Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jerzy Dudek typuje przed Mundialem – Polacy wyjdą z grupy

Jerzy Dudek twarzą Zakładóow Bukmacherskich Superbet

Były bramkarz reprezentacji Polski: „Pięć punktów w grupie, a w bramce Szczęsny”

Dwa tygodnie przed pierwszym meczem na mistrzostwach świata w piłce nożnej Adam Nawałka ogłosi nazwiska tych, którzy będą walczyć na rosyjskich boiskach z orzełkiem na piersi. Bukmacherzy przygotowali ciekawe propozycje dla kibiców, a swoje typy przedstawia Jerzy Dudek.

Reprezentacja Polski pierwszy swój mecz na MŚ rozegra 19 czerwca. Wcześniej kadrowiczów Nawałki czekają jeszcze dwa mecze kontrolne i zgrupowania, podczas których selekcjoner wybierze najlepszych do 23-osobowej kadry. Rywalami kadry Adama Nawałki w grupie H są reprezentacje Senegalu, Japonii i Kolumbii.

Polacy wyjdą z grupy. Dwa remisy i jedna wygrana dadzą nam 5 punktów i powinny załatwić sprawę awansu. Trudno powiedzieć, co będzie dalej. Wszystko zależy od tego, na jakich rywali trafimy po wyjściu z grupy – mówi Jerzy Dudek. Potencjalnymi przeciwnikami reprezentacji Polski w 1/8 finału są zespoły z grupy G: Anglia, Belgia, Panama i Tunezja. – Najbardziej prawdopodobne z naszych szacunków jest właśnie wyjście z grupy. Jeśli Polacy wygrają mistrzostwa, to każdą postawioną złotówkę pomnożymy razy 55mówi Mateusz Banaś, Senior Bukmacher Superbet.

Spośród grupowych rywali najgroźniej „na papierze” wygląda skład Kolumbijczyków. James Rodriguez, Falcao czy Cuadrado to piłkarze, którzy gwarantują jakość w grze i gole. Polski bramkarz stanie przed bardzo trudnym zadaniem, a kluczem do wyniku może być decyzja Adama Nawałki, kto stanie między słupkami.

Wszystko rozstrzygnie się między Wojciechem Szczęsnym, a Łukaszem Fabiańskim. Wydaje mi się, że Nawałka darzy większym zaufaniem Szczęsnego. Pobyt we włoskiej lidze mu służy, a transfer do Juventusu to ogromna wartość sportowa i psychologicznaocenia były bramkarz Realu Madryt i Liverpoolu.

Superbet z Jerzym Dudkiem jako superbohaterem w składzie wkracza na polski rynek bukmacherski

W naszych przewidywaniach również liczą się tylko ci dwaj bramkarze, a Szczęsny ma wyższe notowania. Uwzględniliśmy również Bartosza Białkowskiego, Łukasza Skorupskiego i Przemysława Tytonia, ale naszym zdaniem mają znikome szanse na występ na mistrzostwach. Pamiętajmy, że z tej trójki na turniej pojedzie tylko jedendodaje Mateusz Banaś.

W przypadku powołań Adama Nawałki niczego pewnym być nie można. Selekcjoner słynie z tego, że drzwi do kadry przed nikim nie zamyka, a szansę debiutu dostawali nie tylko młodzi i obiecujący polscy zawodnicy, ale też dwudziestokilkuletni, którzy wyróżnili się w polskiej lidze. To dość zaskakujące, bo poprzedni opiekunowie reprezentacji opierali jej grę na piłkarzach z europejskich lig. Czasem większe szanse na grę mieli zawodnicy siedziący na ławce rezerwowych zachodnich zespołów, niż występujący w podstawowym składzie polskiego klubu.

Były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

U Nawałki wszyscy mają równe szanse na starcie. Jeśli ktoś pokazuje umiejętnościami i zaangażowanie, to powołanie dostaje. Selekcjoner lubi dawać szanse piłkarzom z Ekstraklasy. Myślę, że na mistrzostwa świata powołanie dostanie co najmniej sześciu graczy z polskich boisk. Trzech czy czterech z nich powinno dostać szansę gry, może nawet już w pierwszym meczu – kończy były bramkarz reprezentacji Polski.

Pierwszy mecz Biało-Czerwoni rozegrają 19 czerwca w Otkrytije Arena w Moskwie, a przeciwnikiem będzie Senegal

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021