Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jakie szanse ma Polska w Lidze Narodów?

Reprezentacja Polski poznała swoich rywali w Lidze Narodów. „Biało-Czerwoni” rywalizować będą w pierwszej grupie Dywizji A z Holandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Drużyna Jerzego Brzęczka ma przed sobą niezwykle trudne zadanie. Ich celem minimum będzie z pewnością utrzymanie się w gronie najlepszych drużyn. Nikt nie bierze pod uwagę spadku do Dywizji B.

CEL TO UTRZYMANIE

Dzięki temu, że zmieniono zasady Ligi Narodów (w wyniku organizacyjnych zmiana powiększono każdą Dywizję A, B i C do 16 drużyn, natomiast D zmniejszono do ośmiu), Polska pozostała w grupie z najlepszymi reprezentacjami w Europie. To bardzo dobra informacja dla piłkarzy oraz kibiców. Dzięki temu nasza drużyna narodowa mierzyć się będzie z rywalami silniejszymi – w większości – od siebie, co może tylko zaprocentować, a i fani obejrzą naprawdę atrakcyjne spotkania, zamiast starć z ekipami pokroju Litwy.

Wszystkie mecze rozegrane zostaną w okresie wrzesień – listopad. Następnie odbędzie się turniej finałowy, który odbędzie się w dniach 2-6 czerwca 2021. Awansuje do niego zwycięzca każdej grupy. W tej, do której została przydzielona reprezentacja Polski, faworytem jest ktoś z dwójki Holandia-Włochy. Tak uważa BETFANlegalny polski bukmacher. Obie drużyny prezentują podobny poziom piłkarski, choć – przynajmniej na ten moment – nieznacznie lepiej prezentują się ci drudzy. Kadra Brzęczka jest trzecia w kolejności. Jeśli zajmie miejsce zaraz za tymi dwoma gigantami, utrzyma się w Dywizji A. By tak się stało, będzie musiała wyprzedzić najsłabszą w grupie Bośnię i Hercegowinę. Mimo nierównej formy „Biało-Czerwonych”, dwie wygrane z tą ekipą powinny być formalnością.

wejdź i sprawdź ofertę

JAKA JEST SIŁA POLSKIEJ REPREZENTACJI?

W Dywizji A dojdzie do kilku naprawdę ciekawych spotkań. Grupa 1, do której została przydzielona Polska, jest atrakcyjna, ale jeszcze bardziej interesująco wygląda grupa 2 (Anglia, Belgia, Dania, Islandia), grupa 3 (Portugalia, Francja, Szwecja, Chorwacja) oraz grupa 4 (Szwajcaria, Hiszpania, Ukraina, Niemcy). Nasi zachodni sąsiedzi znowu nie mają łatwego zadania, jednak tym razem nie powinni zająć ostatniej lokaty.

Zanim jednak będziemy się emocjonować Ligą Narodów, reprezentację Polski czeka Euro 2020. Podczas tego turnieju nasza kadra zmierzy się z Hiszpanią, Szwecją oraz zwycięzcą ścieżki B barażów Ligi Narodów (Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja, Irlandia). Przed tym jeszcze drużyna Brzęczka zagra cztery mecze towarzyskie. Najbliższe już w tym miesiącu z Finlandią (27.03) oraz Ukrainą (31.03). Dawno nie oglądaliśmy poczynań naszej drużyny narodowej, dlatego też te mecze – z uczestnikami Euro 2020 – dadzą nam w pewnym stopniu odpowiedź na pytanie, na jakim etapie znajduje się Polska.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021