Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Co to jest Custom Bet czyli własny zakład bukmacherski

Custom Bet to tworzenie własnego, dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz! CustomBet nie musi dotyczyć wydarze sportowych. Dzięki tej unikalnej funkcji można zaproponować zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych

Tworzenie własnego zakładu bukmacherskiego (Custom Bet, Bet Builder, Request Bet) na naszym rynku zakładów wzajemnych oznacza konieczność skontaktowania się z bukmacherem za pośrednictwem poczty e-mail, czatu na żywo lub mediów społecznościowych z dokładnym opisem rynków, które chcesz zawrzeć.

Chociaż funkcja żądania kursów jest niezwykle przydatna, wadą jest to, że potrzebujesz czasu z wyprzedzeniem, aby poprosić o odpowiedź i poczekać na odpowiedź. Staje się to niepraktyczne, jeśli chcesz porównać kursy w kilku firmach bukmacherskich.

Oferta Custom Bet dosstępn jest w zakładach bukamcherskich eWinner

Tworząc CustomBet możesz wybierać spośród najpopularniejszych rynków, a po dodaniu ich do zakładu możesz obliczyć własne kursy. W przypadku meczów piłki nożnej, w których składanych jest ponad 90% próśb o obstawianie.

Na przykład możesz wybrać strzelca pierwszej bramki, obie drużyny do zdobycia gola i liczbę rzutów rożnych.

Jak zbudować swój piłkarski Custom Bet?

Możesz wybieć z szerokiej gamy rynków, w tym:

  • Wynik meczu (pełny czas lub połowa czasu)
  • Obie drużyny strzelą gola
  • Liczba zdobytych bramek
  • Gracze, którzy zdobędą punkty (w meczu, pierwszy, ostatni, 2 lub więcej, 3 lub więcej)
  • Rzuty rożne
  • Karki (łącznie, gracz na boisku, rezerwowy, wchodzący z ławki)

Jak obliczane są kursy (szanse) i czy są uczciwe?

Bukmacherzy osiągają zyski, budując marże na swoich szansach. To, co ostatecznie ma znaczenie dla bukmachera, to zrównoważenie wszystkich możliwych ewentualności na rynku, przyciągnięcie równej części zakładów na wszystkie wyniki, aby zapewnić, że zawsze osiągają zysk. Jest to łatwe dla rynków z tylko kilkoma możliwymi wynikami i dla tych, które przyciągają wiele zakładów, takich jak wynik meczu w dużej grze. Bardziej niejasne rynki i te z wieloma wynikami, niosą jednak większe ryzyko na stronie bukmacherskiej, a zatem mają większe marże kompilacji, aby zrównoważyć ryzyko.

Czy warto typować Custom Bet?

To, czy uważasz, że proponowane kursy są uczciwe, zależy wyłącznie od Ciebie i tego, jak dokładne są Twoje przewidywania. Jeśli masz silne przeczucie, pojawi się seria scenariuszy, to użycie konstruktora zakładów (Custom Bet) jest nadal najlepszym sposobem na zawarcie zakładów na takie własnie wydarzenia w celu uzyskania najlepszej wypłaty. Jak zawsze chodzi o ryzyko w kontrze nagrodą.Własne zakłady zwiększają ryzyko zarówno dla ciebie, jak i bukmachera (ponieważ jest więcej zmiennych i niewiadomych), ale jeśli wygrasz, nagroda może być większa od typowych zakładów w zwykłej ofercie.

Plusy i minusy budowania własnych zakładów

Największą zaletą budowania własnych zakładów jest kontrola. Często stawiając zakłady na wydarzenia, starasz się znaleźć rynki, które najlepiej pasują do twoich przewidywań oraz tego, co według ciebie może się wydarzyć. Niestety, czasami trudno jest znaleźć linię, która idealnie pasuje do twojego dokładnego przypuszczenia. W związku z tym ostatecznie stawiasz wiele zakładów, ponieważ są one najlepiej dopasowane, a nie prawdziwe odzwierciedlenie tego, co Twoim zdaniem się wydarzy.

Konstruktor zakładów (CustomBet) to po prostu mechanizm umożliwiający zawarcia takich zakładów, które odzwierciedlą dokładnie too, co Twoim zdaniem wydarzy się w grze. Na przykład, myślisz, że drużyna X wygra, ale myślisz również, że będzie to agresywne spotkanie, więc możesz dodać liczbę kartek pokazanych w tym meczu. Być może drużyna Y będzie się całe spotkanie bronić i ostatecznie przegra, ale zdobędzie więcej rzutów rożnych itp.

Osobiście używam konstruktorów zakładów do stawiania kilku małych zakładów obok moich normalnych kuponów. Traktuję je bardziej jako zabawę, mając nadzieję, że moje prognozy się spełnią, ale nie pokładam w nich nadziei. W ten sam spoób traktuję również zakłady akumulowane.

Konstruowanie własnych, wymyślnych zakładów jest to z pewnością ekscytujące dla graczy, a dobrze wykorzystane mogą być również bardzo cenne. Uczciwi bukmacherzy zawsze oferują przy takich zakąłdach atrakcyjne kursy. Pytanie brzmi, czy usługa zlecania własnych zakładów są tego warte na dłuższą metę?Istnieje wiele czynników, które wpływają na ustalanie kursów i, ogólnie rzecz biorąc, wszelkie zakłady o które prosisz, szczególnie w przypadku bardziej niejasnych sytuacji, pociągną za sobą wyższe prowizje niż typowe zakłady z ogólnodostępnej ofery. Nie oznacza to, że nie powinieneś stawiać tych zakładów, szczególnie jeśli uważasz, że wiesz coś, czego bukmacher nie wie, ale warto pamiętać o kosztach, marży i ryzyku takiego zakładu.

Im bardziej niejasny jest rynek i/lub więcej jest permutacji (np. strzelec pierwszego gola + wynik w pełnym wymiarze czasu), tym trudniej znaleźć równowagę pomiędzy kursem a szansą wygranej. W przypadku zakładów, które są trudniejsze do zapewnienia zysku dla bukmacherów, będą miały tendencję do wprowadzania wyższych marż lub stawek prowizji, aby zrekompensować sobie ewentualne straty na wypaczonych rynkach.

Jeśli jednak używasz Custombetów (konstruktorów zakładów), musisz wziąć pod uwagę generalnie gorszy zwrot kursów w porównaniu do innych zakładów. Bukmacherskie firmy wiedzą, że te zakłady są dla nich bardziej ryzykowne, ponieważ nie mogą dopasować wszystkich wyników, aby zapewnić sobie zysk, dlatego zwiększają ryzyko marży.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021