Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak zarejestrować się z bonusem w STS? ✔️

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk „Załóż konto” znajdujący się na górze strony. Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione, aby konto mogło zostać prawidłowo utworzone.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

wejdź i sprawdź ofertę

Czym jest Konto Tymczasowe w STS?

Konto Tymczasowe umożliwia korzystanie z usług STS od razu po przejściu uproszczonej rejestracji. Pozwala korzystać z niemal wszystkich funkcji serwisu. Takie konto posiada sumaryczny limit stawek równy 5000 zł oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.

Czym jest Konto Stałe w STS?

Konto Stałe umożliwia korzystanie ze wszystkich usług STS w pełnym zakresie. W celu otrzymania statusu Konta Stałego niezbędne jest dodanie fotokopii dokumentu potwierdzającego tożsamość, zweryfikowanie swojego adresu e-mail, podanie własnego numeru rachunku bankowego, pseudonimu oraz adresu zamieszkania. Czy po zweryfikowaniu danych i dodaniu fotokopii dokumentu tożsamości otrzymam jakąś informację o tym, że mam już Konto Stałe? Tak, po zakończonym procesie weryfikacji zostanie wysłana wiadomość mailowa z potwierdzeniem. Weryfikacja trwa zwykle do 15 minut.

Dlaczego muszę podać numer telefonu?

Numer telefonu to dodatkowe zabezpieczenie konta Gracza. Jest on niezbędny w procesie rejestracji, zmiany rachunku bankowego oraz przy przypomnieniu hasła do konta.

Czy mogę zmienić dane podane podczas rejestracji?

Samodzielnie można zmienić niezweryfikowany adres e-mail, adres zamieszkania oraz numer konta bankowego po autoryzacji kodem SMS. Pozostałe dane mogą zostać zaktualizowane w szczególnych przypadkach po kontakcie z Pomocą Online.

Czy po rejestracji konta otrzymam potwierdzenie jego utworzenia?

Tak. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wprowadzony adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem utworzenia konta online.

Nie mogę się zarejestrować, ponieważ pojawia się komunikat informujący o tym, że dane są już zapisane w systemie.

Oznacza to, że rejestracja w serwisie STS została już dokonana. Jeżeli nie pamiętasz loginu do konta online, to skontaktuj się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Kiedy należy zweryfikować dane?

W dogodnym dla siebie momencie. Weryfikacja danych będzie jednak konieczna, aby móc zlecić pierwszą wypłatę ze swojego konta online.

Jak mam wykonać fotokopię dokumentu tożsamości?

Zdjęcie dokumentu tożsamości można wykonać za pomocą telefonu komórkowego bądź aparatu fotograficznego. Można również skorzystać ze skanera. Plik powinien zostać zapisany w formacie PDF, PNG, JPG lub JPEG. Minimalny rozmiar przesyłanego pliku to 300 KB, natomiast maksymalny nie powinien przekraczać 10 MB. Należy zwrócić uwagę, aby dane na przesłanych fotokopiach lub skanach były przejrzyste i czytelne.

Jakie dane mogę zmienić samodzielnie?

Samodzielnie można dokonać zmiany niezweryfikowanego adresu e-mail, niezweryfikowanego numeru telefonu, numeru rachunku bankowego oraz swojego adresu zamieszkania.

Jakich danych nie mogę zmienić samodzielnie?

Pseudonim, zweryfikowany adres e-mail oraz zweryfikowany numer telefonu mogą zostać zmienione wyłącznie po kontakcie z Pomocą Online.

Jak zmienić numer telefonu?

Niezweryfikowany numer telefonu można zaktualizować samodzielnie w zakładce „Dane osobowe”. Numer telefonu, który został już zweryfikowany, można zmienić wyłącznie kontaktując się z Pomocą Online.

Jak zmienić zweryfikowany adres e-mail?

Zweryfikowany adres e-mail można zmienić jedynie kontaktując się z Pomocą Online.

Czy mogę logować się za pomocą ustalonego pseudonimu?

Nie. Ustalony pseudonim będzie widoczny podczas wysyłania wiadomości na czacie w sekcji „Live” oraz „Sporty wirtualne”. Loginem do konta online jest przypisany do niego adres mailowy.

Zarejestrowałem się już wcześniej, jakie posiadam konto?

Każdy zarejestrowany wcześniej Gracz, którego konto przeszło pozytywną weryfikację posiada już Konto Stałe i może korzystać z usług STS bez ograniczeń.

Nie posiadam numeru PESEL, co w takiej sytuacji?

Podczas rejestracji należy wybrać swoje obywatelstwo dzięki czemu system nie będzie wymagał podania numeru PESEL.

Nie dostałem kodu autoryzacyjnego SMS, co zrobić?

W pierwszej kolejności należy sprawdzić poprawność podanego numeru telefonu. Jeżeli numer jest prawidłowy, to należy cofnąć się do pierwszego kroku lub anulować wykonywany proces (np. edycję danych) i spróbować raz jeszcze.

Czy jeśli już wcześniej miałem zweryfikowane konto, to muszę coś jeszcze robić?

Nie ma takiej potrzeby, konto posiada status stałego. Gracz może jednak ustalić sobie autoryzację kodem SMS poprzez wprowadzenie numeru telefonu i zweryfikowanie go otrzymanym kodem.

Czy w związku z nową rejestracją mam możliwość ponownego utworzenia nowego konta w serwisie STS?

Nie ma takiej możliwości. Każdy Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto w naszym serwisie.

Kto jest Administratorem moich danych osobowych w STS?

Administratorem Twoich danych osobowych jest STS S.A., adres: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000829716, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 6422187001. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możesz się skontaktować pisząc na adres mailowy: iod@sts.pl. Chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub wniesienia sprzeciwu z powodu Twojej szczególnej sytuacji. Masz również prawo do żądania od Nas ograniczenia przetwarzania Twoich danych, a także do ich przenoszenia. Jeżeli uznasz, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jaki sposób chronione są moje dane w STS?

Wszystkie przesyłanie do nas dane są chronione za pośrednictwem szyfrowanego połączenia przy użyciu kwalifikowanego certyfikatu, wydanego przez Unizeto Technologies S.A., zapewniającego wysoki poziom szyfrowania. Zgodę na przechowywanie fotokopii dowodów tożsamości oraz innych danych osobowych przez wymaganie ich na etapie rejestracji przez firmę STS wyraziło Ministerstwo Finansów akceptując wniosek STS o prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie art. 207 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (Dz.U.2018 poz. 800 tj. z dnia 27.04.2018 z póź. zm.) oraz art. 32 ust. 2 w związku z art. 43 i art. 49 ust. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz.U.2018 poz. 165 t.j. z dnia 19.01.2018 z późn. zm.).

Nie pamiętam hasła w STS, jak mogę je odzyskać?

W celu uzyskania hasła do konta online, należy najechać na przycisk „Zaloguj”, a następnie kliknąć na okienko, które się wyświetli z napisem „Zapomniałeś hasła?”. Znajduje się on w górnej części strony, obok okna logowania. W formularzu, który się wyświetli należy wpisać login do konta online, nowe hasło, powtórzyć je, a następnie zatwierdzić kodem autoryzacyjnym SMS. W przypadku gdy próbujemy odzyskać hasło do konta, które nie ma zweryfikowanego numeru telefonu, to wymagane będzie podanie odpowiedzi na pytanie pomocnicze.

Nie pamiętam loginu do konta online, jak mogę go odzyskać?

Aby odzyskać login do konta online, należy skontaktować się z Pomocą Online za pośrednictwem czatu bądź formularza kontaktowego.

Jak mogę zamknąć konto?

W celu zamknięcia konta prześlij wiadomość mailową na adres: kontakt@sts.pl z podaniem pierwszej oraz trzech ostatnich cyfr numeru PESEL, adresu mailowego przypisanego do konta online oraz opcjonalnie przyczyny zamknięcia konta. W ciągu 24 godzin konto zostanie zamknięte, a Ty otrzymasz potwierdzenie na swoją skrzynkę mailową. Możesz też skorzystać z opcji samowykluczenia konta na 3 miesiące bądź jego zawieszenia na okres 24 godzin. Opcje te dostępne są w sekcji „Moje konto” -> „Odpowiedzialna gra”.

Zamknąłem konto. Czy mogę je w jakiś sposób odzyskać?

W celu sprawdzenia czy jest możliwość odblokowania konta oraz potwierdzenia tożsamości jego właściciela prosimy o przesłanie na adres: kontakt@sts.pl następujących danych: pierwszej oraz trzech ostatnich cyfry numeru PESEL oraz loginu do konta online. Informacje w kwestii odblokowanie konta można uzyskać również u naszego Konsultanta po kliknięciu na ikonę czatu na stronie.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021