Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet – nowego legalnego bukmachera w Polsce

Jerzy Dudek twarzą Zakładóow Bukmacherskich Superbet

Ambasadorem marki Superbet w Polsce został piłkarz ✅ Jerzy Dudek, były bramkarz Liverpoolu i były członek reprezentacji Polski .

Były bramkarz FC Liverpool Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

„Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

 

Rumuński operator zakładów bukmacherskich Superbet, notowany na giełdzie w Bukareszcie (BVB), oficjalnie rozpoczął działalność na polskim rynku, a 50 agencji będzie działać do końca roku, informuje digi24.ro .

 

Pierwsze punkty przyjmowania zakładów w Polsce zostaną otwarte w tym tygodniu, a główne miasta, w których obecna będzie rumuńska marka to:

  •  Warszawa
  • Katowice
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Gdańsk
Jerzy Dudek ambasadorem marki SUPERBET
Jerzy Dudek ambasadorem SUPERBET – nowego legalnego bukmachera w Polsce

 

Superbet uzyskał licencję bukmacherską w Polsce w październiku ubiegłego roku, stając się jedynym zagranicznym operatorem uprawnionym do prowadzenia działalności na tym rynku.

Były bramkarz Real Madryt Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

„W Polsce jesteśmy obecni od 2013 r., testowaliśmy przez ten czas rynek, więc nie jesteśmy tutaj nowicjuszami. Polska jest dla nas kluczowym rynkiem, chcemy klientom zaoferować to, co mają dziś klienci w Rumunii. Mamy już swoje punkty w w Londynie i Leeds, teraz czas na Polskę. Obecnie celem strategicznym firmy jest stworzenie globalnego gracza na rynku bukmacherskim. W Rumunii współpracujemy m.in. z Rapidem oraz Steaua Bukareszt, wspomagamy też koszykówkę. Chcielibyśmy więc naturalnie stać się sponsorem jednaj z polskich drużyn, ale decyzję której podejmiemy po konsultacjach z naszym ambasadorem, Jerzym Dudkiem” – powiedział dyrektor generalny Superbet Romania Vlad Ardeleanu podczas konferencji prasowej.

Z kolei Ales Dobes, CEO Superbet Poland, wskazał, że potencjał polskiego rynku jest bardzo wysoki, a gracze w tym kraju korzystają z konkurencyjnej oferty.

” Rynek bukmacherski w Polsce jest dla nas bardzo istotny i widzimy w nim duży potencjał. Podkreślamy, że Superbet zawsze działał zgodnie z obowiązującymi przepisami, dlatego doskonale odnajdziemy się na polskim rynku. By na nim zaistnieć, nie wystarczy jednak tylko otrzymać licencję. Ważny jest także pomysł i oferta dla klienta. Wierzymy, że z naszą ofertą wprowadzimy nową jakość i będziemy konkurencyjni dla dotychczasowych graczy na rynku. Stworzyliśmy markę zakładów dla wymagających klientów. Wysoka jakość i wysokie kursy to klucz naszej polityki „- powiedział Dobes.

Superbet został założony w 2008 roku w Rumunii jako jeden z operatorów zakładów wzajemnych na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej. Będzie jednym z 8 legalnie działających bukmacherów na polskim rynku, z licencją Ministerstwa Finansów. Plany obejmują stworzenie sieci stacjonarnych punktów sprzedaży oraz uzyskanie zgodny na budowę platformy online.

Były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek ambasadorem marki Superbet - nowego legalnego bukmachera w Polsce

„Licencja MF obejmuje na dziś 82 punkty sprzedaży, a do końca 2017 roku chcemy uruchomić ok. 50. Natomiast w przyszłym roku, do czasu rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej odbywających się w Rosji, chcemy, by było ich ponad 100 Na początku przyszłego roku prawdopodobnie otrzymamy również licencję na prowadzenie działalności w Internecie, a my uruchomimy Superbet pl „, powiedział Vlad Ardeleanu, General Manager Superbet Romania.

Według niego inwestycje w polskie agencje sięgają kilku milionów euro i oczekuje się ich amortyzacji za kilka lat.

„W przyszłym roku będziemy budować zespoły w Serbii i na Słowacji. Wybraliśmy te kraje w wyniku przeprowadzonej przez nas ankiety rynkowej. Taka decyzja zależy w dużej mierze od lokalnych zespołów zarządzających – powiedział urzędnik Superbet.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021