Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet – nowego legalnego bukmachera w Polsce

Jerzy Dudek twarzą Zakładóow Bukmacherskich Superbet

Ambasadorem marki Superbet w Polsce został piłkarz ✅ Jerzy Dudek, były bramkarz Liverpoolu i były członek reprezentacji Polski .

Były bramkarz FC Liverpool Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

“Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

 

Rumuński operator zakładów bukmacherskich Superbet, notowany na giełdzie w Bukareszcie (BVB), oficjalnie rozpoczął działalność na polskim rynku, a 50 agencji będzie działać do końca roku, informuje digi24.ro .

 

Pierwsze punkty przyjmowania zakładów w Polsce zostaną otwarte w tym tygodniu, a główne miasta, w których obecna będzie rumuńska marka to:

 •  Warszawa
 • Katowice
 • Kraków
 • Wrocław
 • Poznań
 • Gdańsk
Jerzy Dudek ambasadorem marki SUPERBET
Jerzy Dudek ambasadorem SUPERBET – nowego legalnego bukmachera w Polsce

 

Superbet uzyskał licencję bukmacherską w Polsce w październiku ubiegłego roku, stając się jedynym zagranicznym operatorem uprawnionym do prowadzenia działalności na tym rynku.

Były bramkarz Real Madryt Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

“W Polsce jesteśmy obecni od 2013 r., testowaliśmy przez ten czas rynek, więc nie jesteśmy tutaj nowicjuszami. Polska jest dla nas kluczowym rynkiem, chcemy klientom zaoferować to, co mają dziś klienci w Rumunii. Mamy już swoje punkty w w Londynie i Leeds, teraz czas na Polskę. Obecnie celem strategicznym firmy jest stworzenie globalnego gracza na rynku bukmacherskim. W Rumunii współpracujemy m.in. z Rapidem oraz Steaua Bukareszt, wspomagamy też koszykówkę. Chcielibyśmy więc naturalnie stać się sponsorem jednaj z polskich drużyn, ale decyzję której podejmiemy po konsultacjach z naszym ambasadorem, Jerzym Dudkiem” – powiedział dyrektor generalny Superbet Romania Vlad Ardeleanu podczas konferencji prasowej.

Z kolei Ales Dobes, CEO Superbet Poland, wskazał, że potencjał polskiego rynku jest bardzo wysoki, a gracze w tym kraju korzystają z konkurencyjnej oferty.

” Rynek bukmacherski w Polsce jest dla nas bardzo istotny i widzimy w nim duży potencjał. Podkreślamy, że Superbet zawsze działał zgodnie z obowiązującymi przepisami, dlatego doskonale odnajdziemy się na polskim rynku. By na nim zaistnieć, nie wystarczy jednak tylko otrzymać licencję. Ważny jest także pomysł i oferta dla klienta. Wierzymy, że z naszą ofertą wprowadzimy nową jakość i będziemy konkurencyjni dla dotychczasowych graczy na rynku. Stworzyliśmy markę zakładów dla wymagających klientów. Wysoka jakość i wysokie kursy to klucz naszej polityki “- powiedział Dobes.

Superbet został założony w 2008 roku w Rumunii jako jeden z operatorów zakładów wzajemnych na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej. Będzie jednym z 8 legalnie działających bukmacherów na polskim rynku, z licencją Ministerstwa Finansów. Plany obejmują stworzenie sieci stacjonarnych punktów sprzedaży oraz uzyskanie zgodny na budowę platformy online.

Były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

“Licencja MF obejmuje na dziś 82 punkty sprzedaży, a do końca 2017 roku chcemy uruchomić ok. 50. Natomiast w przyszłym roku, do czasu rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej odbywających się w Rosji, chcemy, by było ich ponad 100 Na początku przyszłego roku prawdopodobnie otrzymamy również licencję na prowadzenie działalności w Internecie, a my uruchomimy Superbet pl “, powiedział Vlad Ardeleanu, General Manager Superbet Romania.

Według niego inwestycje w polskie agencje sięgają kilku milionów euro i oczekuje się ich amortyzacji za kilka lat.

“W przyszłym roku będziemy budować zespoły w Serbii i na Słowacji. Wybraliśmy te kraje w wyniku przeprowadzonej przez nas ankiety rynkowej. Taka decyzja zależy w dużej mierze od lokalnych zespołów zarządzających – powiedział urzędnik Superbet.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.