje, że w meczu padnie mniej niż 10,5 gola.
 • Kurs w momencie zawarcia zakładu wynosi 1,78.
 • Stawka klienta to 100 zł (88 zł netto). Ewentualna wygrana wynosi 156,64 zł.
 • Pod koniec drugiej tercji przy stanie 7:0 gracz otrzymuje możliwość skorzystania z opcji Early Cash-out.
 • Propozycja wypłaty w opcji Early Cash-out wynosi 79,92 zł
 • Gracz decyduje się zamknąć zakład na kwotę zaproponowaną przez Fortunę. Wypłaca 79,72 zł minimalizując tym samym kwotę ewentualnej przegranej.

Dzięki opcji Early Cash-out możliwe jest zamykanie kuponów w momencie, gdy przebieg typowanego zdarzenia sprzyja postawionemu typowi.

Przykład:

 • Gracz typuje mecz hokeja Polska-Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
 • Zawiera zakład w trakcie przerwy po pierwszej tercji, przy stanie 3:0 i typuje, że w meczu padnie więcej niż 8,5 gola. Kurs w momencie zawarcia zakładu wynosi 2,3.
 • Stawka klienta to 100 zł (88 PLN zł netto) Ewentualna wygrana wynosi 202,40 PLN.
 • W trzeciej tercji przy stanie 7:0 klient otrzymuje możliwość skorzystania z z opcji Early Cash-out
 • Propozycja wypłaty w opcji Early Cash-out wynosi 138,44
 • Gracz decyduje się zamknąć zakład i wypłacić wygraną.

Jak skorzystać z opcji early cash-out

Informację o tym czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce “Moje kupony” oraz na podglądzie kuponu oraz bezpośrednio na kuponie

Po kliknięciu w przycisk “Wypłać [kwota wypłaty]” wyświetli się okno dialogowe, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Pamiętaj, że po kliknięciu w przycisk “Wypłać teraz” definitywnie zamkniesz swój kupon. W tym momencie odpowiednia kwota wygranej Early cash-out zostanie przypisana konta, a status kuponu już nigdy się nie zmieni. W celu przyspieszenia zamknięcia kuponu możesz skorzystać z opcji “Akceptuję wszelkie zmiany kwoty EWK EC“, pamiętaj jednak, że w takim przypadku kwota wygranej może się różnić od tej, którą widziałeś w oknie dialogowym.

Po zatwierdzeniu skorzystania z opcji Early Cash-out otrzymasz potwierdzenie wypłaty kuponu:

W przeglądzie kuponów przy tym zakładzie pojawi się informacja o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie

Co muszę wiedzieć o Early cash-out w Fortunie?

 • Early cash-out dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie prematch i LIVE
 • Na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.
 • Wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą być dostępne także w ofercie.
 • Możliwość skorzystania z opcji Early Cash-Out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę.
 • Jeżeli opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest dostępna, gracz zostanie poinformowany o wysokości wcześniejszej wygranej oraz zostanie poproszony o potwierdzenie chęci skorzystania z tej opcji.
 • Po zamknięciu kuponu nie ma już możliwości cofnięcia operacji.
Co to jest Early Cash-out?

Early Cash-out to funkcja, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu przed jego rozliczeniem. Nazywana jest również Cash in, wcześniejszym zamknięciem kuponu, odsprzedaniem kuponu itp.

Boisz się o wynik pozostałych spotkań na swoim kuponie? Dotychczas trafione zakłady dają Ci już wygraną i nie chcesz czekać na rozegranie się wszystkich meczów?
Odbierz wygraną jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń! Zamknąć możesz kupony z tradycyjnej oferty oraz z oferty zakładów LIVE. Early Cash-out dostępny jest online oraz w punktach Fortuny.

Jakie kupony może zamknąc w Fortunie?

*na LIVE AKO oraz AKO z oferty tradycyjnej
*na których nie może znajdować się ani jedno przegrane spotkanie,
*na których musi znajdować się przynajmniej jedno trafione spotkanie,
*a wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie znajdują się w ofercie.
Możliwość skorzystania z oferty Early Cash-out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę.

Na moim kuponie mam trafione jedno spotkanie, żadnych błędów, a kuponu nie mogę wypłacić jako Early Cash-out. Dlaczego?

Pamiętaj, że Fortuna może zaoferować zamknięcie kuponu, na którym wszystkie nierozstrzygnięte spotkania znajdują się nadal w ofercie. Jeżeli opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest niedostępna, poczekaj aż wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenia znajdą się ponownie w ofercie.

Jestem przekonany, że mój kupon spełnia wszystkie warunki Early Cash-out a i tak opcja wcześniejszej wypłaty nie jest dostępna. Dlaczego?

Zgodnie z tzw. ustawą hazardową wygrana w zakładzie wzajemnym musi być wyższa niż stawka. W związku z powyższym Early Cash-out nie pozwala na zmniejszenie przegranej, a tym samym na wypłatę wygranej, która jest niższa niż wkład.

Moje oferta zamknięcia kuponu została odrzucona. Dlaczego?

W niektórych wypadkach zamknięcie kuponu może trafić do ręcznej autoryzacji. W takim przypadku bukmacher może ją przyjąć lub też odrzucić. Spróbuj ponowić ofertę za kilka minut.

Zamknąłem kupon. Jeżeli brakujące spotkania okażą się trafione to otrzymam dopłatę do wygranej?

Nie. Po zamknięciu kuponu tracisz prawo do wygranej jaką otrzymałbyś w przypadku zwykłego kuponu AKO. Dlatego przed kliknięciem w “Wypłać teraz” przemyśl dokładnie swoją decyzję.

0 0 votes
Article Rating

About Post Author

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
2 lat temu

A czy to rozwiązanie nie jest czasem niezgodne z polskim prawem? Konkretnie chodzi mi o możliwość wypłaty na early cashout mniejszej stawki niż się postawiło. Rozwiązanie to było w totalbecie przez krótki czas a potem to zmienili

Marcin
2 lat temu

Dokładnie o to mi chodziło. Dlatego cash out pokazany na pierwszym zdjęciu byłby odrzucony

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021