Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak zarejestrować się w BetX zakłady bukmacherskie?

Legalny polski bukmacher BetX wystartował 28 maja 2020 roku. W tym krótkim poradniku pokazujemy jak, krok po kroku, zarejestrować konto w najmłodszej legalnej firmie bukmacherskiej na naszym rynku. Pamiętaj by przed rejestracją przygotowac skan dowodu osobistego (przód i tył) lub paszportu.

Rejestracja konta BetX – krok po kroku

Na początku musimy kliknąć w ikonkę REJESTRACJA, zajdującą się w prawym górym rogu:

1 Szczegóły konta w BetX

Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie pól w sekcji SZCZEGÓŁY KONTA: nazwa użytkownika, hasło, adres email oraz numer telefonu. Uwaga: nazwa użytkownika musi mieć od 5 do 10 znaków!

2 Dane osobowe w BetX

Następnie musimy uzupełnić szczegółowo Dane osobowe naszego konta w BETx: imię, nazwisko, PESEL, płeć, datę urodzenia, kod pocztowy, adres (ulicę) oraz miasto.

3 Bezpieczeństwo, warunki i kod bonusowy BetX

W trzecim kroku rejestracji konta Betx należy podać odpowiedź na wybrane przez siebie PYTANIE ZABEZPIECZAJĄCE, kliknąć odpowienią ikonkę z losowego zabezpieczenia Captcha, wpisać odpowiedni kod bonusowy BetX oraz zaznaczyć oświadczenie i zgodę.

 • Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe oraz zgadzam się z postanowieniami regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet
 • Zgadzam się na przesyłanie przez BetX Polska Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres e-mail na podstawie art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie.

CAPTCHA to rodzaj techniki stosowanej jako zabezpieczenie na stronach www, celem której jest dopuszczenie do przesłania danych tylko wypełnionych przez człowieka.

4 Weryfikacja rejestracji

Ostatnim krokiem uproszczonej rejestracji konta w BetX jest weryfikacja podanych podczas wypełniania pól danych.

Potwierdzenie rejestracji

Na naszą skrzynkę pocztową emial przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym konta.

Aktywacja konta BetX

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola. Po dokonaniu pełnej rejestracji możesz zasilić swoje konto gracza i rozpocząć zawieranie zakładów.

1.Prześlij obraz swojego osobistego dokumentu tożsamości

Aby weryfikacja przebiegła szybko i sprawnie, ważne jest, aby przesłać dokument dobrej jakości: 1) musi być w kolorze, 2) musi być ważny, 3) zdjęcie musi być wyraźne, 4) musi zawierać podpis i osobisty numer identyfikacyjny.

2 Dodaj swój numer konta bankowego w formacie IBAN

Twój numer IBAN zostanie wykorzystany do wypłat. Proszę podać poprawny numer. Pamiętaj o wpisaniu skrótu PL przed wpisaniem numeru konta!

3 Proszę odpowiedzieć na te pytania AML

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r., po osiągnięciu określonych progów, jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o przedstawienie źrodła Twoich dochodów.

4 Ustaw limity użytkownika


Zgodnie z regulaminem odpowiedzialnej gry zatwierdzonym przez Ministra Finansów i Rozwoju , każdy użytkownik jest zobowiązany do ustawienia limitów na grę

Musisz wypełnić formularz i wypełnić wszystkie pola. Zespół Betx zweryfikuje twoje dokumenty i skontaktuje się z Tobą w przypadku problemów. Weryfikacja może potrwać do 24 godzin. Prosimy o cierpliwość.

BetX działa na rynkach Czech, Polski, Tanzanii, Ghany z marką własną. Oferuje również nasz produkt naszym partnerom działającym w Kongo, Kamerunie, Gwinei Terytorialnej, Republice Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Czarnogórze, Chorwacji, Liberii, Nigerii,Malcie i wielu innych. . BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej. Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę „matkę” pozwala na zagwarantowanie graczom atrakcyjnej oferty oraznajwyższej jakości obsługi. Przedmiotem działalności BetX to świadczenie usług w zakresie realizacji zakładów wzajemnych poprzez najbardziej popularne medium – Internet. Od maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz (już wkrótce) aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systemem iOS oraz Android.

Pytania i odpowiedzi dotyczące rejestraji konta w Betx

Jak się zarejestrować?

W celu założenia konta gracza, kliknij pole ZAREJSTRUJ SIĘ, znajdujący się w prawym górnym rogu strony ebetx.pl., wypełnij formularz rejestracji. Wyślij go i poczekaj na powitalny e-mail lub wiadomość od nas.

Wpisany numer konta bankowego jest błędny, dlaczego?

Pamiętaj o wpisaniu skrótu PL przed wpisaniem numeru konta. Twój numer IBAN zostanie wykorzystany do wypłat. Należy podać poprawny numer.

Jak długo trwa proces rejestracji w Betx?

Rejestracja nie trwa dłużej niż pięć minut.

Dlaczego muszę podawać dane osobowe?

Dane osobowe w formularzu rejestracji są niezbędne do zidentyfikowania gracza i zweryfikowania jego pełnoletności. Przeprowadzenie tego procesu jest warunkiem uzyskania i utrzymania licencji na przyjmowanie zakładów na terenie Polski.

Jak odzyskac hasło?

Postępuj według następujących kroków: wprowadź swój adres e-mail, numer telefonu oraz imię i nazwisko.

Dlaczego nie mogę utworzyć konta?

Upewnij się, że wprowadzone dane są poprawne i postępuj według powiadomień, aby ukończyć proces tworzenia konta.

Dlaczego nie mogę zalogować się na konto BetX?

Spróbuj odświeżyć stronę. Jeśli to nie pomoże, prześlij swój numer klienta i adres e-mail podany podczas procesu rejestracji na adres info@ebetx.pl.

Jak mogę dokonać wpłaty i wypłaty w BetX?

W celu dokonania wpłaty należy przejść do zakładki „Moje konto” → Depozyt.
W celu dokonania wypłaty należy przejść do zakładki „Moje konto” → Wypłata kredytu.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x