Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jednostronne derby Barcelony

FC Barcelona – Espanyol. W 35. kolejce La Liga dojdzie do starcia wicelidera z ostatnią drużyną ligi. Derby Barcelony niemal zawsze mają jednego głównego faworyta i tak samo będzie tym razem.

BARCELONA ZAWIODŁA, ALE NADAL WALCZY

W tym sezonie obie drużyny z Barcelony zawodzą na swój sposób. „Blaugrana”, która miała walczyć o mistrzostwo Hiszpanii, na cztery kolejki przed końcem ma cztery punkty straty do pierwszego Realu Madryt i nic nie wskazuje na to, by udało się jej dogonić „Królewskich”. To zadanie zalicza się do kategorii mission impossible.

W dodatku polityka transferowa „Dumy Katalonii” i wszelkie działania wewnątrz klubu powoli prowadzą do jego rozłamu, który może sprawić, że za rok-dwa, kiedy Lionel Messi odejdzie (co jest możliwe) ten zespół będzie przypominał Manchester United po erze Sir Aleksa Fergusona czy AC Milan w ostatnich dziesięciu latach. Czyli drużyny, które w głównej mierze nadal żyją przeszłością. Choć akurat „Czerwone Diabły” powoli wychodzą na prostą.

ESPANYOL JEST JUŻ PEWNY SPADKU

Zachowujemy jednak wszelkie proporcje i wiemy, że w ogólnym rozrachunku zdecydowanie bardziej zawiódł Espanyol. Drużyna, która w poprzednim sezonie zajęła siódme miejsce i w ostatnich latach regularnie plasowała się w środku tabeli, tym razem jest zdecydowanie najgorsza w La Liga. Zgromadziła do tej pory tylko 24 punkty i do bezpiecznej lokaty traci tylko jedenaście punktów. Jak przegra z Barceloną, co jest więcej niż pewne, straci już nawet matematyczne szanse na utrzymanie. Po prostu tragedia, której nikt na początku się nie spodziewał.

BETFAN nie daje Espanyolowi właściwie żadnych szans. Analitycy legalnego polskiego bukmachera oceniają, że Barcelona wygra na 86%. „Duma Katalonii”, choć wcześniej zawodziła, to po wygranej z Villarrealem 4:1 powinna do końca sezonu wygrać już wszystko. Nie powinno być o to trudno mając w terminarzu Real Valladolid, Osasunę i Deportivo Alaves. Ale Realu Madryt, który również zagra z Aleves oraz Granadą, Villarrealem i Leganes na 99% nie dogonią.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021