Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak zarejestrować się w BetX zakłady bukmacherskie?

Legalny polski bukmacher BetX wystartował 28 maja 2020 roku. W tym krótkim poradniku pokazujemy jak, krok po kroku, zarejestrować konto w najmłodszej legalnej firmie bukmacherskiej na naszym rynku. Pamiętaj by przed rejestracją przygotowac skan dowodu osobistego (przód i tył) lub paszportu.

Rejestracja konta BetX – krok po kroku

Na początku musimy kliknąć w ikonkę REJESTRACJA, zajdującą się w prawym górym rogu:

1 Szczegóły konta w BetX

Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie pól w sekcji SZCZEGÓŁY KONTA: nazwa użytkownika, hasło, adres email oraz numer telefonu. Uwaga: nazwa użytkownika musi mieć od 5 do 10 znaków!

2 Dane osobowe w BetX

Następnie musimy uzupełnić szczegółowo Dane osobowe naszego konta w BETx: imię, nazwisko, PESEL, płeć, datę urodzenia, kod pocztowy, adres (ulicę) oraz miasto.

3 Bezpieczeństwo, warunki i kod bonusowy BetX

W trzecim kroku rejestracji konta Betx należy podać odpowiedź na wybrane przez siebie PYTANIE ZABEZPIECZAJĄCE, kliknąć odpowienią ikonkę z losowego zabezpieczenia Captcha, wpisać odpowiedni kod bonusowy BetX oraz zaznaczyć oświadczenie i zgodę.

  • Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe oraz zgadzam się z postanowieniami regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet
  • Zgadzam się na przesyłanie przez BetX Polska Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres e-mail na podstawie art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie.

CAPTCHA to rodzaj techniki stosowanej jako zabezpieczenie na stronach www, celem której jest dopuszczenie do przesłania danych tylko wypełnionych przez człowieka.

4 Weryfikacja rejestracji

Ostatnim krokiem uproszczonej rejestracji konta w BetX jest weryfikacja podanych podczas wypełniania pól danych.

Potwierdzenie rejestracji

Na naszą skrzynkę pocztową emial przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym konta.

Aktywacja konta BetX

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola. Po dokonaniu pełnej rejestracji możesz zasilić swoje konto gracza i rozpocząć zawieranie zakładów.

1.Prześlij obraz swojego osobistego dokumentu tożsamości

Aby weryfikacja przebiegła szybko i sprawnie, ważne jest, aby przesłać dokument dobrej jakości: 1) musi być w kolorze, 2) musi być ważny, 3) zdjęcie musi być wyraźne, 4) musi zawierać podpis i osobisty numer identyfikacyjny.

2 Dodaj swój numer konta bankowego w formacie IBAN

Twój numer IBAN zostanie wykorzystany do wypłat. Proszę podać poprawny numer. Pamiętaj o wpisaniu skrótu PL przed wpisaniem numeru konta!

3 Proszę odpowiedzieć na te pytania AML

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r., po osiągnięciu określonych progów, jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o przedstawienie źrodła Twoich dochodów.

4 Ustaw limity użytkownika


Zgodnie z regulaminem odpowiedzialnej gry zatwierdzonym przez Ministra Finansów i Rozwoju , każdy użytkownik jest zobowiązany do ustawienia limitów na grę

Musisz wypełnić formularz i wypełnić wszystkie pola. Zespół Betx zweryfikuje twoje dokumenty i skontaktuje się z Tobą w przypadku problemów. Weryfikacja może potrwać do 24 godzin. Prosimy o cierpliwość.

BetX działa na rynkach Czech, Polski, Tanzanii, Ghany z marką własną. Oferuje również nasz produkt naszym partnerom działającym w Kongo, Kamerunie, Gwinei Terytorialnej, Republice Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Czarnogórze, Chorwacji, Liberii, Nigerii,Malcie i wielu innych. . BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej. Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę „matkę” pozwala na zagwarantowanie graczom atrakcyjnej oferty oraznajwyższej jakości obsługi. Przedmiotem działalności BetX to świadczenie usług w zakresie realizacji zakładów wzajemnych poprzez najbardziej popularne medium – Internet. Od maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz (już wkrótce) aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systemem iOS oraz Android.

Pytania i odpowiedzi dotyczące rejestraji konta w Betx

Jak się zarejestrować?

W celu założenia konta gracza, kliknij pole ZAREJSTRUJ SIĘ, znajdujący się w prawym górnym rogu strony ebetx.pl., wypełnij formularz rejestracji. Wyślij go i poczekaj na powitalny e-mail lub wiadomość od nas.

Wpisany numer konta bankowego jest błędny, dlaczego?

Pamiętaj o wpisaniu skrótu PL przed wpisaniem numeru konta. Twój numer IBAN zostanie wykorzystany do wypłat. Należy podać poprawny numer.

Jak długo trwa proces rejestracji w Betx?

Rejestracja nie trwa dłużej niż pięć minut.

Dlaczego muszę podawać dane osobowe?

Dane osobowe w formularzu rejestracji są niezbędne do zidentyfikowania gracza i zweryfikowania jego pełnoletności. Przeprowadzenie tego procesu jest warunkiem uzyskania i utrzymania licencji na przyjmowanie zakładów na terenie Polski.

Jak odzyskac hasło?

Postępuj według następujących kroków: wprowadź swój adres e-mail, numer telefonu oraz imię i nazwisko.

Dlaczego nie mogę utworzyć konta?

Upewnij się, że wprowadzone dane są poprawne i postępuj według powiadomień, aby ukończyć proces tworzenia konta.

Dlaczego nie mogę zalogować się na konto BetX?

Spróbuj odświeżyć stronę. Jeśli to nie pomoże, prześlij swój numer klienta i adres e-mail podany podczas procesu rejestracji na adres info@ebetx.pl.

Jak mogę dokonać wpłaty i wypłaty w BetX?

W celu dokonania wpłaty należy przejść do zakładki „Moje konto” → Depozyt.
W celu dokonania wypłaty należy przejść do zakładki „Moje konto” → Wypłata kredytu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021