Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jaki vs. Trzaskowski: Bukmacherzy już przyjmują zakłady. Kursy zbliżone

Po czwartkowym ogłoszeniu Patryka Jakiego jako kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy, bukmacherzy już zaczęli przyjmować zakłady, kto zostanie następcą Hanny Gronkiewicz- Waltz.

W poniedziałek zakłady dotyczący wyborów samorządowych w Warszawie uruchomił jeden z legalnych polskich bukmacherów – STS. Specjaliści wyżej ocenili szanse kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Kurs na Rafała Trzaskowskiego wynosi 1,75, podczas gdy za każdą złotówkę postawioną na Patryka Jakiego można zarobić dwa złote.

Obstawiać wygraną w stolicy można też w Fortunie. Co ciekawe, tam kurs na obu najważniejszych kandydatów jest identyczny – 1,9.

Tam wskazać można jednak także kandydata spoza dwójki Jaki-Trzaskowski. Za jego zwycięstwo w wyborach w Warszawie można zarobić 6,5 zł za postawioną złotówkę.

Poza kandydatami PO i Nowoczesnej oraz Zjednoczonej Prawicy oficjalnie start w wyborach prezydenckich w Warszawie zapowiedział tylko Piotr Ikonowicz. Z kolei Paweł Rabiej z Nowoczesnej, który także był ogłoszony kandydatem, zrezygnował i poparł Trzaskowskiego; w przypadku jego wygranej ma być wiceprezydentem. Sugestię startu w wyborach wysunął też Janusz Korwin-Mikke. Nazwiska ewentualnych pozostałych kandydatów, m.in. Stanisława Tyszki, Jana Śpiewaka czy Adriana Zandberga są na razie tylko spekulacjami.

Wybory samorządowe w zakładach bukmacherskich

Poza Warszawą, jak dotąd można obstawiać tylko wygraną we Wrocławiu. Zakłady na wybory w tym mieście zaproponował STS, który najwyżej ocenia szanse Kazimierza Michała Ujazdowskiego, popieranego przez PO (kurs 2,00), przed Mirosławą Stachowiak-Różecką z PIS (2,75) i Jackiem Sutrykiem, potencjalnie wskazanym na kandydata przez obecnego prezydenta Rafała Dutkiewicza (4,50). Żadnych szans nie ma zdaniem bukmacherów Paweł Wróblewski z Bezpartyjnych Samorządowców (kurs 20,0).

Źródło: RP.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021