Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jak wygrywać w zakłady Bakarat BetGames?

Zakłady bukmacherskie na Baccarat od BetGames to dość prosta i popularna gra karciana z udziałem dwóch graczy – Gracza i Bankiera. W każdym meczu są trzy możliwe wyniki – wygrana gracza, wygrana bankiera lub remis. W tym poradniku przedstawimy Ci przegląd różnych opcji bukmacherskich, rynków i więcej. Pamiętaj jednak, że legalne zakłady BetGames, dostępne są wyłącznie na stronie STS.

Rozgrywka polega na osiągnięciu łącznego wyniku równego lub zbliżonego do 9. Sumy te są uzyskiwane poprzez dodanie wartości kart wylosowanych na przemian między kartami gracza i kartami bankiera. Karty w Baccarat są losowane przez Bankiera pojedynczo, przy czym karta Gracza jest zawsze pierwszą.

Istnieją trzy rundy licytacji, przy czym pierwsza runda zakładów jest umieszczana przed wylosowaniem pierwszej karty gracza. Po procesie losowania pierwszej karty Gracza dobierana jest następna karta (pierwsza dla Bankiera). Na postawienie nowych zakładów w drugiej rundzie licytacji, która poprzedza pierwsze losowanie karty bankiera, pozostawia się około 24 sekund. Dodatkowa trzecia runda stawiania zakładów jest dostępna po wyciągnięciu karty bankiera. Partia z najwyższymi sumami między Graczem a Bankierem wygrywa. Remis pojawia się, gdy sumy gracza i bankiera są takie same.

Suma każdej ze stron jest obliczana na podstawie następujących kryteriów

 • Wartości kart – Karty numeryczne od 2 do 9 mają taką samą wartość jak liczba na nich – na przykład 5 karo reprezentuje wartość 5.
 • Wszystkie karty figur (J, Q, K) i karta 10 mają wartość 0.
 • Karty asów (A) mają wartość 1
 • Jeżeli suma wynosi 10 lub więcej, wartość drugiej cyfry sumy staje się ostateczną sumą strony dla celów porównania. Na przykład, jeśli gracz ma dobrane karty 8 i 5, co daje sumę 13, wówczas suma brana pod uwagę przy rozliczaniu zakładów wynosi 3.

Podobnie jak w przypadku innych zakładów BetGames na żywo, zakłady na Baccarat zaczynają się od obstawienia dowolnego z dostępnych wyników lub zakładów bocznych, przy czym główną różnicą jest to, że możesz wejść do gry na dowolnym etapie. Każda gra rozpoczyna się od etapu „Zakładów podstawowych”, podczas których krupier rozmawia z kamerą, aby dać ci czas na wybranie zakładów. Po tym etapie następuje etap „Gracz”, w którym Krupie rozdaje graczowi kartę i czeka na kolejne zakłady, oraz etap „Bankier”, w którym rozdawana jest karta bankiera. W przypadku remisu nie będzie więcej etapów licytacji, ale gra zostanie rozegrana zgodnie ze standardowymi zasadami.

Opcje zakładów – 29 rynków

Zakłady w Betgames Baccarat mają do wyboru 29 rynków. Głównymi opcjami rynkowymi są wygrane przez gracza lub bankiera lub remis. Uważamy, że może to być faworyt, ponieważ szanse na wygraną gracza lub bankiera są dobre.

Inne dostępne rynki obejmują zakłady boczne dla par Graczy lub Bankierów, zakłady kolorów na różne kombinacje kolorów kart, zakłady na sumę powyżej lub poniżej określonej liczby, zakłady parzyste / nieparzyste i kolorowe.

 • Więcej czerwonych kart
 • Więcej czarnych kart
 • Tyle samo czerw. i czarnych
 • Następna karta – czerwona
 • Następna karta – czarna
 • Duża
 • Mała
 • Dowolna para
 • Para gracza
 • Para krupiera
 • Idealna para

Po dokonaniu wyboru po prostu dodaj kwotę, na którą chcesz postawić, na kuponie i kliknij przycisk „Obstaw zakłady” pod nim. Możesz także postawić ten sam zakład w następnym i następnym etapie, ponieważ zakłady nie są powiązane z poprzednimi zakładami.

Losowanie trzeciej karty

Inne przypadki, w których krupier może dobrać trzecią kartę, to:

● Jeśli ręka bankiera jest równa 2 lub mniejsza, krupier losuje trzecią, niezależnie od wartości ręki pozycji gracza

● Trzecią kartę dobiera się, jeśli ręka Bankiera wynosi 3, a trzecia karta Gracza nie jest 8

● Jeśli suma dwóch kart bankiera wynosi 4, dobierana jest trzecia karta, chyba że trzecia karta gracza to 0,1, 8 lub 9.

● Jeśli ręka bankiera wynosi 5, trzecia jest losowana, jeśli trzecia karta gracza nie jest 4, 5, 6 lub 7

● Jeśli wartość ręki bankiera wynosi 6, trzecia karta jest dobierana, jeśli trzecia karta gracza nie jest 6 lub 7.

4 porady dotyczących strategii w zakładach na Bakarat

Teraz, gdy wiesz na czym polegają zakłądy na Bakarat, nadszedł czas, aby nauczyć się w nią wygrywać. Legalne zakłady BetGames, dostępne są wyłącznie na stronie STS. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN. Co więcej, legalny polski bukmacher STS oferuje tak zwany Bezpieczny Start związany z BetGames. Zagraj pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90, a bukmacher ten zagwarantuje Ci bezpieczny start. Pamiętaj: w akcji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu doby, liczonej od 00:00 do 23:59. W akcji możesz wziąć udział tylko raz. Jeśli wygrasz wygrana trafi na Twoje konto. Jeśli przegrasz STS zwraca na konto depozytowe równowartość stawek przegranych kuponów do kwoty 20 PLN.

wejdź i sprawdź ofertę

I. Przestudiuj zasady

Jeśli nie spędziłeś dużo czasu na studiowaniu zasad Baccarat, zrób to teraz! W twoim najlepszym interesie jest opanowanie zasad Bakarata, aby zrozumieć, kiedy gracz musi wziąć trzecią kartę, a kiedy krupier musi to zrobić. Jeśli opanujesz te zasady, cała gra stanie się zrozumiała.

II. Nie zakładaj remisów

Jeśli chodzi o obstawianie Bakarata, nigdy nie stawiaj zakładów, nawet jeśli płacą one duże wielokrotności zakładu. Jest mnóstwo dobrych zasobów, które analizują, dlaczego jest to zły pomysł, ale tak naprawdę sprowadza się to do tego, jak niewielka jest szansa na remis.

III. Obserwuj swój bankroll

Kontrolowanie stanu pieniędzy przeznaczonej na zakłady w Bakarat jest bardzo ważne, ponieważ gra toczy się szybko. Tego rodzaju zakłady bukmacherskie mogą szybko wyczerpać bankroll, jeśli nie zwracasz na nie uwagi. Zawsze miej na uwadze, ile masz ogólnych pieniędzy i sam ustal limity strat. W ten sposób wiesz, kiedy jest dobry moment, aby wstać i odejść od gry.

IV. System na wygrywanie w zakładach na Bakarat

Pamiętaj: nie ma systemu, który pozwoli Tobie na wygrywanie. Jedynie co możesz zrobić, to zminimalizować straty lub nieznacznie zwiększyć swoje szanse poznając zasady gry.

Bakarat czyli punto banco – opis gry karcianej

W świecie gier karcianych można się spotkać z dwiema innymi stosowanymi nazwami gry bakarat – mianowicie baccarat lub punto banco. Tę drugą wersję można dosłownie tłumaczyć jako „gracz bankier”, ponieważ gra polega na ruchach zawodnika i bankiera.Historia i dokładne początki bakarata nie są do końca znane. Wiemy na pewno, że w punto banco grano już w średniowieczu, posługując się talią kart do tarota. Elitarny charakter bakarata trwał do XX wieku. Otwarcie świata i zmiany społeczne sprawiły, że nie była to już gra dla wybranych. Do kultury popularnej wprowadził ją Ian Flemming, kreując postać Jamesa Bonda. Dzięki filmom o Agencie 007 gra stała się rozpoznawalna na całym świecie. Obecnie bakarat plasuje się w czołówce najpopularniejszych kasynowych gier, a wersja online bakarata cieszy się ogromną popularnością.

Bakarat na betgames – skrótowy opis zasad symulowanej gry

W grze biorą udział dwie strony – gracz i bankier. Podczas rozgrywki krupier rozdaje każdej ze stron po dwie otwarte karty. Za każdym razem rozdawana jest jedna karta. Pierwszą kartę zawsze otrzymuje gracz. W szczególnych przypadkach gracz i (lub) bankier otrzymuje trzecią kartę. Celem gry w bakarat jest zebranie łącznej liczby punktów, która będzie maksymalnie zbliżona (lub równa) liczbie dziewięć (9). Remis ma miejsce, jeśli gracz i bankier zdobędą jednakową liczbę punktów.

Wartość karty z oznaczeniem liczbowym od dwójki do dziewiątki jest równa liczbie punktów takiej karty. Wartość kart z oznaczeniem figurowym oraz dziesiątki (10) jest równa 0 (zeru). Wartość asa – 1 (jeden) punkt. Wszystkie punkty są sumowane, aby obliczyć łączną liczbę punktów gracza. Jeśli łączna liczba zdobytych punktów to liczba dwucyfrowa, pierwsza cyfra jest ignorowana, a do określenia ilości punktów uwzględniania jest tylko druga cyfra liczby.

Przykłady: 9 (dziewięć) + 4 (cztery) = 13 (trzynaście), za wynik będzie uważana liczba 3 (trzy). 7 (siedem) + 8 (osiem) to 15 (piętnaście), za wynik będzie uważana liczba 5 (pięć).

Zasady obstawiania zakładów w bakarat

Pierwsza runda zakładów rozpoczyna się przed rozdaniem kart. Uczestnicy zakładów mogą stawiać na jeden lub kilka możliwych wyników. Druga runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez gracza pierwszej karty oraz po odnowieniu kursów. Zakłady zawarte w poprzedniej rundzie w żaden sposób nie wpływają na późniejsze zakłady, dlatego uczestnicy zakładów mogą zawierać zakłady na te same lub inne wyniki więcej niż jeden raz. Trzecia runda zakładów w danej rozgrywce rozpoczyna się po otrzymaniu przez bankiera pierwszej karty i po odnowieniu kursów. Po ukończeniu danej rundy zakładów gracz i bankier otrzymują drugą kartę i jeśli to jest niezbędne, trzecią kartę (każdy). Następnie określane są wyniki i na ekranie wyświetlany jest zwycięzca.

W przypadku remisu uczestnikom zakładów, którzy zawarli zakłady na dany wariant, wypłacane są wygrane. Zakłady na gracza i (lub) bankiera są anulowane i podlegają zwrotowi uczestnikom zakładów (kurs jest równy jednemu (1,00)).

Jak obstawić zakład ?

 • Zaloguj się do swojego konta.
 • Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
 • Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
 • Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka“.
 • Naciśnij przycisk “OBSTAW I GRAJ O“, aby zawrzeć zakład.
 • Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe. Wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021