Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jesienna kampania telewizyjna zakładów bukmacherskich Fortuna

Pomysł na spoty powstał z miłości do polskiej piłki w całej jej okazałości. I w momentach trudnych i tych pełnych chwały. Filmy tworzą boiskowy serial, w którym oglądamy zakulisowy świat „piłkarskiej szatni”.

Kampanię telewizyjną przygotowała Agencja The Digitals (Grupa S/F).W ramach projektu, promującą działania sponsoringowe Fortuny Zakładów Bukmacherskich, zaplanowano emisję 4 spotów, w wersjach 20s i 15s. Emitowane będą w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVN, Polsat i TVP oraz na kanałach tematycznych. Całość działań wystartuje we wrześniu i będzie prowadzona do końca listopada.

Pozytywny odbiór spotów związanych ze skokami narciarskimi sprawił, że zdecydowaliśmy się pozostać w konwencji komediowych scenek również w przypadku kampanii telewizyjnej poświęconej piłce nożnej. Nasze futbolowe sponsoringi traktujemy priorytetowo, dlatego w spotach staramy się pokazać, że jesteśmy blisko świata piłkarzy, trenerów i kibiców zarówno w momentach triumfu, jak i chwilach, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem – powiedział Leszek Haba, Członek Zarządu i Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

źródło: The Digitals (Grupa S/F)

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021